Přejít na výpis diskuzí

Barbora Tomanová

OSOBNOST 15.7.2008 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Baru jsi muj vzor fotili jsme se na ptyrove vis jak si vyhrala s kohenem
    *14* *14* *4* *4* moje segra byla nedavno ve vasim obchode a fotila se s tebou vis *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Ano pamatuji se jinak moc děkuji
  • ahoj báro viděla jsem všechny tvoje videa mám hrozně ráda koně jezdim od 5 let ahoj linda *1* *14*
  • barca1tomanova
    Ahoj vytvořila jsem si profil takže budu odpovídat z tohoto profilu.Vaše Bára *3*
  • ahoj báro už jsem zhlédla tvé všechna videa *4* jezdím na koni od dvou let.muj první kun byla klina amerického klusáka jménem evona byla trochu divoch na vyjíždkách a skvělá na obraty dokonce jsem jí naučila poklek postraní kroky couvání lehnutí a chození vedle mě.byla opravdu dobríkun *14* *14* bo té dobi než umřela na rakovinu plic *13* *13* *13*.ted je mi osm a jezdím v jezdeckém areálu zofi už mám zasebou šest závodu ted se připravuji na závody velikosti sto cm já vím je to trochu moc ale na trenérku ne.pojedu to na mém českém teplokrevníkovi samantě kvh sto šedenát cm eště nevím kde to bude ale doufám že tě tam uvidím z nijakým koněm třeba s kohenem. tak ahoj ....... *15*
    • Ahoj Eli, jestli chceš můžeš mi na fanouškovský facebook poslat fotku toho teplokrevníka.A přeji ti hodně štěstí ale asi mě na těch závodech nepotkáš.Bára *3*
  • Ahoj Barčo.
    Chtěla jsem se tě zeptat jestli se s polu můžeme kamarádit.
    Odpověz mi prosím.
    A jen kdyby tě to zajímalo jsi můj vzor!
    A pozdravuj: KOHENA, ADÉLKU, SISI, KLARKA 12, KOLOMANA , KERFULA a ostatní.

    Páček Nelča *14*
    • Ahoj Nelčo, kamarádit se můžeme *3* jestli máš facebook tak tam mám fanouškovskou stránku tak se mě můžeš zeptat na cokoliv.Bára *4*
  • Ahoj Báro chtěla jsem se tě zeptat jestli nevíš o nějakém dobrém jezdeckém klubu v jihočeském kraji.Kdyžtak napiš na email andreajanouskova@email.cz děkuji Andy :-)
    • Ahoj, bohužel tam klubů moc neznám ale i když to je skoro daleko tak ti doporučuji Jezdeckou školičku DJ *3* Připraví tě tam i na licenci.Bára
  • Wejushka-ADMIN

    Ahojky lidičky,díky že jste se tady do tohohle fanklubu Báry Tomanové přihlásili,je fajn že jste tady a doufám že tenhle fanklubák pořádně rozšíříme,zatím ahoj a taky něco písněte
  • buginkaaaaa

    Barussska

    Bárča!Jeddina ona je nejlepší jezdkyne!!!
    Wau..Jak já ji žeru! *14* *14* *14*
    • terezka-kone

      Re: Barussska

      já taky *14* *14* *14*
  • bara

    Jo a jeste mit ty kone, co ma ona nejakej jinej a lepsi jezdec tak uz je davno na olympiade, ma nejlepsi kone v CR vsechno makaj za ni, ale ona si mysli jakej je super jezdec *9*
    • Re: bara

      víš on ale někdo s těma konma mosí makat a jestli si je sama jezdí,tak je to asi její zásluha,řekla bych že je dobrá jezdkyně a má na to *4*
    • Re: bara

      Nejlepší koně v Čr určitě nema!!!! :)
      • Re: Re: bara

        Má nejlepší koně! *16*
        • Re: Re: Re: bara

          Tak ty si dobře mimo :-D asi nevíš co je to nejlepší kůň,že??:-D ano má moc dobré koně, ale určitě né nejlepší :-D
    • bara

      já báru neznám jen z viedi a tak,ale neměla by si jí odsuzavat když jí neznáš neni to správný vúči ní podle videiíí si myslím že bára patří mezi vyjmečný koňáky v čechách, a´t má dobrý koně proč ne kdybych je měla tak se také snažim dostat z nich maximum a chtěla bych aby všichni věděli že já jsem ta malá slečna co dokázala ty překážky tak hravě skolit vždyt za to zaplatila trdou prací... prostějí to neber tu její slávu její sen její životní cíl... i když jí neznám ale chci dokázat to co ona pomalu začínám rozumět světu koní životu mezi nimy. mezi juniorské hvězdy se dostala právem a to mi nikdo nerozmluví.... *3*
  • Korycany

    Bára je moc dobrá. Zajímalo by mě jak stíhá školu když ji má v Praze a stáj ted má jinde?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit