Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miss.luccia-miley

    SLAĎOUŠ

    podle mého je tak TAK SLADKÝÝÝÝÝÝÝÝÝ!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • narnians

    Co to je?

    O bože, lidi viděli jste to jak má Ben na fotkách z premiéry Easy Virtu ty dlouhé vlasy? Mě se to deta nelíbí, měl by si to ostříhat, tak jako to měl v Narnii. Jenže jestli už ted natáčí Plavbu Jitřního poutníka, tak to tak asi bude mít i v tom filmu- jestli se jako snaží udělat z něj nějakého dlouhovlasého krále s korunou na hlavě nebo co...
    To je fakt děs běs *8* *8* *8*
    • jenah

      Re: Co to je?

      teda souhlasim...neříkam, že t neni kus...ale tohle...myslim, že to docela zkazilo jeho image..
    • Re: Co to je?

      Pište sem lidi něco, tit je tu totálně mrtvo!!!! *9*
      • katuska162

        Re: Re: Co to je?

        moe řeč!! xD
  • Benova adresa

    Ahoj lidi, potřebovala bych něco vysvětlit *9*


    Ben Barnes
    CAM
    First Floor
    55-59 Shaftesbury Avenue
    London W1D 6LD
    UK

    Tohle je asi adresa, kam se posílají pouze dopisy,co?
    Byla jsem totiž minulí týden v se školou v Londýně a samozřejmě jsem se při prvním rozchodu vydala tohle hledat, našla jsem to celkem v pohodě, je to taková rušná ulice u Piccadilly Circus, ale jsou tam nějaké kanceláře. *9*
    Bééé, já doufala, ža tam bydlí *14*
    Nevíte někdo o tom něco?
    • katuska162

      Re: Benova adresa

      Ahoj tak to newim....ale určitě až něco zjistíš tak to sem písnijá se tam asi takly brzo vydám.. *14* *14*
      • Re: Re: Benova adresa

        Tak to asi bude jen na ty dopisy, protože ostatní herci měli jednu společnou, tak asi nebydlí všichni spolu *15*
  • katuska162

    coo?

    ježiši lidi!!!pište sem taky něco neeE?!?!?!?dycky se tady toho tolik psalo a ted nic.....čim to?? koukejte se polepšit!! *15*
  • nejfanynka

    :-)

    ten je ták sladkej *14*
  • JE PRAVDA ZE BUDE HRÁT V NEW MOON (Nový Měsíc-Twilight saga)

    Ahojky :D Nekde jsem četla že bude hrát Ara Volteri z Twilight sagy v New Moon x) NEVITE JESTLI JE TO PRAVDA? x) Dekuju za odpoved....
    • nikola126

      Re: JE PRAVDA ZE BUDE HRÁT V NEW MOON (Nový Měsíc-Twilight saga)

      nebude ho hrat...hraje ho nekdo uplne jiny\
      • katuska162

        Re: Re: JE PRAVDA ZE BUDE HRÁT V NEW MOON (Nový Měsíc-Twilight saga)

        joooo?? xO kdooo? xO to nejni možný! *8* já se taaaaak těšila !! x( *16* *8* *16* *8*
    • katuska162

      Re: JE PRAVDA ZE BUDE HRÁT V NEW MOON (Nový Měsíc-Twilight saga)

      ahojky! jj slyšela si dobře. Bude hrát Ara a bude chtít získat edwarda pro jeho schopnost číct myšlenky....nwm jestli je to pravda ale asi jo protože sem viděla i ukázky *5*
      • l.enik

        Re: Re: JE PRAVDA ZE BUDE HRÁT V NEW MOON (Nový Měsíc-Twilight saga)

        Ahojky,taky jsem to četla,bylo by to super,ale vůbec si ho v roli Ara nedovedu představit.Nemohla bys sem dát odkaz na ty ukázky pls? *4*
        • katuska162

          Re: Re: Re: JE PRAVDA ZE BUDE HRÁT V NEW MOON (Nový Měsíc-Twilight saga)

          jeeee!! tak to fakt nwm! je to někde na youtube..... *15* já sem tak různě procházela net a našla sem to..... *9* fakt netušim jestli to nejdu ale tak pokusim se.....nic neslibuju ale jako nwm jestli nebudeš zklamaná protože je tam asi jenom 2x v tom záběru.... *15* ale i tak je božskej *14* *14*
          • katuska162

            Re: Re: Re: Re: JE PRAVDA ZE BUDE HRÁT V NEW MOON (Nový Měsíc-Twilight saga)

            http://www.youtube.com/watch?v=YZu9 f1aQUqA&eurl=http%3A%2F%2Fprofil%2E lide%2Ecz%2Fprofile%2Efcgi%3Fauth%3 D%26akce%3Dprofile%26user%3Dstene16 2&feature=player_embedded - to je ta romadůrova dcera....http://www.youtube.com/watch?v=R6hLfRspctY&eurl=http%3A%2F%2Fprofil%2Elide%2Ecz%2Fprofile%2Efcgi%3Fakce%3Dprofile%26auth%3D%26user%3DStEnE162%26page%3D3&feature=player_embedded -tam je leading me on......ale tu ukázku vážně nemůžu najít... *9* promin.... asi bych neměla, ale jestli chceš tam se koukni na lide.cz a najdi si tam stene162 a koukni se do příspěvků sou tam nějaký videa s Benem...možná tam najdeš i tu ukázku ptz si myslim že sem jí tam dávala, ale ted sem jí hledala a nenašla sem jí... *9* tak nwm ale fakt se tam koukni *4*
            • l.enik

              Re: Re: Re: Re: Re: JE PRAVDA ZE BUDE HRÁT V NEW MOON (Nový Měsíc-Twilight saga)

              Nic se neděje,díky za ochotu,já se ještě někde mrknu *3*
  • narnians

    Mrtvo

    Je tu hrozný mrtvo, lidi. Pište sem něco. dřív to tu žilo mnohem víc.
    jo taky jsem četla, že Ben nebude v dalším dílu Twilight *8* *8* *9* *13*
    To je hrůza.
  • katuska162

    INZERÁT!!

    ahojky lidičky!!už sem si sem jednou dala inzerát a vyšel mi-a sem mooooc ráda!! tak bych to chtěla zkusit znova ale tohle je důležitější!! *4* shánim někoho kdo by se mnou jel na sportovní tábor!!?? je to na 7 dní a stojí to něco kolem 2700 Kč a je to v třebíči takže kdyby někdo měl zájem at písne řeknu i důvod přoč někomu aschánim a řeknu podrobnosti!! a ještě se možná někdo ptá proč to dávám zrovna sem ale myslela sem že by bylo dobrý kdyby to byl někdo kdo má rád Bena... *3* jooo aještě by bylo nejlepší kdyby to byl ročník 96 nebo 95 *4* *7*
  • disney

    podle mě to určo natočej protože by si na nich bulvár smlsnul
    *15*
    • narnians

      Re: disney

      Oni to natočí. Místo Disneyho to vzali 20th century fox *1* *1* *1* *14*
  • My live

    Ben is my love ...I love my loves my celebrity on sky... *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit