Přejít na výpis diskuzí

Bob Marley

OSOBNOST 31.12.2006 
245 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sarka311

    Filmografie

    Docela mě zarazila ta Bobova Filmografie i v nedávných letech .. Měl by ty filmy někdo smazat !!! *5*
  • sarka311

    Re: TEEDA, TEN BYL ZHULENEJ

    mentálek jako ty vživotě nepochopí co je to reggae a už vůbec kdo byl Bob Marley.. a Marley byl narozdíl od tebe aspon inteligentní!!! I Love Bob Marley *4*
  • van

    Re: Bob Marley umrtí!

    jasňačka ;) X) ,BYL PROSTĚ NEJ !
  • Bob Marley umrtí!

    POZOR!...dejte si v pondělí 11 května minutu ticha!je to přesně 28 let co bob zemřel!...píši to dneska 4.5 takže přesně za týden.Nezapomente na to lidi!...smějte se *5* *14*
  • miisiickaa

    Ganja a její legalizace

    Jo a ještě něco bych chtěla říct a tím se vyjádřit k předchozím komentářům: plně souhlasím s legalizací marihuany, páč, jak sám řekl Bob, proč není povolena marihuana a cigarety a alkohol ano?Ona nám ubližuje úplně stejně, navíc rastům slouží k účelům vzývání Jahveho, takže bych docela ocenila, kdyby jim ganju přestali brát a ostatně aby ji přestali brát každému, vždyť´ja na ní nevidím nic negativního a doufám, že v tomto se všichni tady shodnem... Takže forever Jah, jak zpívá Bob *14* *5*
  • miisiickaa

    Bob žije v nás

    Bob nebyl jen člověk, on byl něco víc byl to úžasný člověk, nikdy Jah lepšího stvořit nemohl, Bob mi dodává sílu každý den, při pouhopouhém pomyšlení na něj se cítím jako v sedmém nebi a proto lidi nezapomínejte, Bob tu žije napořád s náma, žije v našich srdcích a duších a proto poslouchejte reggae a kuřte kayu *5* *14* *5*
  • tessus

    X)

    můj nejvíc miláček *14*
  • vittan

    Bob

    Bob Marley byl to skvělí člověk , skládal skvělou muziku bylto skvělí milovník žen:D ...prostě BOREC *5*
  • Bob

    Bob zůstane vžydcky naší legendou!Je to bůh reega *3* *5*
  • Re: Můj názor

    Moje řeč ...Bobek je prostě bůh a naše vzpominka a to se nikdy nezmění!! *5*
  • pu__linka

    Bobik

    borecek *5*
  • terezzka2

    :)

    Kujíí *3* Už vím,kterej je nejmladší - Damian Marley *1*
  • alocado

    Re: Bobíí

    Damian Marley, Stephan Marley a Ky-mani Marley tak ty poslouchám (Stephan a Kymani meli vystoupit v CR ale boužel ani jedno vystoupení se neuskutečnilo) Dále znám Ziggy Marley. Ale který je nejmladší fakt netušim.
  • alocado

    Klan králů

    Hej k těm dětem. Je jich asi 22 :) ne všichni jsou v hudebnim průmyslu, tak se o nich málo kdo doví. Nedávno jsem procházel levnéknihy a nasel jsem tam neuveřitelný poklad: Oheň v dlaních - život Boba Marleyho (originální titulek je lepší: Catch a fire) napsal Timothy White. Jsem sice teprve v půlce knihy a nazačátku jeho hudební kariery, a to se mi na te biografii líbí. Je vidět, že Timothy se svého úkolu chopil zodpovědně. Až uvidíte seznam zdrojů uvěřite. A nejde o jeho deníček, ale o popis prostředí tvořící jeho osobnost. Lidi, kteří ho nemají rádí jsou ti co se bojí jeho odkazu. *5* Já myslím, že má nejvíc fanoušků, možná ne v Západní civilizaci, ale rozhodně na celém světě. To, že nemá ve fanclubu Bushe neznamená, že mu nefandí každá dobrá duše i ta z buše! *3*
  • b.a.r.u.s.h.15

    Re: Bobíí

    mno to fakt nwm hele ale je opravdu dobrej a je to muj bratránek *1* ne kecam ale hulí... *14*
  • terezzka2

    Re: Re: Bobíí

    No ten nejmladší *15*
  • Re: ...

    Mám takovej dotaz víš proč je oficiálně jako národní hradina ?
  • Re: Bob

    Konečně někdo s hlavou jenom, neumřel kvuli Kabanosu ale kvuli rakovině kůže.
  • Re: Bobíí

    Ten jeho syn ? Kterej ? já jich napočítal 6
  • terezzka2

    Bobíí

    Byl,je a bude velká osobnost *14* Jeho písničky,názory apod. jsou prostě nepopsatelně smyslné *14* Bob prostě vždy věděl,co chce a šel si za tím *3* A to je jedna z mnoha věcí,která na něm byla úžasná a strašně móóc sympatická *14* Nechápu lidi,kteří ho rádi nemaj *9* Ale myslím,že má hodně fanoušků a to si taky zasloužííí *3* Jo a nevíte někdo,jak se jmenuje ten jeho syn ? Já to nikde nemůžu najít *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit