Přejít na výpis diskuzí

Barbora Tomanová

OSOBNOST 15.7.2008 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako vaše debaty jaká je Bára mě už sero* doprdel* vy to nechápete pořád rozebíráte koně a prachy já sice Báru osobně nepoznala ale myslím si že je super . Její koně vás ani nemají zajímat bud máte Báru rádi a nemáte proti ní nic A nebo ne jestli ne nerozebírejte to .Jestli závidíte její koně tak si je kupte a neserte se do toho a o prachy taky vaši vidělávaj a vy někteří můžete taky Brigádou budte rádi že máte Jezdecká centra budte rádi že vám tam pujčí koně co by za to daly jiný lidé a jestli pořád řešíte peníze našetřete si na koně nebo na vybavení ale NEZÁVIDTE.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A že se vytahuje videama ?No tak to ne ona se nám snaží pomoct kde by jste hledaly taková videahm???????Tak se nad sebou zamyslete!!!! *16*
    • mojik
      to sice ano já sama mam koně a jsem za to ráda ale koně mám jako nejlepšího přítele a jakmile těch koní má většinou někdo víc a do sportu nestávaj se z nich přátelé ale jen koně a kůn jenom kůn není přítel... *9*
    • Máš pravdu *4*
  • bary koně

    ahoj lidi já sem se chtěla zeptat nevíte někdo co za plemeno je adélka careful apls hodně to spěchá *9*
    • Re: bary koně

      podívej se na bařin oficiální blog a tam to najdeš =)www.baratomanova.com
    • Re: bary koně

      careful je holštýn a adélka nwm *9*
  • Ahoj Barčo jsi ta nejlepší jezdkyně.Máš užasné koně *4* Máš super videa a fotky,já taky jezdím na koni,ale jezdím western na svém koni *4* Ale i tak miluju anglii jako western *4*
    Jsi můj nejlepší vzor. *4*
  • =o)

    Bára je fakt suprová.Má moocko hezký koně! *14* *14* vše nej barčo v new roce 2010 a mnoohoo uspěchů *14* NATA
  • valinka45

    Názor

    Ahoj, něco vám řeknu. Báru mám ráda a líbí se mi jak jezdí.Ale svými videami se jen vytahuje,jak je dobrá,jak umí suprově jezdit,jak je PRACHATÁ!Někdo se mnou souhlasí někdo ne,vás do toho nenutím.A k tomu je Bára taky hodně drzá!Kámoška mé kámošky byla v jejich obchodě Dance And Jump něco si tam koupit.Byla tam i Bára.O něčem mluvila s tou prodavačkou. Když ta kámoška si něco prohlížela,zpadlo jí tam pár košil, a ona poprosila Báru aby jí to zvedla.Jen tak,sama by to zvedla, ale jen jí jen tak poprosila.Normálně Bára jí řekla:"Od toho jsi tu ty ne?" Vidíte jak je drzá? Jinak tohle je můj názor.
    • Re: Názor

      Hele,dobře Bára se možná vytahuje že umí jezdit,ale kde se jezdit naučila? Jezdí 7 let a ta tvrdá dřina jí dostala až do reprezentace.Dobře má svoje dobrý trenéry a koně,ale začínala stejně jako my ostatní koňáci,v malých stájích!Jak říká náš trenér:Jsou dva typy lidí:1.Má na to talent od Boha
      2.Bude vždycky podprůměrný,ale snaží se a chce to dělat a dělá to s láskou jako každej koňák.
      A Bára patří do jedničky.Miluje koně stejně jako my všichni!!Tak jí prosim nezáviďte že něco umí.A tvoje kámoška si to mohla klidně vymyslet.Nebo přibarvit třeba to řekla ze srandy ale tvoje kámarádka si to domyslela.Nikdo se mnou třeba nemusí souhlasit,ale je to můj názor se kterým určitě nejsem na světě sama!!.
    • Re: Názor

      Do zákulisí DJ jsem měla možnost také nakouknout a věřte, že tak fajn lidi, jako je Bára a celá její rodina v jejich sociální vrstvě těžko najdete, mluvíš-li o Báře jako o prachatý holce. Bára má hlavně obrovské štěstí v tom, že má podporu rodiny a nejbližších, stokrát bohatší lidé svým dětem koupí drahé fáro a nechaj ho jen tak ať si v něm jezdí, nezajímají je jejich děti, to Báře závidím nejvíc. Báry bohatství je někde jinde...není to výše jejího konta...a David má pravdu, kolikrát třeba už spadla, oklepala se a vstala a jela dál...všichni víme, jaké to je spadnout, když to opravdu bolí...
    • Re: Názor

      Ahoj, nedá mi to, a ačkoli nemám ve zvyku na takovéto názory reagovat, v tomto případě musím. Bára je naprosto úžasný a cílevědomý člověk, který do všeho co dělá, dává všechnu energii a sílu. Nechápu, jak se jí může dařit vše skloubit ( školu, koně, závody, práce v obchodě … ) a přitom mít ještě tak úžasné výsledky. Kdykoliv má chvilku tak jde a v obchodě pomůže, ať se jedná o cenění či rovnání zboží, tak i o samotný prodej, a to vše zcela dobrovolně. Jestli si někdo myslí, že je Bára drzá či nějak namyšlená, rád bych ho vyvedl z omylu. Vše co kdy dokázala si tvrdě vybojovala. Báru znám osobně již nějakou dobu a slova „ Od toho jsi tu ty ne?“ by ona v žádném případě neřekla. Kdykoliv Báru někdo o pomoc požádá, pomůže mu pokud je to v jejích silách. Myslím si, že takovéto názory jsou kompenzací vlastních neúspěchů a hlavně plné závisti. Málo kdo dokáže svému cíli věnovat takovou energii, aby jej dosáhl, jako právě Bára.
      • Re: Re: Názor

        ahoj , do takovych rozhovoru se normalne nezapojuji , ale take znam barcu a to osobne uz dele jak 5 let a je to ten nejlepsi clovek ktereho znam, jezdi a zavodim proti ni a ikdyz jsme souperky jsme hlavne super kamosky. Barca je uprimna , cilevedoma a do toho co dela dava uolne vse ...... a jeji rodina je skvela ale jako v kazde to taky obcas skrípe. samozrejme ji v tom cela rodina podporuje ale barca se nikdy niceho neprosila a slova dekuji a prosím ji rozhodne nejsou cizí, navic tak jak to chodi u Tomanů by to melo byt v kazde rodine a kdo takovou rodinu nema ,, toho je mi vazn e lito. A co se tyce penez a tech nejlepsich koni - samozrejme ze je to jednodusi kdyz ma nekdo podminky ale neni to vse kun sam od sebe nikam nejde a sama dobre vim ze kazdy i ten nej. kun se spatným jezdenim zkazí. a muzu potvrdit ze barca je fakt super jezdec, na kone je velmi hodna a pracuje ne na nich ale hlavne na sobe. a poslední _ barca nen namysleny spratek. Ale SKVELY CLOVEK. tak doprdele drzte huby . kdyz nevite co kecate a laskave se starejte sami o sebe
        ps: kazdy sveho stesti strujce
        *16* *16*
      • Re: Re: Názor

        no dobře, ale Bára k tomu přišla díky investici jejích rodičů. To je naprosto o něčem jiném, než když se člověk vypracuje z nuly. Bohužel takoví na sebe nemusej upozorňovat a nemusej si dělat reklamu, takže o nich nic nevíme. A ti by nám měli předávat zkušenosti a rady.
    • Re: Názor

      koukam, ze tobe bude tak deset max jedenact..takovyhle zvasty jak maly ublizeny decko si schovej nekam, kde to bude mit vyznam..nevim, z jakyho duvodu mas potrebu tady ventilovat svoje poznatky o tom, jak je namyslena?vzdyt ji ani neznas a ze jedna kamoska povidala..kdyby se radsi starala o sebe..neni to nic jinyho nez uboha zavist..vzdyt si takymuzes delat videa, tak o co de?ukaz ze si lepsi a pak tady neco kvakej.. *3*
  • Všem

    Souhlasím s ,,bara" a uvědomte si,že tyto reakce typu ty jsi pí a vůbec jí neznáš a podobně jsou od holek co dělaj Barboře ,,vlez do prdelky",mají Báru za bohyni a ten kdo proti ní má jen sebemenší kritiku je špatný,ten si ani neškrtne.Jezdecký sport není jen o tom,že kdo má tooolik peněz,že si koupí koně za miliony a pak se jenom ,,vozí",jen otomle tenhle sport není je to o citu,harmonii,souznění...Neřík
    • Re: Všem

      Ano o tom mluvim neni o penezich ale o tom jak ta holcina dre!! a muzu rict ze ta holka si nicim takove kone nezaslouzila ...
  • Ahoj, moc tě obdivuju.
    Chtěla bych se na něco zeptat, jakou bezpečnostní vestu doporučuješ ?:)
  • ajulinka123

    1

    vy co tu píšete že to dělají prachy a koně tak to není zdaleka pravda jezdím už nějakou dobu a parkur není lehký sport není to jen o tom že se vozíte a kůn dělá všechno za vás a vy co to tu píšete se asi v ježdění moc nevyznáte
  • Popravdě Báru moc nemusím..Ale rozhodně ji nehodlám pomlouvat..Každej jsme nějakej,takže si jí vy..co jí nemáte rádi/nemusíte jí nevšímejte tak jako já.. *3*
  • Ahoj báro.
    víš jak si byla na Ptýrově s kohenem a jak ses tam fotila tak to sem bila já. *14* *14* *14*
    • barca1tomanova
      Trochu si vzpomínám *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit