Přejít na výpis diskuzí

Barbora Tomanová

OSOBNOST 15.7.2008 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narcik

    Happy birthday

    Přeji Barče všechno nejlepší k dnešním narozeninám *4* tradičně hodně štěstí a zdraví a taky hodně úspěchů v letošní sezóně, s koníkama i v životě *14* Prostě všechno nejlepšííííííííííííííí
  • Jak vidím....

    Jak vidím ,založit tady novou osobnost Báru Tomanovou se vyplatilo,díkes všem i za Barču že ji podporujete!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Dok
  • Lancelot

    Ahoj Báro,jsi moc šikovná a moc ti to sluší.Koukala jsi na Lancelotka?Byl moc šikovný.Je na www.equipark.webnode.cz,tak se mrkni.
  • Bara Tomanová

    Ahoj všem. Jasně, že Báře závidíme, ale né tak úspěchy, jako ty možnosti jich dosáhnout. Je to, vy obdivovatelé, hlavně o penězích, v jejím věku o penězích rodičů. Takže její zásluha je hlavně v tom, že se uměla narodit do solventní rodiny *3*. Myslím si, že takových užasných Barušek by tady bylo víc, kdyby měly to zázemí (prachy) co ona.
    • Re: Bara Tomanová

      Jistě, je to o penězích. Kdyby Aleš Opatrný neměl peníze, tak nemůže jezdit tak dobře, protože si nemůže koupit kvalitního skokana. Kdyby Ehning neměl peníze, tak to samé. Ale to, že máš kalitního skokana, nic neznamená - uspěch si musíš vydřít. *4*
      • Re: Re: Bara Tomanová

        Nesouhlas, znám plno dětí, které díky kvalitnímu koni skáčou S za umístění a nic vydřít nemusely!!! Koně jim zase za prachy přiježďujou rajťáci a ony se pak jen vezou a drží aby nespadly. Je jasné že když se takto vozí od 12let tak v 17letech, když nejsou úplná polena musí něco umět. Ale o co jsou pilnější, talentovanější a o co víc si podle vás zaslouží úspěch než ostatní děti, které jsou u koní celé dny, makají na sobě a úspěch se nedostaví, protože nejsou prachy na drahého koně (nejlépe alespoň tři), na drahé ustájení, na drahého trenéra?
        • Re: Re: Re: Bara Tomanová

          to si vystihla naprosto přesně *3* já znám dceru majitelky jedné pidi stáje. tý koupili S koně a ona sním chodí po veřejných trénincích, hobby závodech, Z a ZL. sice mají umístění, ale většinou s chybou. ani neumí sedět nad skokem - dře koně za hubu, někdy ani nezvedne zadek, stojí ve stmeny, že kdyby je neměla tak letí,vůbec se nedrží koleny,.... machruje jak je dobrá a přitom nedokáže jít s S koněm ani čistou 80cm. a to přitom ten kůň než ho koupili skákal čistá S a měl šanci skákat ještě výš.
      • Re: Re: Bara Tomanová

        Nesouhlas, znám plno dětí, které díky kvalitnímu koni skáčou S za umístění a nic vydřít nemusely!!! Koně jim zase za prachy přiježďujou rajťáci a ony se pak jen vezou a drží aby nespadly. Je jasné že když se takto vozí od 12let tak v 17letech, když nejsou úplná polena musí něco umět. Ale o co jsou pilnější, talentovanější a o co víc si podle vás zaslouží úspěch než ostatní děti, které jsou u koní celé dny, makají na sobě a úspěch se nedostaví, protože nejsou prachy na drahého koně (nejlépe alespoň tři), na drahé ustájení, na drahého trenéra?
        • Re: Re: Re: Bara Tomanová

          No..... nevím. Mám jiné zkušenosti než ty, u koní jsem jenom šest let, ale i zkušení jezdci ,které znám, si myslí, že Bára je opravdu dobrá. Tvůj názor ti neberu, mysli si co chceš, já si taky myslím svoje.
          • Re: Re: Re: Re: Bara Tomanová

            To je ale pořád dokola, já netvrdím, že není dobrá, já jen tvrdím že takových dobrých by bylo víc, kdyby měli ty možnosti. Nemám co obdivovat, k obdivování by bylo, kdyby se dostala tak daleko jen svou pílí s průměrným koněm v pořizovací hodnotě cca do 100tis, kterého by si jezdila sama i v tréninku, protože by rodiče naměli prachy na drahého opravovatele. Jsem u koní snad už 30let a vím o čem mluvím.
      • Re: Re: Bara Tomanová

        Oprava - kvalitního. A tím dobře jezdit jsem to myslela tak, že by neměl tak dobré výsledky soutěžích.
  • BARČA

    Barči fandím. Konečně se někdo dostal navrchol pílou a poctivostí a je hezké, že to dokázala v tak mladém věku. Taky jezdím, taky jsem měla svého koně, jezdila jsem hodně koní, závodila jsem atd., naštěstí mě i rodiče nějakou dobu podporovali, ale později už se to nedalo finančně utáhnout. Je do dost finančně náročný sport. Je pravda, že kdyby Barčini rodiče na tom nebyli tak dobře, tak taky určitě není na výsluní jako teď... Ale to je prostě život... Jen by nemusela provokovat neustálým střídáním cajk a oblečení na závodech..Já si na ty věci šetřila každou korunu a ona má každý závod nové věci, to naštve.. Ale co už...... *7* Hlavně že jsme všichni zdraví *15*
    • Re: BARČA

      To střídání cajků a oblečení je reklamní tah, její máma založila síť obchodů Dance and Jump, tak dcerka dělá reklamu, ale to je trochu pochopitelné *5*
  • Ahoj baro.Jmenuju se Adélka Trnková.Jestli si pamatuješ že ses mi podepsala.Seš mojo nej fanynka.Moc bich tě chtěla vidět už sem i brečela.Prosím odepiš. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Adélka *14* *14* *14*
    • Ahoj Adél, děkuji ti a můžeš mi napsat na facebooku na fanoušské stránce.Bára *3*
  • Aho všichni,já vůbec nezávidím a nežárlím Barče že má koně,ale jenom ji fandím protože že to je takový muj vzor.Já mám taky koně Haflinga rodiče mi ho koupili k narozeninám:-)Já se nevitahuju,ale jen vám říkám že Bářiny koně jsou sice hodní ,ale možná jenom protože je Bára trénovala nebo někdo z jejích příbizných,a proto jsou na ni ty koně zvyklí.Můj kun když mi ho rodiče koupily tak mu bylo 8 a byl to takový divoch když jsme mu dali na hřbet westernové sedlo,ale pak když mi pomáhal můj trenér moje sestra atd,tak se znněj z Čoua stal talent na western a když si na něj sedne někdo jinej tak je zobivej vyhazuje kouše když je kolem něho někdo cizí,ale když na něj jezdíme já,sestra trn,tak poslouchá jako hodinky.To je právě to co se vám snažím říct že když si koupíte koně nebo když vám koupí někdo koně a když ho cvičíte jenom vy a vaše příbuzný tak si zvikne jenom na vás.....Nemyslíte si to taky lidi?
  • vim jakí máš koně...kohen klárk 12 sisi sorinku kerfula adélku kolman ještětoho černého a ostatní.
    • Ahoj mám Colomana,Kohena,Careful F.J.,Sorinku,Cojacka a Supíka. *3* Clarka už nemám.Bára *3*
  • Můj názor

    Ahoj, pročetla jsem to, co tu o Báře píšete.. Souhlasím, že pokud má člověk výborné vybavení a všechno potřebné, určitě mu to půjde líp, než někomu, kdo ho nemá. pokud má kvalitnější sedlo, lépe vytvoří stehení sed. Ale není to jen o vybavení nebo koních, pokud pojede jezdec, který se neudrží ve stehením sedu přes překážku, bude mu výborné skokové sedlo k ničemu, protože on to zkazí. Sebelepší kůň nemůže vyrovnat jezdcovu dlouhodobou neschopnost. Jde o to se s koněm sžít, potřebujete na to čas...
  • Ahoj Baro jsi muj velky vzor
    Ahoj linda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit