Přejít na výpis diskuzí

Bob Marley

OSOBNOST 31.12.2006 
245 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nic

    i když zemřel tak si ho lidé pořád pamatují a etě dlouho budou..takové lidi obdivuji kteří zemřou a sou etě slavnějšími a uctivanějšími
  • kalasnikow

    UŽ MĚ TO SERE

    Hej, nejvic me sere ze k pisni Dont Worry be happy se uvadi autor BOB MARLEY ale je to uplna BLBOST!!! *10* *10* *10* *10* *10* ae jinak best zpevak
  • vittan

    R.N.M.

    Jeho hudba je tolik naplňující, jeho písně jsou dokonalé, stačí se zaposlouchat, zavřít oči a poslouchat slova. Robert Nesta MARLEY za svůj život udělal hodně dobra a spíš tím víc si zaslouží náš obdiv než tím že kouřil marihuanu! *4*
    • kalasnikow

      Re: R.N.M.

      uplne souhlasim :-D
      *5* *5* *5* *5*
  • christiin

    Forever

    Bob Je Ten Nej Týpek...Škoda že Umřel Na Tak Posranou Nemoc... Forever Bob Marley *5*
  • Bob Marley

    Zdary lidi,poustim si na teto strance videoklipy od boba,ale jsem znechucen,protoze co sem leze z you tube,jako napriklad obrazek Roberta Marleyho a za nim hraje vpozadi hudba od UB 40.To me dostalo natolik,takovou hovadinu sem jeste nevidel,snad kdyz sem videl casopis,ani nevim jaky nazev mel ten hnusnej platek,ale na titulni strane stalo ze Shaun Paul Je kralem Reggae,to proste nejde.Lidi poslouchejte JAH music,ale fakujte taketo sracky.Navic u toho bylo hodnoceni 6,3.Nu cao people,jen sem to potreboval nekam pisnout.......Slamis *13* *1*
    • vittan

      Re: Bob Marley

      Tak to asi nejsi jedinek koho to šve, sám si řikám jakej vůl tohle mohl tak pomršit *1*
      • Re: Re: Bob Marley

        Ja vim co,BABYLON.Komerce posrana a hnusný strasne hnusný lidi,ktery jedou na sebe.To musi skoncit.O to on bojoval,neboli strilel kytarou.Jah live *3*
        • miisiickaa

          Re: Re: Re: Bob Marley

          Díky za takové lidi jako jsi Ty a třeba ještě vittan, já si myslím úplně to samé, akorát občas přemýšlím nad tím, jak to vyjádřit, aby to dávalo smysl a aby tomu člověk, který z toho nemá rozum a možná ani nechce mít, porozuměl.. Na stotisíckrát díky, protože tyto názory by se neměly nikde cenzurovat, měly by jít dál, aby o tom svinstvu, co se děje na zemi, každý věděl.. Aby s tím každý z nejmenších človíčků zkoušel něco dělat.. Aby mu nebylo jedno, do čeho roste.
          To jest vše, a mé poděkování patří zároveň všem, kteří se snaží tomu, co jsem jmenovala, zabránit.
          Mír nám všem *4*
          • Bobovo poselství žije s jeho songy dál...Díky za všechny umělce, kteří nám ukazují cestu *4*
  • karolushka

    Dětska?!

    Ahoj,prosím Vás,ví tady někdo,kolik měl Bob dětí?..Jinak úžasnej zpěvák *14*
    • 0192sarka

      Re: Dětska?!

      plus mínus 11 *4*
    • miisiickaa

      Re: Dětska?!

      Zjišťovala jsem to fakt dlouho a s mou průměrnou angličtinou ještě dýl=D, nicméně, zjistila jsem, že těch dětí nebylo 11, nýbrž 13 a to: Sharon, Cedella, David, Stephen, Damian, Ziggy, Robert, Rohan, Karen, Julian Ricard, Ky-Mani, Damian ''Junior Gong'' a Makeda. Tři z nich (Cedella, David a Stephen) jsou s Ritou, tři z nich, teda pokud jsem to správně pochopila, ale asi jo, jelikož na něj nejsou moc podobné, jsou adoptované (Sharon, Damian a Ziggy) a zbytek dětí měl s milenkama=). Zanechal po sobě mnoho dobra, a to ne jen tím, že měl 13 dětí a nebo že byl prorokem krásné víry, ale i tím, že po sobě zanechal svou hudbu, které můžeme, když budeme chtít, porozumět lépe, než výčtu jeho dětí. Byl to bezesporu jeden z mála lidí ze 3. světa, kteří se dokázali proslavit a už jen za to mu patří náš obdiv.
      • Re: Re: Dětska?!

        Damian není adoptovaný je to jeho vlastní syn. Měl ho s nějakou Miss...
    • Re: Dětska?!

      Těch dětí měl celkem 11.. :) *3*
    • Re: Dětska?!

      no tak v domě Cedelly byli: David,Sharon,Stephanie,Cedella,Jah Nesta, Julian, Karen,Kymani pak měl ještě Stevena Damiana no ale ještě nějaký měl další tak si spočítej aspoň tyhle =D
  • im legend

    jah bless bob.......
  • hanny666

    I člověk

    Nejenom vynikající zpěvák a hudebník, ale i fantastický člověk, pohodář. Na něho se nedá nikdy zapomenout. Jsem postarší, vlastně jen o 12 let mladší, než Bob, ale provází mě celým životem,při jízdě autem nedokážu poslouchat nic jiného. Pro mě ideál nejenom jako zpěvák, ale i jako nádherný chlap, který měl žít.
  • kuzleee

    legenda

    *14*
  • .

    Milovat a obdivovat..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit