Přejít na výpis diskuzí

Bob Marley

OSOBNOST 31.12.2006 
245 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bob

    Jako je to docela ostuda, chtěla bych vědět, kolik fanoušků Boba zná něco o jeho životě,dokola se tu opakuje jenom jo jasný byl to dobrej hulič a dál?To znáte jenom kvůli hulení?Mno docela smuný na to co dokázal a horší je komentář zasloužit se o legalizaci marihuany.Co to je?Jasně, nebejt tohohle shitu, tak by Bob neskončil tak jak skončil.Zamyslete se nad sebou... *7*
  • reggae

    mas recht...kdo rika neco takoveho tak tomu vubec nerozumi a mel by se hlavne zamyslet sam nad sebou.Bob je proste nejvetsi hvezda ale i Peter Tosh je dooost dobrej...poslechne te si ho....
  • ostuda

    Jak tak procitam prispevky,prijde mi ze spousta lidi zna Boba jen kvuli tomu ze hulil. Chudak bob kdyby videl co se tu vsechno pise, asi by poklesl na mysli.
    mozna se az obcas stydim co nekdo vyplodi....
    S zivotopisem souhlasim, je velice nedostatecny.
  • punkerka

    je to moje zleto byl to velkje clovek a taky jeste porad je i když je po smrti jeho pisničky sou nej reggae škoda že umřel tak brzo nej huličč ...legalizace mariuhany to je to co by melo byt *14*
  • bob marley

    je to frajer ma husty pisnicky a je to dobrej hulic *14* *14* *14* *14* *14*
  • !!!

    nemyslite ze by si takova osobnost zaslouzila obsahlejsi zivotopis,udelal toho tolik ze me zarazi ze je to vse zhrnuto do par vet!jen takovy poznatek,dekuji mejte se,smejte se
  • Re: Re: Re: Bob Marley

    Bob byl a hlavně by ještě byl král reage, kdyby neběžel ten blbej zavod v tom parku... Jinak ani nevím, že dostal holotropa *4*
  • skéro

    já žiju dáme blunta *5*
  • jeste

    jako a nechapu co na tom vazne vsichni vidite..jako by to byl nejaky buh fetaku.nekoho s nickem "Zhulena Marleyovka" bych na miste rozctvrtil
  • no

    delate jakoby vam to ze to neni legalni delalo nejaky problemy...me to teda zadny problemy nedela
  • hulení

    hulit hulit a hulit,tahle debilní vláda by si mi měla hlavně zahulit ať ví očem se mluví :-D Bob byl a ještě je kurva frajer! *14* *3* *3* *14*
  • king

    bob marley bol spevák ktroý jednoznačne preslávil rege na celom svete jeho piesne su peckové a budem ich počúvať stále dúfam že jeho sinovia naozaj idú v jeho šlapajách a budú známi lebo by bola škoda keby teraz začal upadať jeden yz najlepších štýlov sveta bob je proste klasa a nevyrovna sa mu nik aj ked zomrel pár rokov pred mojim narodením je to človek ktorý mal žiť forever pretože je jednoducho suppperrr *14* *14*
  • ;)

    Bob byl Velkej clovek a celkem me mrzi kdyz nekde zminim jeho jmeno a nikdo nevi kdo to byl a svim zpusobem porad je :(...ale jeho synove kraci v jeho stopach a verim ze budou taky tak znami :)
  • BOB BYL BOREC...

    Jo bob byl fakt nejvic borec na svete...kdyz si prectavim pisnicku No Woman No Cry tak se mi chce brecet...fakt kdybych mohla tak bych dala co bych mela abych ho videla...chudak Bob...byl to muj nejoblibenejsi zpevak...lovuju ho...:)) *14* *14* *14*
  • NEJLEPŠÍ!!!!

    Marley byl nejlepší skladatel a zpěvák svý doby, vlastně i dnešní. Když se řekne Bob Marley, polovina populace si představí trávu a písničku No Woman No Cry, tohle prostě patřilo k němu. Je největší hvězda, která asi nikdy nezhasne, byl to prostě král Reggae Škoda ho... Chtěla sem ho poznat *4* *9*
  • BM

    Byl to týpek, je ho škoda
  • Rege buh

    Bob byl je a bude. *5* *5* *5*
  • öo velký bobe

    Seš můj nej větší idol na světě chi být taky takový vykouřený človíček jak ty ale nevidím v tobě jen vykouřenýho jamajčana ale i hrozně dobrýho člověka byl jsi dobrej muzikant a v srdcích lidí zůstaneš navždy aspon teda v mém určitě tvůj Kenvy...PS:¨jestli mě slyšíš v neby tak bys mohl nejak zařídit aby na celém světě byla tráva legální DÍÍÍK *3* *4*
  • öo velký bobe

    óóó velký bobe jen mír a lásku na světě chceme proto ve tvých stopách jdeme *3*
  • za legalizaci

    Jj Bob Marley uchvatil spoustu lidi at uz starsich lidi a to svou neobmenitelnou hudbou, ale oslovil i sposu pubertaku.. paac jeho postoj k mekkym drogam byl velice kladny.. *15* .. mimochodem za svou lasku k marihuane dokonce byl i ve vezeni... btw, je to nas idol *14*
    ZA legalizaci KONY!!! *5* peace for all *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší