Přejít na výpis diskuzí

Bob Marley

OSOBNOST 31.12.2006 
245 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bob

    Ahojky!Má prosím Vás někdo písničku Is This Love a No Woman No Cry?Jestli ano,tak mi ji pošlete na mail *1*
  • Jeden z nej...

    jeden z nejlepší lidí světový historie... starouši ho neuznávaj..protože hulil trávu... pro me je to vzor...a silnej člověk... kterej nádherně zpíval a byl prostě nej... *4*
  • Re:

    Nemám rád, když se o něm mluví jako o velkém huličovi. *13*
  • tetovani

    Miluju te Bobe Marley. Ted bys mel vydet ci hlavu mam vytetovanou pres cely zada. *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Re: bob Marley

    *5* bobik bol a stale je najvecsia hviezda na nebi v ktorom sa nachadzaju kadeaky iny predstavitelia hudy ale regeage je proste naj a bobik ties *4* dufam ze sa mu v nebicku dary a ze neprestava fajcit tucne jointiky *5* *9*
  • SUPER

    BOB JE NEJ ČLOVĚK NA SVĚTĚ... KLOBOUK DOLU... BYL TO FAKT SUPER RASTMANN *3* *4*
  • Re: diiiiik

    Ahojky, písničku mám a klidně ti ji pošlu tady máš moje icq 282-501-016 ahojky:) *14*
  • Bob Marley

    Bob Marley je bůh pro všechny co rádi hulej trávu, poslouchaj Reggae a maj hustý dredy....škoda že už umřel.*9*
  • Bob Marley

    Byl to dobrej člověk kterej zpíval od srdce i přesto že měl nádor halvy nepodstoupil operaci poklonu tomu to člověku
  • Bob

    Bob je fakt good.skoda ze tu uz nejni. kazdou prestavku si na wc poustim z mobilu jeho pisnicky,jinak bych to asi neprezila... *14* *3* *3*
  • já prostě boba miluju je to smysl mýho života........ *14* *3* *8*
  • diiiiik

    muyete mi rict kde sezenu BOba marley-buffalo soldier diiiik *3*
  • diiiiik

    muyete mi rict kde sezenu BOba marley-buffalo soldier diiiik *3*
  • -

    *3*
  • nechápu jak můžete psát že milujete Marleyho...tohle mi přijde jak chování pubertálních slečinek a lidí který o rastafarismu nevědí vůbec nic!Já Boba obdivuju...to jo,ale jak se říká:čeho je moc,toho je příliš a vy to přeháníte
  • Bob je naprosto úžasnej mám rada jeho písně jeho texty. Za jeho koncert bych dala asi všechno. Škoda že není takových lidí na světě víc byl to fakt frajer ne proto že hulil trávu i jdyž špeka bych s ním opravdu neodmítla *5*
  • bobík

    at zije bob marley, je fakt uzasnej, krááásna hudba a rastafarianstvi je nej sekta na svete a marihuana je sic nelegalni ale je doobrá *14*
  • moc zajimavy clovek......a hezkej chlap
  • miluju ho

    muj bratr je ceskej bob marley neverís priste ti poslu fotku buchvi s kym ho ma. jinak boba milujem je proste muj andilek dofam ze je neby smim brachou *9* *4* *13* *14*
  • bob

    miluju ho je naprosto uzasnej i kdyz je po smrti *5* *4* *14* *8* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší