Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pustajka

    VA

    Souhlasim, že se moc hodí na Dimitrije, moc bych ho tam chtěla!!! *4*
  • VA

    bych řekla že je vcelku dost jistý že ve vampírský akademii bude hrát - je skoro ve všech trailerech, takže se na to budu dost těšit!!!!!!! ale jinak - je to kosáák :D :D :D
    • Re: VA

      je mi to dost trapné ale chci se zeptat vampýrská akademie bude jako seriál nebo film?
      • eliot

        Re: Re: VA

        trailery jsou sestříhaný filmy, žádná vampírská akademie film ani seriál zatím není a kdo ví kdy to bude. Prohlížím si americké strany a tam o ničem nepíší, maximálně, že ty trailery na youtube nejsou vampýrská akademie, ale nějaký vtipálek si sestříhal pár záběrů, aby to tak vapdalo. Musím však přiznat, že by se mi Ben do role Dimitrije HODNĚ líbil, ale američani jsi tam obsadí jiného herce, pookud se něco bude točit *5*
  • Líbí

    Ben Barnes se mi hrozně líbí :D Aspoň vzhledově. Jened čas jsem do něj byla krátce platonicky zamilovaná, pořád jsem líbala jeho plakát :D :D To bylo, když dávali druhej díl Narnie. Na Jitřním poutníkovi jsem byla předevčírem a i tam mu to děsně seklo, i když měl trochu fousy.
    Jo a teď, jak jsem si přečetla jeho životopis, jsem zjistila, že máme i něco společnýho - já taky miluju Beatles a Queen!! :D Dokonce si Beatles právě teď puštim, dostala jsem k Vánocům sadu čtyř CDček =)
    • grema

      Re: Líbí

      Hele trochu vousy je strniště ale on měl vousů ako bezdomovec mě se teda víc líbil v druhým díle ale kusanec to je :D
      • prevor

        Re: Re: Líbí

        Ja si mislim že stimi vosy vypada mužneji ale je to jenom muj nazor.
  • maki14

    Happy B-day =)

    Všechno nej a hodně filmových úspěchů....you are the best acter!! ♥♥♥ :D *3*
  • veronickaa

    Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k narozeninám,hodně štěstí,zdraví a hlavně lásky:)...Doufám,že přijedeš do Prahy na premiéru Letopisů Narnie 3:)) *14* *7* *3*
  • nelly_

    Vampirská Akademie

    Ahoj, nevím kdo z Vás čte Vampisrkou akademii ale tento herec se moc hodí na jedu roli Dimitrij Belikov !! :) doufám že dostane nabítku tuhle roli vztvarnit! :) a musí ji příjmout!! :) *14*
    • Re: Vampirská Akademie

      Jojo Ben se na tu roli opravdu hodí ♥ *14*
    • Re: Vampirská Akademie

      On se na tu roli do vampýrské akademie úplně moc hodí.Je strašně sexy.Přesně tak jsem si ho přestavovala když jsem četla první díl knížky.♥ *14* *14*
    • Re: Vampirská Akademie

      četla jsem knihu takže mohu říct....ano to máš úplnou pravdu skvěle se na to hodí :)
    • ahs3

      Re: Vampirská Akademie

      na tu roli se skvěle hodí,protože si i umím představit jak hraje hodnýho Dimitrije i Dimitrije jako Strigoje *3*
    • Re: Vampirská Akademie

      jj :D hodně by se na Dimitrije hodil, ale kdyby ho neoslovili, nebo by nabídku nepřijal, tak by se na Dimitrije hodil i Taylor Kitsch :D http://www.osobnosti.cz/taylor-kits ch.php *1* *1*
      • Re: Re: Vampirská Akademie

        JO Taylor je super ale ben barnes je pro tu roli stvořený!!!!!! *14*
    • Re: Vampirská Akademie

      Anoo on se na ní hodíí <3 <3 *14* *14*
      • nej Dimka *14*
  • nelly_

    Vampirská Akademie

    Ahoj, nevím kdo z Vás čte Vampisrkou akademii ale tento herec se moc hodí na jedu roli Dimitrij Belikov !! :) doufám že dostane nabítku tuhle roli vztvarnit! :) a musí ji příjmout!! :) *14*
    • ahs3

      Re: Vampirská Akademie

      souhlasím *14*
  • katuska162

    Inzerát

    Ahojky!! Nevim jestli jsou povolené reklamy, ale chtěla bych vám nabídnout výmenů mích plakátů za ty vaše nebo cokoliv jinýho... mám všechno možný Lady gagu, miley, jonas brothers, linkin park, rybičky48, ben barnes a spoustu dalších...dyštak se ozvěte na kashenka162@email.cz nebo na icq 388-928-958 děkuju papapa Kačenka *3*
    • Re: Inzerát

      Kdo by chtěl takový sračky jako je Gaga (gaga jako nějaká kachna blbá) *13*
      Nemáš plakát nahého Bena?
      • katuska162

        Re: Re: Inzerát

        oooo tak to se omlouvám že sem si sem dovolila napsat její méno!! *9* *15* *15* já jí mám ráda a jesli ty ne-->tak to už je tvůj boj! Nahýho fakt nemám, ale mám jeho dopis s fotkou, ale to ti fakt nedám! *13* *7* *14* *15*
  • OMG

    To by mě zajímalo který pako vyměnil tu fotku Bena na hlavní stránce na tý předešlí byl prostě sexy a k sežrání vypadal jak 18 a na týhle vypadá ...divně proboha změňte to zpátky.
    • Re: OMG

      Mě to neva, alespoň je tu nějaká změna
      • Re: Re: OMG

        To je klidně změnit fotku ale za nějakou pěknou a ne dát tam tuhle
    • Re: OMG

      jj Souhlas vraťte to zpátky .
  • Happy Birthday

    Všechno nejlepší lásko !! MILUJU Tě !!!! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší