Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katuska162

    Sháníím...

    ahojky lidičky!wm že se to sem nehodí, ale já bych potřebovala nějakou kámošku s kterou bych si mohla pokecat o benovi!mám sice jednu upe bestovou kámošku ale tu Ben bohužel nezajímá... *9* a já bych fakt moc ráda s někym o něm kecala a třeba se o něm dozvěděla něco víc *14* tak se pls ozvěte____nejlépe mezi 12-15 ale může vám být i víc pokus vám neva že je mi 12! *4* tak pište pište pak dám i icq bo skypa *3*
  • katuska162

    pOoOoOmoc!!!pls!

    potřebuju moc moc moc pomoc!!__xD
    newítě někdo náhodou stránku kde bych si mohla stáhnout písničku leading me on a ještě aspon jak se jmenuje ta závěrčná písničky z filmu??pište pls!! *9*
    • anninka0001

      Re: pOoOoOmoc!!!pls!

      Leading me on jsem taky hledala po celým netu,ale buhužel jsem nenašla. *9* A pokud jde o tu závěrečnou písničku,asi máš na mysli The Call od Reginy Spector. *1*
      • katuska162

        Re: Re: pOoOoOmoc!!!pls!

        a ještě pls kde si jí můžu stáhnout..? *7*
        • anninka0001

          Re: Re: Re: pOoOoOmoc!!!pls!

          no,já jsem si ji stáhla tady:
          http://mp3s.nadruhou.net/561 35-regina-spektor-the-call-2856
          • katuska162

            Re: Re: Re: Re: pOoOoOmoc!!!pls!

            hele sorry ale mě to tam píše že už byla vymazána z databáze.... *7*
            • katuska162

              Re: Re: Re: Re: Re: pOoOoOmoc!!!pls!

              ahoj, moc dík už sem jí našla!!!hele nava že sem si tě dala do přátel??
            • anninka0001

              Re: Re: Re: Re: Re: pOoOoOmoc!!!pls!

              to je divný.hele ale na tom serveru to je,tak jdi na http://mp3s.nadruhou.net a do vyhledávání zadej Regina Spektor.já to fakt tam našla
      • katuska162

        Re: Re: pOoOoOmoc!!!pls!

        mno já právě taky!!ubec prostě nei....a za tu závěrečnou dík! *3*
  • negri.baju

    Ben v New Moon?

    Pri surfovani na netu jsem nasla, ze nas Benik je adept na roli jednoho upira do dalsiho pokracka Twilight (Stmivani)... Mel by hrat zlyho upira jmenem Aro. Bude se snazit zabit hlavniho hrdinu Edwarda Cullena (Rob Pattison). Musí ho na tu roli obsadit!! A co jsem se tu docetla o Jitrnim poutnikovi!?!? Disney ho nechce sponzorovat?? To ne! Boji se, ze kdyz Disney nebude sponzorovat Narnii, spousta hercu se svych roli vzda...a film bude propadak..!. *9* ...to ne...na disneyho jsem fakt nastvana! *8*
    • pajusga

      Re: Ben v New Moon?

      trochu šptaně ne?? Aro se snaží získat Edwarda pro sebe (kvuli jeho schopnosti čist myšlenky) ne ho zabít. Aro "sbírá" zajímavé dary a on ho má, nabídne připojení se k němu jemu, Alici dokonce i Belle.... no jinak na tu roli by se fakt šiknul... našla sem i članek kde byl nějakej starej děda =D ... myslim že hral v panovi prstenů toho čaroděje šedýho.. no ale to snad ne... a na někoho (Caius nebo Marcus) by měl bejt dosazen heres Snapea z Harryho Pottera.. tak ten by šel dost na Marcuse podle mě =) .. Ale ben a aro jdou naprosto dohromady =p
      • jenah

        Re: Re: Ben v New Moon?

        že jo:D mluvíš mi z duše:D
    • jenah

      Re: Ben v New Moon?

      No supeeer:D to je ta nejlepší novinak na světě!!! Já si rozhodně přeju aby hrál toho upíra...mrzí mě ta Narnie, ale pochopte, přestává být slavná, zastiňuje jí Stmívání...a já osobně dám přednost zlýmu upírovi ve skutečnosti, než hodnýmu princátku v pohádce...sorry
    • Re: Ben v New Moon?

      hold... biznis je biznis.. *9* já toho herce mám rád, ale v roli prince Kaspiana se mi vůbec nelíbil.. ta role se mi prostě nelíbila.. ale jinak je fakt dobrej *4* a na Disney já nemám důvod bejt naštvanej.. zatím ne, ale pokavaď se mi nebude líbit Narnie, tak ať počítají s tím, že vytvořím normálně petici!!! *10* *16* *5* *1*
    • narnians

      Re: Ben v New Moon?

      To jsem taky četla s tím Stmíváním. to by bylo super, ten film by byl o 100%lepší, kdyby tam hrál Ben. Disneyho ted taky nesnášim a v Datartu prodávaj Disney toustovač! *16* *16* Rozdupat ho! *10* *14*
  • narnians

    Ježišmajrá :-((((

    Lidi, četla jsem , že JItřní poutník má velké problémy a možná vůbec nebude natočen. *8* *8*
    To je hrůza- jako Kaspian vypadá Ben nejlíp a ono jako už nic?
    Disney od natáčení Narnie prý odstoupil, že to nechce financovat a Walden media na to nemají, takže se natáčení hrozně protáhne a nebo žádné nebude.
    Snažila jsem se o tom najít něco víc a co jsem našla jsem dala na blog, tak si to tam můžete přečíst
    http://narnians.blog.cz/ (sorry za reklamu)
    Já z toho asi umřu *10* *16* *8* *9* *9* *9*
    • Re: Ježišmajrá :-((((

      Já si myslim, že tady nejde ani tak o to kdo to natočí jako spíš o to jestli to natočej. Já osobně se moc nedivim. Řekla bych že Disneymu se do toho nechce protože tam nebudou všechny 4 hlavní postavy a to myslim že by bylo zklamání i pro lidi. No já osobně si taky neumim moc představit Narnii bez Petra a Zuzany. I když jako knížka to bylo samozřejmě dobrý, většinu lidí zajímá film a v filmu chtěj zkrátka všechny. Tak uvidíme co z toho bude. *4*
      • katuska162

        Re: Re: Ježišmajrá :-((((

        jasně upe moje řeč!!bez Petra a Zuzany to neni takový!!(hlavně bez Petra)__ale přece jenom si moc přeju aby ten další díl natočily!!___bude tam přece Kaspian!! a hlevně já si strašně přeju aby natočily ten poslední cíl ten bude upe bestovej(jj wm že to je ještě daleko)__ale tak se nad tim zamyslete__jestli už skončí u tohodle dílu tak asi těžko zfilmujou ten poslední... *9* *9*
    • Re: Ježišmajrá :-((((

      já jsem zase četla(už nevím kde) že se shání nový sponzor a že už snad někoho mají, takže až zas taková hrůza by to být neměla.Třeba se to přece jenom natočí. A navíc, jsou to přece Letopisy Narnie. Víte co by kolem toho bylo povyku, kdyby se to nenatočilo? Myslím že už jenom kvůli tomu to natočí, aby byl klid (fanoušci by jim to dali pěkně sežrat)
      • narnians

        Re: Re: Ježišmajrá :-((((

        To jsem taky četla. Prý by to měla být společnost Fox. Tak snad *14*
    • suskin1

      Re: Ježišmajrá :-((((

      Já jsem to tom právěže taky něco četla v jednom časopise. Ale to je fakt hrůza, protože Ben byl jako Kaspian úplně nejkrásnější!!!!!!!!!
      • narnians

        Re: Re: Ježišmajrá :-((((

        Presně, tam je fakt nej. Oóó nééé já chci vidět jak ve filmu vipadá Jitřní poutník a nomopodi a Drinian a Jak je Eustac drak....
        Doufam, že někoho seženou místo Disneyho a natočí to. Ach jo. Co nám to udělali *8*
        • katuska162

          Re: Re: Re: Ježišmajrá :-((((

          jo jasně!!taky mě zajímaj ty ňomopodi!__xD a všechny ty věci!!přece Jitřního poutníka musí natočit nebo ne?!!sem na ně strašně naštvaná!!Bena upe zbožnuju a jestli nenatočí ten další díl tak to asi nepřežiju!!!já teda ubec nedávám přednost Stmívání!narnie je lepší!!držim palečky at to vyjde a natočí toho Jitřního putníka *9*
  • dorian

    jéé komu se povedlo přidat Doriana do Benovi filmografie. Prosím napište ať vim jak se to dělá.
  • treet team

    sry dala sem špatný odkaz : www.myspace.com/bbczstreetteam
  • Of. Fanklub na myspace

    ahojte fanoušci jen bych chtěla řict že na MySpace mame of street team bena tak se kdyžtak spřatelte link : myspace.com/bbczstreetteam
  • B+A

    čusky lidičky zajimalo by mě jeslti negdo neví zda měl i v sokromí něco s annou..?děkuju moc..xD hodily by s ek sobě..xD *14* *4*
    • simik3496

      Re: B+A

      hodili a moc!!Ben je plostě okonalej,mazeckej,luxusní herec kterýho nesmí nikdo nahradit!!!nikde a NIKDY!!!on strašně dobře hraje a ten jeho krásnej úsměv..áááá!!!!!on je.....počkej si...BOŽÍ!!!!jk by řekl Barney Stinson ......:D
      nejvíc mu to sluší v letopisech Narnie :DD v prince Kaspianovi a v Plavbě Jitřního poutníka :DDjá ho ŽERŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: B+A

      oficiálně potvrzený že Anna a Ben spolu nic nemají.
    • narnians

      Re: B+A

      No, nic o tom nevím a řekla bych, že ne. V současné době je Ben free *4*
  • narnians

    Gray

    Lidičky, Dorian Gray je hrozně blbá osoba, navíc včera jsem došla k pasáži, kde zabil svého přítele. Takže ho fakt nemám ráda! To je hroza, že bude hrát Ben zrovna takového nenormála. Až to dočtu celé, tak napíšu děj knihy na blog. Abxste si to pak mohli přečíst. *9* *10*
  • anninka0001

    stmívání

    jo a myslíte,že je něco pravdy na tom,že ben bude hrát v pokračování stmívání? *7* četla jsem to na jednom blogu!!!
    • veronickaa

      Re: stmívání

      ahoj,četla jsem to samý na nikyrock.blog a vypadá to že jj,docela bych to brala,kdyby tam hrál,bylo by to božííí *14*
      • anninka0001

        Re: Re: stmívání

        jo,já jsem to taky četla na tom samém blogu a celkem si myslím,že by se na upíra hodil *1*
        • suskin1

          Re: Re: Re: stmívání

          Já jsem o tom taky něco slyšela, ale prý to ještě není jistý. A taky jsem někde četla, že Ben ja na roli upíra moc hodný..Ale kdo ví.. *7* *14*
          • narnians

            Re: Re: Re: Re: stmívání

            To by bylo nprosto super, kdyby tam hrál. Stmívání se dost dobrý (ráda bych řekla nejlepší, ale to nemůžu, pač nejlepší je Narnia) Byla jsem na tom 2x , ale něco tomu trochu chybělo - Ben. *9* ,ale když tam bude on, óó to bude filmeček *14* *14*
            Tak doufám, že to neni jen nějaký kec. A budu se modlit k aslanovi, aby nebyl *14* *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit