Přejít na výpis diskuzí

Barbora Tomanová

OSOBNOST 15.7.2008 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj baru chtěla sem ti jenom dodatečně popřát k narozeninám ......................ať ti koně jdou *14* *3*
    • Také ti moc děkuji za gratulaci
  • lucik200

    Nekecejte tady!!§§

    Já ji znám je nej kámoška,ty hnusy ktery tady píšete.No že vám neni hamba!!!!Neni pravda že má odstátý uši!!!A rozhodně nevypadá jak netopýr...to jí jen závidíte její krásu *4*
  • lucik200

    Nekecejte tady!!§§

    Já ji znám je nej kámoška,ty hnusy ktery tady píšete.No že vám neni hamba!!!!Neni pravda že má odstátý uši!!!A rozhodně nevypadá jak netopýr...to jí jen závidíte její krásu *4*
    • Re: Nekecejte tady!!§§

      ahoj simí nemáš báry tel.číslo *14*
  • Od kolika jezdí??
    • Ahoj, jezdím od 11 let a licenci jsem si udělala ve 12.Bára *4*
  • Bára = osobnost?

    Ahoj, je od vás všech hezké, že takhle Barču podporujete, ale myslím si, že zařazení mezi osobnostmi je už trochu moc. Máme tu totiž spoustu jiných jezdců, kteří by si toto označení zasloužili stokrát více, protože jsou to profesionálové a hodně na sobě pracují (ne že by Barča nepracovala, její výsledky jsou fakt záviděníhodné). Mezi ně patří hlavně Jirka Papoušek a jemu podobní (těch ale moc není *3* ).
  • Ahoj Barčo, jezdíš opravdu skvěle :) *1* ☺ *2* *15* *5* a ty jsi měla / máš hřebce nebo i kobylky ;) a ráda se dívám na tvoje videa ze závodu jak tam jsi na Kohenovi a na jiných koních opravdu mooooc Ti to sluší / slušelo :) *5* *1* Nikča
  • Závist není hezká vlastnost

    Vážení ktěří tady házíte špínu na Báru, zaměťte si před vlastním prahem. *13* Nedá se popřít Bářino finanční zázemí, to je jistá výhoda, ale více než finance je důležitá podpora rodiny, tu by jste ji závidět mohli. Řeči o tom, že má nejlepší koně v ČR, kde jste na to probůh přišli, projděte si rodokmeny jejích koní a pokud máte znalosti z tohoto oboru, záhy zjistíte že na českých kolbištích se objevuje nespočet rodokmenově mnohem lepších koní. Prostě tiše i nahlas závidíte holce, která nezná nic jiného než školu a každodenní zápřah u koní a které se její píle a cílevědomost jednoduše úročí. Až budete v 17-letech s lehce nadprůměrnými koňmi vítězit v soutěžích T++ a vzděláte se ve sportovní hipologii, tak něco komentujte *5* A útoky na Bářiny tělesné nedostatky jsou tím tuplem známkou nevyzrálé osobnosti
    • Re: Závist není hezká vlastnost

      Noo tady to někdo trošičku přehání,ne?? :D Careful v žádném případě není LEHCE nadprůměrný a to je taky jediný kůň s kterým se umístila na předních příčkách... takže věta, že vítězí s koňmi v T ** je prozatím fiktivní :))
    • Re: Závist není hezká vlastnost

      Lehce nadprůměrní koně - to snad ne - jedni z nejlepších výkonností - PP ten neskáče, její první kůň chodil před ní s Alešem Opatrným T (COLOMAN) a s ní talentem stál na Z pravda tehdy jí bylo 12let a začínala, ale které dítě má možnost mít do začátků téčkového koně!
      A je to hlavně o penězích, já svoji dceru podporuji seč mi síly a kapsa stačí, ale nemůžu si dovolit jí koupit ani spolehlivého L - kového koně za 200.000,- Kč, aby jí v soutěžích něco naučil a pomohl. A to moje holka chodila ve 12letech parkury dokola s podprůměrným koněm a ve 13letech s vysloužilým plnokrevníkem, kterého si sama připravila po jeho skončené dostihové kariéře, mluvíme ale stále o parkurech maximálně ZL, protože výše tito koně ani jít s fyzickými předpoklady nemohou ( maximálně tak s pilotem L). U koní jsme denně.
      Chudák Bára, v zimě má čas na lyže, jak sama uvedla v nějakém rozhovoru, tak to s tou dřinou u koní nebude tak hrozné.
    • Re: Závist není hezká vlastnost

      Tleskám - přesně vystihnutá skutečnost. *5*
  • ...

    Všichni jí jen závidíte a není to jen o penězích ale i o podpoře.Určitě je mnoho rodin co peníze mají ale využijí je na něco jiného než na koupi koně!Třeba luxus dovolená nebo vila atd.A i když nemáte vlastního koně tak to můžete někam dotáhnout,najděte si sportovní stáj a snažte se jezdit jak nejčastěji to půjde.Časem určitě s budete moct složit licenci(ZZVJ)a pak se účastnit officiálních závodů.
    • Re: ...

      ty buď o těch koních nic nevíš nebo si u koní nemusela nikdy dělat. víš já žiju v Klatovech, což není malé město, ale kvalitní zázemí tu nikde není!!! jsou tu v okolí 2 stáje, ale tam jenom makáš a ani tě nenechají se SVÉST natož něco naučit!!!! takže o závodech si můžeš nechat jenom zdát. víš kvalitní stáje s jízdárnou, halou, skvělými trenéry a koňmi nejsou na každém rohu!!!!!! navíc lidé co nemají jinou možnost a jsou v takovýchto stájích, tak můžou být dobří jak chtějí, ale když tam není kůň do vyšších závodů (a na svého nemáš prachy, tak je jim jejich talent stejně k ho*nu!!!!! já jezdím 20km na tréninky do kvalitní stáje s halou, s normálními koňmi a skvělou trenérkou (p. Mentlíková), ale taky to něco stojí a není to levná záležitost. takže se tu s takovými řečmi klidni!!!!
  • Ahoj moc te obdivuji jezdíš moc dobře přeju ti dál štestí *3*
  • ahoj baro mohla bys mi prosim poslat nejakej levnej dobrej klub odesli prosim na nathalieee@seznam.cz diky


    LOL *4*
    • Ahoj. doporučila bych ti Penny Girl.Bára *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit