Přejít na výpis diskuzí

Bob Marley

OSOBNOST 31.12.2006 
245 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bob byl suprň(blby babylon vsade)(blby babylon vsade)(blby babylon vsade)(blby babylon vsade)(blby babylon vsade)(blby babylon vsade)(blby babylon vsade)(blby babylon vsade)
  • King

    Tak na toho proste nikdo nema. Nechapu jak nekdo muze rict neco jako UGhleeee. Ten sem asi zabloudil nahodou. No nic du si dat speka.:-D
  • každej si myslí že bobik jenom hulil ale byl to nejvetší král karibiku a hlavně reggae
  • byl fakt sqelej typek!....mel uzasny dready...zpival uzasny pisnicky!!!...proste byl super!...jen skoda ze BYL :-(
  • Bob je jedinej člověk, kterýho znám, kterej věděl co chce a šel tvrdě za tim. Pomohl spostě lidem a jeho muzika mluvím sama za sebe a dokut tu bude, tak tu bude i Bob.Je škoda, že už tu neni strašně bych chtěla bejt na jeho koncertu. Prostě ho moluju!!!!!!!!!!!!
  • Nejuzasnejsi clovek co kdy na tomhle svete mohl byt!
  • JE TO FAKT TYP JAKO HOVADO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HULTE DOKUD NECHCÍPNETE!!!!!!!!!!!!!!
  • Bobik

    To co Bob, za svůj život dokázal je něco úžasnýho. Jeho hudba je něco co se nedá popsat.Při poslouchání jeho hudby mne až mrazí. Nejde jen o hudbu jako takovou ale i o texty. O tom jak on prožíval svůj život. Bobik je prostě člověk kterého by sme si měli vážit.Prostě člověk který byl, je a bude stále nej.
  • bob marley byl moc fajn chlapek a byl tu hlavně pro lidi.vemte si z neho příklad ale nerozdejte se ...
  • boba miluji

    boba miluji
  • nej nej nej

    Bob byl nej nej nej a nej nej nej taky zůstane a nikdo nikdy nebude lepší než byl on....
  • fakt dobrá music hlavně když koluje pořádnej joint
  • bob je nejlepsi a a v zivote sem nevidela nikoho lepsi .je to opravdu king a bude............
  • bob je nejlepsi

    bobiku si nejlepsi a nikdo nikdy nebude lepsi.
  • je buh

    bob je proste buh!!!!!!!!jinak to nevidim
  • Bob je fakt hustej, dělal fakt hustou muziku a byl jedinečnej.
  • Mám ráda Boba Marleyho,jeho písničky a mám ráda lidí,kteří ho obdivují a mají rádi tak jako já...škoda,že už neni mezi námi...
  • Miluju všechno co se alespon trochu tyče reage,miluju Boba Mrleyho a taky ska!!!
  • Bob Is king

    človek ktorý vo svojom živote dokázal velmi vela niečo dokázal Marley a jeho ludia skutocní rebelanti k ktorí sa prepracovali z chudobnych a zločinných ulíc Kingstonu až do hudobného neba .
  • Boby

    Je to největší tipan na světe a je to hlavně i muj vzor takovej člověk už nikdy nebude on je nanahraditelnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit