Přejít na výpis diskuzí

Bob Marley

OSOBNOST 31.12.2006 
245 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ashley.stars

    gsdgf

    kdy umřel ?
  • ;)

    16. 04. 2011..Borec škoda že už není.. pořád
    Rasta se nenarodí ani neumírá :) žije věčně a s tím i Nesta :)
  • nej

    myslim že to byl a pořád je nej zpěvák kdyz jsem tohle psal tak jsem poslouchal jeho písničku I shot the sheriff *5*
  • ...

    Kolik má vůbec písní? *7*
  • ..

    Borec *3* škoda že už není.. *9* pořád žije v nás *3*
  • marihuana

    byl to borec *5*
  • svecova

    Bob

    Prostě good,hulit a mit pustene jeho songy je relax.....
  • miisiickaa

    R.I.P.

    Tak, jenom abychom nezapomněli, všichni ustálení fanoušci určitě ví. Dnes, přesně před 29 lety, zemřel nejlepší reggae zpěvák, prorok rastafariánské víry a také úctyhodná osobnost, Bob Marley. Tímto jsem mu jenom chtěla vzdát dík za jeho dílo. A nezapomeňte, že rasta se nerodí ani neumírá, Bob žije. Žije v nás. *3*
  • BoB

    BoB jE nEj..!A NeJvIcZ sE pŘi JeHo SoNgAcH hUlÍ... *3* *14* BaD BoyS... *1* NeJ!!!!!BoBíK fOrEvEr!!!!!!!!!
    • miisiickaa

      Re: BoB

      Bad Boys není od Boba.. ale jinak máš pravdu *5* *1*
      • Re: Re: BoB

        dobrý ale bad boys je od boba ae jinak good *5*
        • to maš fak pravdu myslim ze by asi naspival hodne songu kdyby jeste byl ale my ho mame jeste porad v srdci zije v nas *13*
        • miisiickaa

          Re: Re: Re: BoB

          Podívej se, já o tom mám nastudovaný svoje, když se podíváš do diskografie Boba Marleyho v knize Oheň v dlaních, nikde tenhle song nenajdeš a tam je to opravdu kompletně rozepsaný. Taky bych řekla, že Bob neměl prostředky k tomu, aby tvořil na WMG. Je to velmi matoucí, všude kde zadáš Bob Marley - Bad Boys, ti to sice tuhle píseň vyhledá, ale řekla bych, že je to jenom dobře provedený fake. Myslím, že ve skutečnosti v tom maj prsty Inner Circle.
          • Je to tak... Inner Circle to nazpívali v 87 roce, to už by Bob bohužel nestihl...
          • Re: Re: Re: Re: BoB

            ten song je od Inner Circle, ale vysel presne v den, co Bob zemrel :) Asi je to na jeho pamatku publikovano pod jeho jmenem
  • Bob

    Bob je prostě legenda :)....díky němu sem začala reggae poslouchat a sem za to hrozně ráda...teď už si nedovedu představit den, aniž bych si ho alespoň jedno nepustila...byl skvělej a je ho strašná škoda *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit