Přejít na výpis diskuzí

Bob Marley

OSOBNOST 31.12.2006 
245 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ONE LOVE

    Bob Marley...prostě nejvíc legenda na světě...pro mě stále žijící.Jeho muzika má smysl jeho texty jsou opravdu nádherný na tu dobu kdy žil i provokativní.....Peace and Love...Jah s váma
  • ...

    Bob Marley je jmeno ktere se zapsalo do celeho sveta velkym pismem jestli mu k jeho nazorum pomohla ganja tak jenom dobre a kdo v tom vidi neco zleho at na nej zapomene nebo neposloucha jeho muziku ale nemusi ho tu verejne soudit ... to ze je v tomhle state marihuana a jeji koureni trestne to uz neni problem Boba ... ja travu nekourim ale muzu rict ze v tom nevidim zadnou negativni vec ... zkuste se zamyslet jak moc asi marihuana skodi cloveku kdyz je např. v Holandsku jeji uzivani povolene ? ... Bob Marley je legenda a Jamajsky narodni hrdina ... všem jeho potomkum a zbyvajicim Wailerum preju jeste hodne hudebních zazitku ................. *7*

    !! JAH !! .... RASTAFARI
  • Re: ooo :)

    Ahojky maličký rastafariánci! *4* *3* Prosím, našel by se tu někdo, kdo by semnou pokecal o Boboi a objasnil mi pár věcí co se týče jeho života a tak, co jsem na netu nenašla? Budu moc ráda.Mejla jsem tam napsala, tak mi někdo písněte.Díky a ahoj! *4* *5*
  • ooo :)

    Bob!!!!Pořád žije v našich srdcích!!!Pstě nejvíc úžasne zpěvák...osobnost s velkym O...Zbožnuju!!!
  • Hovno

    hovno hovno hovno hovno hovno hovno
  • Můj názor

    Bob Marley je bůh.A není ,,mrtvej" jelikož Rastafarián nikdy neumírá.Bob toho pro nás všechny udělal strašně moc.Černým dal naději a sílu a bílím otevřel oči.W
  • Re: Bob Marley

    Prosim ta, ak mas prehlad o regge , mozno mi pomozes.
    Neviem si spomenut ako sa voal spevak, ci skupina, ktora natocila taky chytny chytlavy klip.... Dost tlsty cernoch, na hlave same vrkocikmi s koralkami , tancuje na brehu mora okolo same pekne kocky.... vravi ti to nieco? Nevies kto by to mohol byt?
    Dik R.
  • Bob

    Bob je vážně dobrej, jen je blbý, že už je mrtvej...
  • bob je best

    bob je prostě ten zpěvák co kdy byl!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: hulení

    mas pravdu hulit hulit hulit a mame hdne blbu vladu *3* *3* *3* *3*
  • :-(

    Lidi, prosím vás, nevíte proč se nemůžu na Osobnosti přihlásit? Jsem registrovaný uživatel a normálně už půl roku přidávám fotky a teď se tak posledních 10 dní nemůžu přihlásit:-( Sestře to z toho samého počítače jde... Nevíte, čím to může být?
  • Re: Bob

    presne tak vite o rastovstvi veliky ***** tim jak ho tu vzivate kvuli huleni ho hanite. Vubec nevite jaky ma Bylina koreny v kulture a co to pro rastu znamena...
  • Re: chyba v zivotopise tadyk!??

    umrel v USA. v Nemecku mel jen posledni koncert
  • chyba v zivotopise tadyk!??

    Umrel v nemecku a née v Miami,chtel jet dom,ale nestihl to.bude zit v nasich srdcich,jeho songy jsou nesmrtelne *5*
  • Bob Marley

    Hlavně řekl lidský právo a proto zpíval :všichni lidé jsou si rovni,ať chudí či bohatí ,černý,bílí,žlutí nebo rudý na tom nezáleží a víte,že v Jamajce moc lidí nemělo televizi a rádio,ale měli BoBA,ten ve svých písních zpíval co se děje,zaměřil se hlavně na utlačované Jamajčany .
  • Bobik Marley

    Má hezkýho syna,ale narodil se 1947 podle jeho matky teda na Viasat history byl rozhovor, vlastně celá cesta Boba Marleyho a rozhovor nejen s nim,ale i s jeho matkou a ta říkala:,, Bob se narodil roku 1947...'' *3*
  • novy odkaz

    www.youtube.com/watch?v=1IOQUS8qCMs
  • bob

    tak lidičky jestli máte nekdo zajem tak tady je odkaz na pohreb Boba...je to celkem zajimavy ale hlavne hodne smutny.............
    www.youtube.co m/watch?v=1IOQUS8qCMs
  • jak to začalo u mě...

    Tak Boba poslouchám už pár let, ale až teď jsem si o něm něco "pořádně" přečetla... Začala jsem ho poslouchat, když jsem slyšela písničku No woman, no cray, ale vlastně od Fugees(teď nevím, jak se to píše) a někdo tehdy řekl, že od Boba to je lepší, tak jsem hledala a hledala, až jsem našla! :) A vlastně veškerá jeho tvorba se mi hrozně líbí a o Reage jsem se začala zajímat. Myslím, že byl úžasný a že je ho "škoda"... Všichni huliči, kteří ho poslouchají jen proto, že hulil, tak jsou fakt ubozí!!! Hudba je hudba...
  • :-(

    chjo forum o nicem, zkuste napsat i neco zajimaveho, treba co vas dovedlo k poslouchani reggea a tak, nejakou zajimavost...jinak koho zajima ,ze nejaka buchta miluje boba marleyho?a ma ho vytetovaneho na prdeli??....co z toho ma svet a ostatni lide? Bob je osobnost a tou zustane..trochu respektu...forever

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší