Přejít na výpis diskuzí

Bohuš Matuš

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohuš..

    On je opravdu skvělý,jen kvůli němu jdu už počtvrtý na Angeliku:-)Slyšela jsem i ostatní představitele,ale jeho hlas se nedá s ničím srovnávat,když to rozbalí, tak mě mrazí a podle reakcí lidí kolem mě nejen mě:-)Je navíc opravdu pěkněj chlap,má charisma,šťávu,prostě pro mě jednička.Bohuši,drž se a kašli na bulvár,nějak se živit musí ne?.-)
    • domca9

      Re: Bohuš..

      souhlasim na angelice jsem byla 2 krat ale šla bych kuli němu klidně po 50 ty *3* *3* *4*
  • pro bohouše

    ahoj ja jsem z kampaneli a ses fakt hustej ale me zajímá jeswtli tě marketa naucila spivat nebo sto mel v sobe jo a davala ti sola asi jo co jo a kdyžs chodil do sboru mels za vedoucí uz aji klaru a ivu hmmm oni jsou totis super kdyžtak odpovesw jo tak cau
    jo a ty vanocni koncerty bily dobvry az nato koureni cigaret za oponou marketa rika ze ti to nici hlas jo a u tebe to je skoda no ale zavislost je zavoslost stim nic nenadelas to bis musel chtit cau peta vávrová 13let jo a zase nekdy prijed na koncešrt jo a kdyztak to su ja co jsem ti dala k vanocum tuzku v hale vodove ale markete to nerikej co tu pisu jo cau cau *1* *1* *1* *1* *1*
  • mazec

    Bohuš krásně zpívá. A v muzikálech je taky dost dobrej.
    • joooooooo

      Pane Matuši potkala sem vás v radlicích v obchodě(u větnamců)a řekl jste mi ze jsem hezká holka.... *8* *4* dekuji
  • sashie

    Drákula

    Vážený pane Matuši, včera jsem byla s kamarádkou na Drákulovi a musím říct, že jste opět zazářil=)
    A také děkuji za pěkný úsměv, který jste mě a kamarádce věnoval, jen tak pro zajímavost jsme byly ty dvě trhlý holky v první řadě. Těším se na další možnost, kdy si Vás poslechnu=)
  • míša

    všechno nejlepší k tvym narozeninam ktere oslavíš 17.8 přeje míša a stale krásný hlas hodně desek a fanoušku.
  • míša

    všechno nejlepší k svatku, hodně zdraví hlavně hodně lasky, stale krasny hlas , a hodně krasně pisničky,přeje Míša sluníčko
  • balí všechno

    je to cca půl roku, když mě balil na pláži.....a co tady čtu, balí asi vše, co vidí:-)))))smutné, ale můžeme se divit?..... *3*
  • domca9

    jmeno

    Dobry den všichni....mohu se zeptat jake je
    Bohuše prave jmeno,protože včera jsem se dozvěděla že Bohuš Matuš je jen umělecké??

    Děkuji :)
    • Bohumil Matuš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit