Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janka-hofmanka

    omg! :-O

    Ben - my love...muck 4 him ;) *14* *14* *4* *1*
  • DVD

    Juchů *1* *15* *15*
    Tak už konečně vyšlo to DVDčko. Normálně já měla akorát narozeniny a už skončila oslava, tak jsem šla přepisovat mojí povídku o Narnii na comp a přitom tak jedním okem čumim na telku a vidim logo Disney, tak si říkam, že Disney natočil Narnii a začnu koukat víc a najednou tam vyskočil Rípčíp! *15* Já z toho dostala šok a začala tancovat před televizí a vyvádět ,,Mámo, ona už vyšla narnie na dvd! Musíme rychle do bontonlendu!" Chudám moje máma se se mnou táhla v hrozným slejváku,přes celý Václavák, ale Kaspiana už jsem měla večer doma a civěla jsem na něj až do půlnoci. *14* *14* *14*
    Ty bonusy co jsou na tom druhém disku jsou fakt super- jak Ben sedí a spí v tom příspěvku o Nikabrikovi a jak hodí hubu v tom kapradí v omylech *15* *15*
    To je boží *14* já se na to koukám každý den! *4*
  • suskin1

    Narnie 2

    Tak jsem se včera koukla poprvé na Letopisy Narnie2.. Byla jsem z Bena naprosto unešená. Nemohla jsem se od obrazovky odthnout a tak strašně jsem na konci záviděla Zuzaně!! Proste Ben je úžasnej!Nemá konkurence!!! *14*
  • Easy virtue

    Bude u nás Easy Virtue v kinech? A kdy? *14*
    • Re: Easy virtue

      Zac Efron 95735
      2. Enrique Iglesias 73904
      3. Johnny Depp 67425
      4. Wentworth Miller 56378
      5. Heath Ledger 43430
      6. Jesse McCartney 41076
      7. Channing Tatum 36163
      8. David Švehlík 34237
      9. Hugh Laurie 31956
      10. Michael Jackson
      • Re: Re: Easy virtue

        E? Co to je? *7* *7*
  • Originál název

    Nevíte někdo, jaký je doslovný překlad Plavdy Jitřního poutníky z aj? Mě dost udivilo, jak se v to Bravu píše, méísto Jitřního poutníka Plavba za červánky- to zní teda dost úchylně, jako by to byla romantická slaďárna nebo pohádky pro tříletý *16* *16*
    • Re: Originál název

      A co si myslíš, že narnie je? pohádka, fantasy, a v díle s Benem se snažili z toho udělat malou romantickou pecku. Nestojim na straně Brava, ale narnie neni žádej akční trhák pro dospělí... *13*
      • anninka0001

        Re: Re: Originál název

        ale já netvrdím,že narnie je akčňák pro dospělí,a je blbost,když by se film jmenoval cesta za červánky,když je název knížky plavba jitřního poutníka *8* *5*
        • Re: Re: Re: Originál název

          tak to přeložili doslovně, no...
          • narnians

            Re: Re: Re: Re: Originál název

            Jenže doslovně to taky není. Je to prostě blbost. A Narnie není akční, a k té pohádce jsem psala že má být pro tříletý. Narnie je možná tak pro desetiletý *16* *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Originál název

              kterak, jo? xD
            • narnians

              Re: Re: Re: Re: Re: Originál název

              To jo. *1*
              Ja bych to nechtěla překládat, pač nevim jak. Ale ten název už přece do češtiny přeložen je. Když kniha višla už před mnoha lety a Bryvo, když něco píše, tak by snyd mohlo vědět, že v češtině je to prostě Plavby Jitřního poutníka (a to nezní drsně)
              Drsně by to znělo, kdyby se to jmenovalo třeba ,,Kterak Jitřní poutník vyvázl ze smrtonosné pasti" *15*
              Ale to je jedno.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Originál název

              jejda, tady sem asi právě rozpoutala třetí světovou. Jak byste to přeložili vy, kdybyste neznali originální název knížky? já jenom řikám, že ten název nemá zní nějak drsně! *5*
    • anninka0001

      Re: Originál název

      originální název je The Voyage of the Dawn Treader,voyage je plavba ,dawn úsvit ale to je to samé co jitro,ale co je to treader,to netuším.Ale myslím,že Plavba Jitřního poutníka je doslovný název.souhlas,fakt Bravo už nic trapnějšího než cesta za červánky vymyslet nemohlo.navíc se i knížka jmenuje jitřní poutník,tak by museli bejt fakt blbí,kdyby dali filmu jiný název. *16* *10* takže myslím,že se červánků obávat nemůsíme *15*
      • Re: Re: Originál název

        No to jsem si taky přeložila, ale právě ten Treader je nějaký záhadný. *7* Ale to je jedno, když to nebudou trapo červánky. *1*
        • Re: Re: Re: Originál název

          treader je poutník
  • veronickaa

    Filmografie

    Tak to je dobrej nápad s těma filmama *1* Souhlas *4* Taky to bohužel newím,jak se to dělá,to má možná nákoej ten správce nebo kdo to tady vede nn?? *3*
  • suskin1

    Filmografie

    Ahoj holky.Nevim jak se to dela,ale myhly by jsme sem skusit pridat nejakej film v kterym hral Ben.Divam se totiz ze ve filmografii ma jen dva filmy a vsechny jiste vime,eze Ben hral ve vice filmech
    • Re: Filmografie

      ahoooj. takže. Ben hrál a bude hrát ve: L.N: Princ Kaspian, Bigga than Ben, Easy Virtue, Obraz Doriana Graye a Plavba Jitřního poutníka, tj. další díl Narnie jak všici víme *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Bravo

    Hůůůů zítra pro něj letim. Dík, že jste to sem napsali. *3*
    Já mám časák z francie, který jsem si tam koupila kvuli plakatu a tam je taky rozhovor, ale já mu nerozumim *9* přeložila jsem si akorát nadpis - Ben Barnes a jeho strašná osamělost *8*
    • veronickaa

      Re: Bravo

      To by moh bejt dost dobrej článek,jenom tomu tak rozumět *10* *3*
      • Re: Re: Bravo

        No to teda! *9* Ja mam ted ve škole první rok frájinu, tak si to trba za 5 let přečtu *15* *15*
  • suskin1

    Bravo

    Ahoj holky!Tak mi to nedalo a taky jsem si koupila. No Ben je tam naprosto uzasnej a ty jeho odpovedi fakt vtipny =) *14*
  • veronickaa

    New Bravo

    Už jsem si ho koupila,na těch fotkách je Bení prostě k sežrání *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit