Přejít na výpis diskuzí

Bob Marley

OSOBNOST 31.12.2006 
245 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Boba!

    Tenhle zpěvák mluví sám za sebe..je prostě nejlepší,dycky když ho poslouchám dostává mě do neposatelnýho tranzu spokojenosti..vždycky si připadám jak omámená:oD Bobe,miluju tě a vždycky budu,pro mě budeš vždycky živej!!!!!
  • je prostě good
  • Bob Marley byl nejlepsi zpevak vsech dob a je ho sakra skoda. For Ugleeee: Je videt, ze uvazujes priliz primitivne na to, abys dokazal rozpoznat podstatu jeho osobnosti.
  • Best of Bast

    Robík jae nejlepší mám ho rád
  • co to je?
  • pro Marci

    jj, souhlasim, tak zduř :-D
  • Pro Jitusku

    Jj,to mas pravdu,ale i kdyz Bobek hulil o 106 koukej co dokazal a jaky mel nazory!Ten ughleeeee-nebo jak- tak ten akorat dokaze kecat hovna,aniz by vedel o koho de....Mej se
  • miki

    ahoj jak se vede
  • Pro Ughleeeee

    Jak něco takovýho můžeš napsat...Bob byl úplně nej nej nejlepší zpěvák.A než budeš příště zase něco takovýho psát,tak se nejdřív zamysli nad sebou...
  • bobika

    bob je proste buhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  • jeď Bobe, uuuuuu...
  • Pro Ughleeee

    Ses asi malo jetej ne!Byl to jedinecnej clovek,proste kral reggae,a zda se mi ze podle tvyho zpusobu vyjadreni si byl zhulenej asi ty,vole!!
  • Vyhulený kretén to byl!!!
  • Proč musí vždycky Ti nejlepší odejít tak brzy. Vždycky, když poslouchám jeho písničky, tak mi běhá mráz po zádech. Tohle dokáže málokdo a já za to největší osobnosti reggae děkuju. Aspoň touto cestou. So Jah Seh....
  • moc moc..good zpěvák a taky člověk.-..
  • Bob Marley je nejlepší zpěvák kterej se gdy narodil!!!Bobe miluju tvojí hudbu!!!
  • bobííík :*
  • Bobik

    Je to ten nej nej nej zpevak snad jedinej kterej citil hudbu srdcem. *** *** ***** ***** ****** ****** *********** ********* ******* ***** *** *
  • bobik

    Bob tho byl největší machr co znám,,,jestli někdo dokáže to co on at zamnou příde a tenhle názor mi vyvrátí...
  • Nej nej zpěvák

    Bob byl úplně nej nejlepší zpěvák,kterýho znám....:) Akorát sem nadávno slyšela,jak někdo úplně úděsně "zremixoval"jeho písničku No woman no cry...chudák se z toho musel obracet v hrobě..bylo to strašný...:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit