Přejít na výpis diskuzí

Çagatay Ulusoy

OSOBNOST 24.8.2014 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pak mi napiš emire ti seš tak krasnej tom serialu
  • ahoj emire tak se mi libiš ti to serialu libiš krasnej jana
  • lubimta život moj
  • si ten najkrajsi chlapec čo može ezistovat lubim ta z celeho sridca lubim tA TI MOJ CUKRIČEK
  • ahoj ki Emir sarafoulu ani nevieš ako bi som chcela pri tebe stat a sa ti pozerat do oči asi mozno bi som sa zblaznila si najkrajši chlapec zos všetkich filmoch si krasavec posielam pusu aj tebe aj ferihe ..:* *14* *14* Chybaš Mii *10*
  • Tak ano to je pravda ked zomre Feriha takto bude hroza a este neviem ako to vsetko zvpadne nas Emir
  • ahoj ja sa robim feriha ako ze som ona a pišem ti akoferiha predstav si ze je to ona dobre pišem ahoj Emir to som ja feriha velmi michibaš tieto časi ked stebov nesom nedokazem na teba misliet láska chcela bi som bit pritebe a ti vzdi hovorit lubim ta milujem ta aj ti trpiš aj ja chcela bi som abi si mi uš konečne otpustil ja sa nevzdam hoci ti ma odmietneš budem ta prosit a viem ze čoskoro otpustiš mi lebo ma lubiš a aj ja teba počuj musime sa uš porospravt lubim ta ta k pa *10* *10* *10* *10* *10* som velmi smutna
  • Emir kebi si zil zos ferihov a zos ziadnov inov lebo tebe zos ziadnov inov nepristane ti a feriha ste pre seba zrodeni a kebi si prišiel unas v rokycany určite bi sme boli dobre kamoši a prosim uš tolko ne trp gvoli ferihe otpust je auš tonič ze klamala ved sa iba bala ze ta strati tak pa mam ta velmi rada
  • ahoj emir pdkedi ste spravili ten fil feriha tak pozeram kazdi den ani jeden nevinecham ablaznim po vas ani nevieš ako a prečo feriha zomrie tak to je uš hlupost sori ale naozaj a asik neviem čo budem robit ked zomrie asi sa všetci zblaznime akebi nezomrela ta bolo bi to super *10* *13* *9*
  • ahoj ki Emir sarafoulu ani nevieš ako bi som chcela pri tebe stat a sa ti pozerat do oči asi mozno bi som sa zblaznila si najkrajši chlapec zos všetkich filmoch si krasavec posielam pusu aj tebe aj ferihe *14* *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit