Přejít na výpis diskuzí

Çagatay Ulusoy

OSOBNOST 24.8.2014 
152 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj emir a feriho
  • ahojki emir si frajer ti si premna najlepší herec nikdo ti nesiaha ani po peti akojki
  • ahoj emir chtela bych se zeptat mohol bys mi napsat svov adresu chtela bych ti napsat si promne ten nejlepši herec sveta miluji te
    • ahojki emir si naj naj naj sexy chlap na svete milujem ta laska moja
  • ahoj emir si muj nejlepši herec sveta a heriha taki umite dobře hrat a proto vas tak miluji a sleduji tvoje filmi požat. napiš mi par řatku jestli mužeš a přeji ti vše to nejlepši miluji te moc
  • miluji te emir
  • Ahoj cagaray ulusoy sme skoro stejným věkem já sem nikdy hezciho chlapa neviděla svět je hrozně obrovské plný lidi ale ty si ze všech nejkrásnější na světě ses dobrej herec. Na 1 jen tak dal ať mam na co se koukat jsi moje platonicka láska heh
  • Ja tě Miluju laskomoje kraSNA ! :* :* :* ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Avojky emir sí vazne s ferihou alebo to len hrate v serialoch ale to nevaddi bojuj bojuj pokíal sa ty da bojovat iva a domca
  • ahoj emir si moja laska amilujem ta aket pozeram tvoje filmi tak som štasna že ta aspon vtelke možem vidiet a ket si smutni tak som smutna ajaa ja aket si š tasni som a ja ja sa niemožem dočkat kedi už uvidim moju lasku tak teba taka čac lasko moja aotpiš mi ja a som ešte decko mam a len 12 rokov ae zbošnujem ta a
    tak se maš
  • ahoj ako sa máš možem ťa na niečo spytať si skutočnosti s ferihov ja milujem vaš serial ja normalne zavidim ferihe že je stebov ale aj tak sebe patriťe tak keď nieste spolu tak oňu bojuj lebo ti na to máš ak keď budede spolu tak mi otpiš prosim ťa a čaw posielam ťi pusu aj tebe aj ferihe si fešak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší