Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oživme to tu

    Ahojky holčiny..... Tak je pravda že tady moc lidišek nepíše příspěvky, ale vážně by to už chtělo změnit.....Tak můžem třeba vymýšlet různý ankety bo tak něco. Například: Kolikrát jste už viděli Narnie??
    • Re: oživme to tu

      zrovna před chvíli sem se na ni dokoukala a videla sem ji tak 20 a to ji mam od vanoc :D jako trva 2 a pul hodiny plus mam dvd jak s eto natacelo a ze vsema takovyma vecma takze tak 4 hodky obe dvd :D
    • Re: oživme to tu

      to souhlasi. já sem chodim často,ale na co tu mam reagovat, když poslední příspěvek je obvykle od mě *7*
      Ted je to tu celkem husty *1*
  • dopis benovi

    ahojky,chci se zeptat,psali jste už někdo benovi *15* ?a odpověděl?já bych mu taky chtěla napsat,jenže v naší pidi poště ani nevědí,co je to mezinárodní odpovědka *9* .
    • Re: dopis benovi

      hele cetla jsem rozhovor s Benem a tam povídal že vzhledem k tomu, kolik dopisů mu chodí, tak na odepisování si udělá čas tak nejdřív v důchodu....já byýt vámi tak se na to vykašlu, protože až on bude v důchodu tak vy už si ani nebudete pamatovat, že a co jste mu vlastně psaly. Nebo případně budete mlátit hlavou do zdi, co jste to vyváděly, když jste ještě byly mladé:-) a taky si představte, co tomu řekne váš manžel, když vám po letech přijde dopis od jakéhosi chlapa, co kdysi někde hrál a bude vám děkovat za zájem...možná to v někom vzbudí podezření, žárlivost, nedůvěru...s kým že jste to laškovaly...
    • Re: dopis benovi

      Já mu chci taky napsat,ale ještě jsem se k tomu nedobrala. Doufam ,že odepiše až to někdy pošlu. *14*
    • negri.baju

      Re: dopis benovi

      Jo psala jsem....a jeste neodpovedel, a ani odpoved zatim v nejblizsi dobe necekam....dopisy od fanynek mu prey chodej po bednach, tak to chapu, ze mu to cvilku potrva nez odepise....jeste jak ted nataci nekolik filmu najednou, tak urcite nema moc casu....tak ale urcite to zkus....ale nezapomen tam pripsat, ze muze odepsat kdykoli, treba i za 5 let....ze budes cekat.... *3*
  • suskin1

    Ben

    Ahoj holky,nevite jak dopadla ta soutěž o nejhezčího herce?Kámoška mi říkala, že to vyhrál nějakej škaredej,ale já vůbec nevím kdo.A co.A tje to kdo chce, hezčí než Ben nebude!
    • Re: Ben

      ahoj. chtěla bych napsat Benu Barnesovi dopis, přesněji žádost o autogram. Nevim ale jak mu to napsat......... prosím ozvěte se mi na e-mail ssx3@centrum.cz a poraďte mi , jak to napsat a poslat . děkuji moooooooooooooooooooooooc *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *14*
    • Re: Ben

      Nejhezci herec byl Johnny Depp
      • Re: Re: Ben

        *8* *8* no to teda neni. Nej je Ben! *15*
        • Re: Re: Re: Ben

          presne najkrajsi na svete je ben a mam jeho podpis *14*
    • negri.baju

      Re: Ben

      Moe rec....je na prd, ze sem moc holek nic moc nepise co?!.....je to skoda...mohly jsme zalozit oupe fanclub hey.....ale jinak ben proste nejvic....... *14*
  • negri.baju

    ale no tak!

    Holky...no ta!...piste prispevky do diskuse, at to tady trosku ozijem...prece to nenechame vsechno jenom benovi...!?!? *3* *1*
  • gepard1

    kaspian

    ben je krásnej ale hlavně jako Kaspian *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • suskin1

      Re: kaspian

      Přesně!Sluší mu to úplně všude,ale Kaspian je Kaspian *14*
    • Re: kaspian

      To určo. Jako Kaspian je prostě nej. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      Ježiš já se z něj asi zbláznim. oooooooooo néééééééééééé proč ho nikdy nemůžu dostat????? *9* *9* *9*
      Já bych chtěla do Narnie a jeho za manžela k tomu. haha *1*
      • negri.baju

        Re: Re: kaspian

        taky kdoby nechtel....narnie...aslan....caspia n....chjo.....
        • gepard1

          Re: Re: Re: kaspian

          já bych brala i petra a to i v normálním životě ach jo hold smůla *9* *9* *9* *9* *9*
          • Re: Re: Re: Re: kaspian

            Já bych taky brala Bena i normálně. *14*
            Akorát by to chtělo k mojí Aj ještě překladatele *1* *1*
  • negri.baju

    Ben v novym filmu...:D

    taky jste oupe zvedavy, jak bude hrat v tom Dorianovi Greyovi (urcite jsme to napsala spatne, ale snad to pochopite...:D) ? Ja se na to teshim hey....prej tam bude hrat teplyho...to mi k nemu vubec nesedi, tak ale...jemu tu slosi vsude, tak proc by tady nemelo....:D....ale stejne......kaspian je kaspia...tam je stejne nejsladci...nemyslite...? *1*
    • anninka0001

      Re: Ben v novym filmu...:D

      teplouše?? *7* o tom slyším poprvý.má to prej být o homosexualitě,ale já jsem myslela,že se do Doriana zamiluje ten malíř.tak nevím.jinak se taky hrozně těším,bohužel premiéra bude (ještě k tomu v Anglii) až příští listopad.já to asi nevydržím!!! *14* *14* *14*
      • Re: Re: Ben v novym filmu...:D

        jéhéh sem to s těma dotazama o teploušovi ceklem uhodla,když ne ve skutečnosti tak aspon ve filmu.
        To je sranda *1* *1* *1*
        Ale nevim jestli ten film chci vidět,aby se mi Ben nezhnusil.
      • negri.baju

        Re: Re: Ben v novym filmu...:D

        jo, asi mas pravdu.....ja jen slysela, ze to bude o homosexualite, kdyz byl nejakej rozhovor s benem v casaku...a tam rikal, ze to bude tezky, ale ze se na to stejne hrozne moc tesi.....taky se teshim....
  • anketa

    Na mém blogu o narnii je anketka o lidech a jejich vzhledu. Můžete tam hlasovat pro Kaspiana *3* *1* *1*
    http://narnians.blog.cz/0809/anketa-o-lidech
  • ???

    Není teplej? *13* *8* *9*
    • Re: ???

      a není to fuk jestli je nebo není? to je podle mě jen jeho věc(i když to zrovna neschvaluju)
    • Re: ???

      Mě to pořád říká otec *8* *8* *8*
      Tak se chci ujisti,že neni *1* *14*
      • terka2

        Re: Re: ???

        Ahoj Moro,možná že to do tebe hustí otec ale aby sis byla jistá Ben barnes není na 100% teplej..Mám to zjištění!!Za prvé už měl pár přítelkyn a prý měl dokonce i před svatbou (aspon mi to někdo říkal, ale tímhel si nejsme moc jistá).Jen tě chci uklidnit,že teplej bude jedině v tom novém filmu *4* A holky,souhlasím s vámi je dokonalej jak ve filmu tak i ve skutečnosti.A Petr taky není špatnej holky *14*
        • anninka0001

          Re: Re: Re: ???

          cože? *9* před svatbou??? *9* .to vážně slyším poprvé!!!a nevíte někdo s kým? *10* *9* *16*
          • Re: Re: Re: Re: ???

            s holkou
      • anninka0001

        Re: Re: ???

        já myslím,že teplej není určitě,už jen proto,že neustále kouká někomu do výstřihu *1*
        • Re: Re: Re: ???

          héé!!! mě se nikam nekoukal,kdyz sem ho videla. *1* *15* *15* škoda
    • suskin1

      Re: ???

      Jak jsi na to dosla??? *9*
    • avril122

      Re: ???

      no to urco neni a nejsi nahou ty teplá???? *15*
      • Re: Re: ???

        A jak víš,že neni? *9*
        • Re: Re: Re: ???

          Si fakt trapna a ak si myslis ze je teply tak to sa riadne mylis a si vedla jak ta jedla ty krava *5* *16* *13*
          • Re: Re: Re: Re: ???

            sorry to krava nebolo myslene vazne iba vies ja som taka povaha ze ked nanho niekto nieco zle povie tak som velmi agresivna ale inak sorry (fakt som sa vtedy nevedela ovladat ale ked som videla ten druhy prispevok tak som to hned zobrala vsetko naspet tak fakt sorry) *3* .
  • Natáčení Jitřního poutníka a Caspianova holka.... -

    taky ma zajma jak bude vipadat Ramanduova dcera. Souhlasim s tou blondynou,ta by se k nemu hodila a v knize je myslim napsano,ze je blond. *3*
    Zuzana se k nemu nehodi a Jadis je hezka,ale prijde mi k nemu stara. *9*
    oooooo ja bych tam chtela sebe *14*
  • jenah

    Ben a jeho holka

    Docela ráda bych našla Benovi nějakou pěknou holku...:D...pomůžete mi? *1*
    • terka2

      Re: Ben a jeho holka

      Třeba tebe vid ?? *1* *1* Tak snad všichni by si přály tak úžasně dokonalýho chlapa jako je Ben Barnes a nebo William Moseley.. Ale život je život, a život je krutej *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit