Přejít na výpis diskuzí

Çagatay Ulusoy

OSOBNOST 24.8.2014 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj emir si velmi pekni a svalnati tvoj usmev na perach sami velmi pači
    a ked ta vidim ta sami chce zomrieť paci sami chalan vidim ho stale snov
    som stoho smutna lebo beha zainov pouliciach sa divam a ked ho vidim chcem mu povedať čo knemu citim toto sa vola laska a mam ju stale predsebou si nadherni emir sarafolu milujem ta aja sa volam ersa *14* *14* *14*
  • awojkii
  • tvoje očka ma uspokojjujju a tvoje usta ma znašavaju na oblakoch tvoj usmew ma ukludnuje ..tvoje reči ma upokojuju......a tvoje meno ma zrušujeee..,,, moj naj naj naj naj naj naj,naj emir sarafolu laska moja najkrajsia :-*
    :-* :-*
  • tvoj usmev ma upokojuje ked som smutna emir smeješ sa smeješ ale ti si vždi dobri clovek v tebe to citit emir napismi na fb maria marienka lenova princ noci
  • paci sami chalan vidim ho stale snov som stoho smutna lebo beha zaino pouliciach hovidi chcem mu povedat co knemu citim cagate ulsoy preteba piesen
  • som zo zamutova emir safarolu cagate ulsoy naj chlap mislim na teba odrana laska milujem ta najviac zo zen hovoria o tebe a ja smuti smuti laska pre teba ti si laska na prvi pohlad neviem čo si mislia ine devcata na tebe spominaje ale ja im nedovolim abi ta uražali ti laska moja milujem a milujem pte teba milacik nikto tak nemisli na tebe ako ja cagate ulsoy feriha ku tebe nepasuje emir ale dievcata ano ale ja ovela viacej laska *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* milujem ta cagate ulsoy zlaskou ersa lenova najdes man afacebok maria marienka lenova ked chceš
  • si moc moc krasi emir sarafolu cagate ulsoy chlap naj milacik
  • Serial feriha je najkrajsi kedy som vydela, a Emir je tam ako čerešnička na torťe ktoru by sťe hneď chcely ziesť prosťe nema chibu.
  • To tvoje telo tak sa ho dotknúť a jeho ruky aby sa dotýkali mňa a ten jeho úsmev
  • Emir je nádherný muž takého muža bi som chcela je to môj visnivani chlap

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit