Přejít na výpis diskuzí

Çagatay Ulusoy

OSOBNOST 24.8.2014 
152 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahojte herci ako sa feriha mala si lepsi film ferihu ako zakazana laska vi ste boli nakrasi sceleho fvilma vi stira Hande Koraj a Feriha Emir *14*
  • ked feriha hrala film dal sa pozerat ale ked uz vofilme nehrala film bol nezmisel a hlupo to skocil ale feriha pasuje k e mirovi na feruhu nemate aj kebi ste velmi chceli emir+feriha *14* *14* *14* lubivas
  • cavki emir ti si ten naj krajší A tá milujem láska aj ferihu čav amam vás radi A si pekni A Guns nebi pekná je škaredá ale je pekná daň Anna je pekná tak čav láska ja viem že feriha zomrela lebo pozerám vás film
  • cavko emir jak sa mas aj koraj cav ahojki jak sa ma feriha ja vjem že feriha zomrela a us ne lubis emir* feriha mam vas radi aj teba aj ferihu *14*
  • emir +feriha laska
  • ti si ten najkrajsi
  • velmi po teba tužim aj som bola ku lekarovi bola so m hluba blaziva po tebe potrhala som si žili pre teba
  • Serenayy na ferihu nemaas
  • Cao vo Ferihe je naozaj okuzlujuci.V Medcezire ma az tak moc nebavi.No a ta slavna turecka Serenah nic moc.Podla mna sa obycajnej Hazal nevyrovna. *14*
  • ahoj Cagatay , si můj nejoblíbenější a nejhezčí herec jakého jsem kdy videla,,, *14* V seriali feriha tak ti to pasuje...ale v Medzcezir....tam sa mi nepačiss a ta tvoja Serenavv nieje ani pekna Hazal je lebsia aj krajšia..... Chcela bi som ta vidiet... *14*
    • presne mam ten isty pocit a to doslova a do pismena.Ta Serenay sa ani mne nepaci.Neposobi na mna vobec zensky.Nechapem ako mohla vyhrat miss Turecka.A Cagatayovi tie dlhsie vlasy moc nepristanu.Vo Ferihe bol neodolatelny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit