Přejít na výpis diskuzí

Bob Marley

OSOBNOST 31.12.2006 
245 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro naivky

    jo a kdyz to tak ctu tak nevim kde berete tu jistotu ze na jamajce vsichni hulej. fakt nevim jako ze si to vseci mysli. dyt to tam ani neni zlegalizovany...
  • bob

    pro ty co hulej, maj dredy a poslouchaj reggae je buh Haile Selassie I...
  • Re: TEEDA, TEN BYL ZHULENEJ

    ty curaku dyt ty nevis co pises ten vedel presne co zpiva a narozdil od tebe mel kontrolu co pise!!! *10* *10* *10*
  • Re: SLAVA BOBOVI!!!!

    Bob je týpek jak má bejt, miluju ho a strašně mě mrzí, že už neni... *9* *5* *5* *5*
  • Re: Bob

    ty ses ale zmrdanej curacek vid *16* *16* *5*
  • Bob

    http://www.bobmarley.cz
  • SLAVA BOBOVI!!!!

    ty blaho, Bob.... super typek, strasne toho v zivote dokazal, vlastne skoro vsechno co vzivote dokazat chtel, *4* kdyz si predstavim ze nejkay nase praprababicky byly treba na jeho koncerte a uplne nejvic tam kalily....hukot ty jo, taky bych sla kdyby byla ta moznost, mylsim ze Bob se vryl do srdci mnoha z nas a zustane tam co nejdyl to pude, jeho hudba je uzasna, da se u ni skvele premejslet ale i vsechno ostatni*5* *3* , stejne...jeho zivot byl hrozne kratkej a dost drsnej..ale BOB zije dodnes mezi nama....v nasich srdcich! SLAVA BOBOVI!!! *3*
  • Re: Re: Bob Marley

    hle nemáš video s bobem marlym kde dostal holotropa??.jináč zdaréééc:D
  • Re: Bob Marley

    To teda jo to byl borec jakej už nikdy nebude na světě nikoho nebyla taková škoda jako Boba když umřel reggae se dá poslouchat pořád a všude. *5* Hádejte s kym mám plagáty v pokoji *15* poslouchám ho všude jak magor a ani po 10 letech nepřetržitýho poslouchání mě neomrzel *1* a to už něco znamená hmmm? *5* a asi bude těžký uhádnout co nosim na palici *15* *15* za účes *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* zatim ahoj rastafariáni ONE LOVE PEACE
  • Re: Re:

    tak tak *15* tak se na ně musí na ty idioty co ho nesnášej *15* *15* fakt dobrej komentář *15* sem se slušně pobavil nepochybně hulíš trávu že jo?To každej rasťák *5* BYL TO BŮH VŠECH BOHŮ a stršně mě mrzí že už neni mezi náma *9* ale i tak žije napořád mezi jeho posluchačema *1*
  • Re:

    ahoj on byl náš král byl nejúžasnější hudebník v latinskoamerický muzice jako je reggae ska a podobně *5* já poslouchám i jinou music *9* ale jestli mě někdo fakt dostal na doživotí *4* tak to byl náš Bob.A i když je to už stršně let co umřel bude žít dál pro ty co ho měli rádi *14* on je náš bůh nás rastíků a jen ten nás bude navždycky chránit a jeho hudba nás bude nabíjet enrgií a chutí do života *4* já vim takový kapely jako sou queen,abba,sweet,byly taky fajn muzika a taky se příjemně poslouchá nebo kabáti to je zas nářez.Ale nikdo z nich nebude nesmrtelnej jako Bob *4* ty jeho dredy marihuana a songy z tohodle světa nezmizej NIKDY a až se zapomene na Mozarta tak Bob Marley bude žít dál.A MIMOCHODEM-MALEJ VZKAZ PRO TY CO O NĚM PÍŠOU HNUSÁRNY.KDO O NĚM NAPÍŠE NĚCO ŠPATNÝHO JE MAGOR MAGOR A NIC JÍNÝHO NEŽ MAGOR A ŠPINAVEC HNUSNEJ *5* *16* *10* KDO HO NEPOSLOUCHÁ A POSLOUCHÁ TAKOVÝ PÍ....NY JAKO JE TECHNO AŤ JDE DO HAJZLU A NELEZE NA TYHLE STRÁNKY *13* HOWGH DOMLUVIL JSEM.Vitaminy Bobe *5* !
  • Bob Marley

    Pro mě a myslim, že i pro další lidi je Bob nejlepší REGGAE STAR na světě. Jeho hudba je fakt skvělá a 100% bude mít miliony fanoušků po celým světě ještě hodně dlouho! *3* *5*
  • Diskografie

    Kdo by měl zajem mohl bych mu vypalit všechny Bobovy cedka pište na icq 311859707
  • Pro Ughleeeee

    Co to walis on byl nejlepsi naswete mozna si zhuleny ty ale Bob byl nejwetsi osobnost ktera jdy byla ! je to Buh a ja ho budu obdiwowat do konce ziwota ón byl proste nejlepsi !!!!! byl to Buh ReggAe takoweho cloweka uz nikdy nebudu on byl proste NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ NEJLELPSI !!!! A jestli etse nekdo napise nejakou takovou hovadinu tak dostane !!!!
  • JaH !

    Byl nejlepsi a hlawne muj vzor takove cloweka uz nebude byl nelepsi ! ale skoda ze uz umrel...
  • Bobes

    Bob byl nejlepsi clowek na swete .. je to soucast meho ziwota ONE LOVE PEACE ! BOB MARLEY byl NEJ !
  • Bob Nej !!!

    hele bigu di s tim do prdele to byl nejlepsi clowek na swete mozna ze hulil ale to na jamaice wseci.....JEHO HUDBA JE NEJLEPSI ONE LOVE ! PEACE ! BOB MARLEY BYL NEJ !!!!!!!! *5*
  • TEEDA, TEN BYL ZHULENEJ

    ANI NEVEDEL CO PORADNE ZPIVA *1*
  • Bob

    Fakt super človíček to byl *5* *5* Jeho hudba je uplně užasnááá *5* *5* *5*
  • Re:hmm

    Super psaníčko,jako bych to napsal já... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší