Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anninka0001

    bravo

    pro všechny fanoušky(teda spíš fanynky)-kupte si nový Bravo.Je tam dvoustránkový rozhovor s Benem. *1* *14* *14* *14*
  • anninka0001

    mé poprvé s benem :-D :-D

    no,ono to začalo,když jsem se dozvěděla,že jdem na letopisy se třídou do kina.tak jsem si samo něco o tom filmu zjistila a nemohla jsem si nevšimnout jeho krásných fotek *1* .a když jsme pak šli do toho kina,vypukla u mě barnesovská mánie naplno *14* *14* *14*
    • Re: mé poprvé s benem :-D :-D

      To my jsem šli ze školou v té době na nějakou sračku a tak jsme se s kámoškou ulily a šly znova na Narnii *1* *14*
      • jenah

        Re: Re: mé poprvé s benem :-D :-D

        Jooo já už ho taky mam:D...ale je škoda, že tam daly tak málo obrázků...co bych dala za to, mít plakát v životní velikosti:D:D:
  • negri.baju

    poprvé

    Kdy jsem Bena videla poprve?....videla jsem ho poprve v roli Dustana v Stardustu...ale dostal me az v Narnii....ty vlasy a ta jeho osobnost!!! dokonalej!
    • Re: poprvé

      *1* *1* hihi jo přesně v Narnii má super vlasy, takový hezky načechraný *4* *4* ve Stardust je ma divný *10*
  • veronickaa

    Start

    U mě to začalo,když jsem ho poprvý viděla v kině,od tý doby se od něj nemůžu odtrhnout,doma všude plakáty,fotky,jsem do něj uplnej cvok. *14* *4*
  • poprvé

    Lidičky, zajmalo by mě, jak jste na Bena vůbec přišli? Jestli jste ho poprvé viděli až náhodou v kině, nebo ve Hvězdném Prachu? Prostě kdy vám do něj hráblo?
    Mě to postihlo o Vánocích, když jsem si přečetla všechni díly Narnie a pak mě začala byvit, tak jsem o ní šla něco hledat na net a koukam, že tam jsou fotky z Prince Kaspiana, tak se na ně juknu a vidím Bena *8* *15* *15*
    Nejdřív do byl šok, pač jsem si Kaspiana předsatvovala upe jinak a blondatýho *7* a pak mi došlo, že je strášně hezkejjjj *1* *1* *1* a od tý doby jsem magor *14*
    • Re: poprvé

      Tak já ho poprví viděla v Narnii a došlo mi jak je ůžááááásnej *14*
    • jenah

      Re: poprvé

      U mě to s narnií neměla nic společnýho....Ve Stardust jsem si říkala, že je dobrej, ale nic víc..z plakátů na narnii jsem říkala že je dobrej, nic víc...ale pak jsem listovala časákem a...nemohla jsem se od jeho fotky odtrhnout!!! bože takovej šoook *14* *14* *14* a tak to u mě bylo:D
  • Pište

    Lidičky pište sem něco!!!! Ted to tu zas uplne umřelo. *9* *8* *7*
    Já se musim pochlubit: sem v palace cinemas vysomřila obří banner s Kaspianem, je to ta fotka jak tam oběma rukama drží měč a ma tam hlavu a ramena, za nim je les.Velkej je asi 1,5 x 2.5 m. Otec mi na zed pridelal takovy hačky,jemže ja to pověsila moc brzo,oni ty hačky ještě nedrželi a v noci se zvukem jako když padá lavina zřítilo. *10* *10* Dneska to jdu věšet znova,snad to bude držet *4* *4*
    • jenah

      Re: Pište

      tak to ti teda závidim...kdyby na mě v noci spadl ben barnes tak bych asi nevydržela:D.....
      • Re: Re: Pište

        On spadnul na potkany, ne na mě. *3*
        Jo, ale kdyby na mě spadnul živej, to by bylo hustý.. ooooo já chci *14* *14*
        • jenah

          Re: Re: Re: Pište

          co myslíš že bych chtěla já? *14* to kdyby se stalo..O MY GOD *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Pište

            Nj. ale ono se to nestane!!!!!!! *8* *8* *9* *9* to je hrůza. Já už mam fakt někdy pocit, že mi z něj totálně hráblo. (přesně řečeno ten pocit mam už rok nepřetržitě) *14* *14*
    • suskin1

      Re: Pište

      Jéé ty se máš... A bolelo Tě to večer,když to na tebe spadlo?
      Ja mam zase polepenej celej psaci stul Kaspianem. Rodiče mě říkají, že se z něho jednou zblázním,jenže pozdě.Já se už zblaznila, Do NĚHO! Je prostě úžasnej! *14* *14*
      • Re: Re: Pište

        Ono to nespadlo na mě, ale na klec s potkanama(měli asi šok chodáci) A ted už drží *3* *3*
        Já mam zanarniovanej celej pokoj. všeude tam sou obrázky Kaspiana a mam ho prostě upe všude, na tapetě atd.. JJ on je nejlepší, já se z něj taky zbláznila *14*
    • negri.baju

      Re: Pište

      To je super.... *3* ....hele nevis neco o tom benbarnes.blog.....je to fakt na prd....ale jinak ta zed musi byt sqela co? *14*
      • Re: Re: Pište

        Ne o tom nic nevim, ale byl super. skoda *8*
  • negri.baju

    to ne!?!?benbarnes.blog

    takze holky! Priznejte se! Ci byla prace zalozit benbernes.blog....byl to oupe nejlepsi blog...a ted?!?...je pryc ! Jak je to mozny!?? *9* *9* *9* ....pomoc...co budu delat?..na tom blogu jsem byla schopna stravit i hodiny!...prosim onu dotycnou osobu, co to mela na starosti....kontaktuj me na icq 254 908 030...dekuji.. *3*
    • Re: to ne!?!?benbarnes.blog

      taky to nechápu byl to upe supr blog. A majitelka byla do Bena fakt šílená *14* docela se divim že je zrušenej
  • suskin1

    Narnie 3

    Ahoj holky! Nevite neco o natáčení Narnie 3?? *7*
    • Re: Narnie 3

      zkus tohle, ale je to v angl. jestli nevadi:
      http://www.narniaweb.com
    • Re: Narnie 3

      myslim že se začne natáčet v lednu 2009 a premiéra je stanovena až na květen 2010 *9* *9*
      • negri.baju

        Re: Re: Narnie 3

        nataceni zaclo uz ted v rijnu....psali to na netu v nekolika clancich s benem...
      • Re: Re: Narnie 3

        Na 17.května ale určitě to bude později, protože světova premiera Kaspiana byla taky 16.května a v ČR byl až 19.června. Psali to i v pevnosti,že to nejspíš posunou, jelikož Kaspian jim nevydělal tolik prachů co chtěli a myslí si že je to i tí, že lidé na fantasy chodí spíš v zimě. *5*
        Já doufam, že tu svatbu do filmu daj, sice bych tam taky nejradši byla já, ale i tak to bude zajmavy *1* *14* *14*
        Jééé já už se těším. Asi to nepřežiju-tak dlouho *8* *8*
    • negri.baju

      Re: Narnie 3

      Vim, ze se bude natacet v mexiku ve vodni nadrzi, kde se nataceli i pirati z karibiku, nataceni uz zaclo, a petr se zuzanou se v 3 uz neobjevi...atd...jukni se kdyztak na netu....zadej do vyhledavace letopisy narnie: plavba jitrniho poutnika a tam se urco dozvis vsechny potrebne informace, jinak si myslim, ze film bude sqvelej, teda knizka je skvela...jedinej hacek je, ze se nam caspian ozeni mno...skoda...zajimalo by me dko bude hrat ramaduovu dceru... *9*
      • Re: Re: Narnie 3

        mno doufám,že tu svatbu ze scénáře vypustí,jinak jsem schopná dotyčnou vlastnoručně uškrtit *3* *10* *4* .teda kdybych tu ramaduovu dceru hrála já..... *14* *14* *15*
  • negri.baju

    shlidnuty Narnie - anketa...:-)

    Tak jednicku jsem videla asi 20x..:D... ma fakt uza dej.....a Prince Caspiana jasem videla jen 1 a to v kine....ale az vyjde na dvku, tak na to budu cumet furt, dokud me to neprestane bavit.... *15*
    • Re: shlidnuty Narnie - anketa...:-)

      Ja mam 1 taky na dvd a čumim na to furt až už to znam upe naspamět a Kaspiana znam taky z paměti protože sem magor a byla jsem na tom v kině 7x *14* *14* *3*
      • jenah

        Re: Re: shlidnuty Narnie - anketa...:-)

        Tyjo.... já už to nemůžu vydržet....strašně mi leze na nervy, že každej dává Annu k Benovi... né že bych mu tonepřála..ale podle mě se k sobě moc nehodí.... *9* nemyslim to zle...
        • Re: Re: Re: shlidnuty Narnie - anketa...:-)

          no vzhledem k tomu,ze po jednicce ji davali dohromady s Willem,tak bych to vubec neresila. Ono vzdycky kdyz ma nejaka herecka s nekym libaci(nebo postelove) sceny, tyk ji pak nejakou dobu davaji s tim hercem dohromady, dokud nehraje zas s nekym jinym.
  • suskin1

    Narnie

    No já jsem bohužel Letopisy Narnie 2 neviděla ani jednou,ale už ji mám napsanou v dopise pro Ježíška =)=) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit