Přejít na výpis diskuzí

Bob Marley

OSOBNOST 31.12.2006 
245 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě Bob neumřel mám ho v srdci! Jeho muziku pořád slyším v uších. Bob byl a JE KING OF REAGGE!!!!!
  • Robert Nesta Marley

    Bob byl, je a bude velkej muzikant, skladatel,hulič a hlavně měl velký srdíčko!!!!!! Ten kdo mu tady nadával, tak o něm nic nevěděl nebo nezná dobrý lidi a dobrou hudbu.Na tyhle lidi jsem naštvanej *16*. Tak domluvil jsem. A ted si mužu konečně *5*. Nazdar Rasta. Je tě škoda BOBE. *4*
  • Kdo nebo co je můj život? Jedině Bob. *5*
  • Hele ja nevim co tu vsichni furt pisete o tom huleni, vzdyt to je samozrejmost u rastafariana.
  • BOB BYL BUH A VELKEJ HULIC A TO SE CENI SKODA ZE UZ NEZIJE BYL TO TYPEK PROTOZE SKLADAL POHODOVOU MUZIKU PRO POHODOVI LIDI!!! *5* *3* *3*
  • Pro boba

    Bob Marley by a vždy bude nejlepší
  • Bob Marley

    Kdyz mam spatnou naladu, kdyz se mi neco nedari, tak na to mam jedinej lek... ...Bob Marley a kdyz to nepomuze... ...vzdycky to pomuze
  • pro frikiho

    ses trapnej trapnej trapnej trapnej trapnej trapnej
  • I love BOB

    Ahojky! Uznávám, že většina teenagerů poslouchá nějakej pořádnej hipec, i já si to občas poslechnu, ale nic neni lepší než si pustit písničky boba... neberu ho jako člověka, co hulil trávu a hezky zpíval... beru ho jako někoho, kdo dokázal neuvěřitelný věci! měl smysl pro rytmus, pro hudbu. a měl smysl pro to, aby dokázal pořádně ŽÍT. je mi strašně líto, že už tu neni, ale snad se má tam někde mooooooooooooooooooocinky moc dobře...
  • Bob & reggae don't stop!!!
  • pro stana a boba

    ahoj stano,vracim se na skupinu. to je co? a co o bobovi? je v poho a jeho hudba je ta nejuzasnejsi,klidna a da se to poslouchat. tak se vsichni mejte. pa monca.
  • božský bob

    Co k němu říct, jeho hudba je fantastická, příjemná a kolíbavá, ale co se týče Boba jako člověka? Asi takhle, neuznávám žádnou víru věřim pouze v sebesamího a moji inteligenci, ale když už se bob rozhodl hlásit rastafariánskou, tak to udělal nejlíp jak mohl a to pomocí hudby. Za to bych mu chtěl poděkovat, Takže Roberte Nesto Marley děkuju za to že si byl seš a budeš
  • tak co lidi,co řikáte Bobovymu synovy a jeho novymu albu(WELCOME TO JAMROCK)Ja myslim ze dost dobry ale na boba nikdy mit nebude....!
  • reggae,reggae,reggae,reggae,reggae,reggae,reggae.. ...
  • Pro Ughleeeeeee nebo jaxe ten ****** jmenuje

    Jak tohle můžeš říct??? Slyšel si někdy jeho hudbu? Je nádherná, cejtim z ní to, co do ní Bob dal, štěstí, mír, lásku.. je to úžasný.. miluju Boba. Dej si špeka a poslechni si ho myslim že změníš názor.. Everything´s gonna be allright
  • Miluju Tě Bobe. Seš nejlepší!!
  • Regee je muj zivot

    Meli bysme uctivat pamatku Boba Marleyho. docetla jsem se ze Boba zastrelili ten kdo nam zabil krale se musi smazit v pekle.Co takhle se sejit myslim tim priznivce boba a jeho muziky a posedet a predavat si informace?Co vy na to?Jsem ze Zlina
  • bob

    rasta respekt reprezent
  • taky hulim
  • PROSÍM

    Ahoj všichni já mám takovou prozbu!!mě se začaly Bobovi písně líbit a nevím kde si je mohu stáhnout nebo je nějak získat!!Nepomohl by mně někdo,plosím??moc prosím..Děkuji moc Iveta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit