Přejít na výpis diskuzí

Bono Vox

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • taky prodám...

    Ahoj,
    taky prodám knížku Bono o Bonovi... kdyby měl někdo zájem, napište mi na mail, díky

    kamča
    kamkadlec@seznam.cz
    • Re: taky prodám...

      čágo,máš ještě ke koupi tu knížku?
  • prodám

    Prodám knihu Bono o Bonovi


    ozvěte se prosímna mail



    e-mail: n.natalie@atlas.cz
  • Bono

    Bono - uchvacuje mně - vášnivé oči, ...
  • Happy birthday

    všechno nejlepší k narozeninám bono,hlavně hodně zdraví a ať ti o zpívá jako do teď *14*
  • čumáček

    Bono Vox to je nádhernej chlap ikdyž starej ale nádhernej,když ho vidím tak se mi podlamují kolena... byla jsme na jeho koncertu a myslela jsme že zešílím! *14* *15*
  • Bonoooooooo

    Bono je neskutečně užasnej člověk,jako jeden z mála rockovejch hvězd se snaží pomoct Africkým lidem,je to osobnost a U2..ti jsou NEPŘEKONATELNÍ!!!!U2 4EVER!!!!a BONO VOX OBZVLÁŠT *14*
  • bééé!!

    no tak lidi, přidejte se!!!!!!! *9* *9* *9*
    • Re: bééé!!

      bono je luxus
    • ty krávo!!!

      on je tak úžasňoučkej...keci keci samí keci...moclinky tě zdravim:)
      • Re: ty krávo!!!

        hele, než mi začneš nadávat, tak se radši koukni na stránky U2, tam sou horší věci, vim, že možná přehánim, ale aspoń nepíšu, že je to ......, prostě něco špatnýho. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • žůžo

    bono je mocilinky úžasňočkej, překrásně zpívá, jen kdyby se tu U2 stavili a uspořádali tu koncert....
  • jh

    bono je fakt skvělej zpěvák a cenim si toho jak se pouští do různých akcí na pomoc africe atd... *3* *3* *14*
  • Bono

    Podle me je Bono Vox uzasnej clovek¨.je to pan zpevak.Cenim si ho jako cloveko,je to s chlap co ma obrovsky charisma,skoda jen ze ho neznam osobne,Jeho kapela je uzasna a on ma nadherny hlas *14* Bono vazim si te!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit