Přejít na výpis diskuzí

Bono Vox

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím koncert v Ostravě!

    Prosím - ty vášnivé oči a celé to charisma - bych ráda viděla naživo nejlépe na koncertě v Ostravě. Má někdo tu moc koncert zorganizovat??? Bylo by to určitě šíleně ziskové... *4*
  • mmm..

    jedním slovem S E X Y !!! *14* *14* *14*
  • karuuulka

    :)blahopřání

    Miluji to co děláš, miluji tvůj styl, miluji tvůj hlas a hudbu, miluji U2 a přeji ti všechno nejlepšejší k tvým kulatinám :-* :)*moc se těším na zářijový koncert do mnichova :)* *3* *14*
  • Díky Bono za Berlin

    Koncert U2 byl pro mě snem a v Berlíně 2009 se mi splnil..naprostá eufórie,celou mě to pohltilo..Bono mě prostě dostal!!! řev 80-ti tisícového davu před koncertem a mexické vlny mi naježili chlup už před začátkem koncertu a společný zpěv nás všech..zážitek na celej život..Bono je sexy chlap *14*
  • Thank You U2 for CHORŹOW

    Koncert v Chorzówe byl skvělý!!! "Happy birthday the Edge, Milky Way One, Polska FLAGA New year's day, mexické vlny" Prostě fantazie skvělá organizace a zázemí. Poláci se ukázali v tom nejlepším světle!!! Tak "IN THE NAME OF LOVE" *3*
  • Bono:-*

    Byla jsem na koncertu teď v Polsku. Úžasný, miluju ho. Je to nádherný a sexy chlap. Dokázal hodně...prostě je nejlepší. *14*
  • bono

    Bono je můj nejoblíbenější zpěvák.Moc si ho vážím a strašně bych ho chtěla vidět naživo.Dokud ho neuvidím tak vklidu neumřu.Má veliké charisma,něco uvnitř čím je nám sympatický,šarm a ochotu pomáhat druhým,ať už se to někomu třeba nelíbí.Mám ho ráda.Jestli u2 přijedou do ČR,chci na ně jít za každou cenu.
  • happy birthday

    Všechno nejlepší Bono!
  • velká sbírka věcí s U2

    Prodám knihy, cd, VHS, audiokazety, kalendáře, plakáty...mám velkou sbírku článků, obrázků, fotek - něco prodám, něco daruji. Seznam zašlu na email (vhs, audiokazety za velmi symbolickou cenu, nebo i daruji)

    Pepin

    pepan.l@centrum .cz
  • rozprodávám sbírku

    rozprodávám sbírku U2 - knihy, cd (vše od 90.let po poslední album), kalendáře, koncert ZOO tv na vhs - vše velmi levně.

    odpovědi na mail,
    díkec
    tom

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit