Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pstrosik

    Re: Re: LOL

    no tak ona je ta fotka jako dobrá ale mohla by se tam dát nějaká novější to je pravda stejně tak jako u Phoenixe ten tam má taky takovou divnou fotku
  • pstrosik

    Re: Re: Inside of me

    na Myspace DBS! *1* Doporučuji poslechnout protože je to supr song!!
  • mikes38

    Re: Re: bez chestra by to neslo

    jj bez Chazze by to uz nebylo ono *8* tak at LP jeste dlooooooooho hrajou!!!!! *4*
  • mikes38

    Re: ahoj vsichni

    jo LP sou proste BEST *15* *14* *14* *14* *14*
  • linkinwoman

    Re: bez chestra by to neslo

    ÁNO
  • foxlp

    bez chestra by to neslo

    nebyl by chester nebyl by linkin park tak to bylo tak to je a tak to taky bude
  • foxlp

    ahoj vsichni

    ahojky vsichni pisnu sem neco protoze sem tu dlouho nic nenapsal a abys te si nemysleli ze jeden fanousek lp odpad tak to fakt nikdy i kdyz proste budu na smrtelny posteli tak si dam do usi sluchatka dam je na plny pecky a pustim si linkin park protoze jsou best!!! jak se tu mate ja nemam moc casu ale to neznamena ze sem prestal poslouchat linkin park posloucham je cim dal tim vic a nikdy nemam dost a nikdy neprestanu i kdyz mi bude treba 80let.tak je budu poslouchat jsou proste nejlepsi pro me a asi mi date za pravdu ze zadna jina skupina nema tak propracovany songy a klipy jako linkin park at zije chester charles bennington *1* *1* *3* *14*
  • nika.

    Re: Inside of me

    Kam na to chodíš? *3*
  • nika.

    Re: LOL

    tyjo, snažila jsem se to smazat, ale prostě to nikdy neni schváleno...já to prostě nechápu...chtělo by to nějakýho admina kterej s tim něco může dělat. Taky si myslim, že by chtěla změnit hlavní fotka, protože je trošku stará *4* (a mně se nelíbí *3* ) ale tohle my nemůžeme editovat. Ty alba jo, jenže k čemu to je, když to ten admin nikdy neschválí *16*
  • linkinwoman

    Re: Inside of me

    JÁ HO ETĚ NESLYŠELA TÁÁÁÁÁKŽE NWM *9*
  • pstrosik

    Inside of me

    Komu se líbí new song od DBS Inside of me ať zvedne ruku! *1* *1* *1*
  • Re: Re: LOL

    jj ty chyby sou horši jak kdyby to sem psali česky :)
  • linkinwoman

    Re: Re: Re: Re: Datum

    JJ,DÍKY *1* *1*
  • pstrosik

    Re: LOL

    je to děs a navíc sou v názvech songů pravopisné chyby..je to na p*** že s tím nejde nic dělat *16*
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Datum

    není zač. *3*
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Datum

    není zač. *3*
  • Re: Re: Re: Datum

    njn
  • mikes38

    Re: Re: Datum

    nj pstrosik to je nase zachrana *1* diky *14* *15*
  • pstrosik

    Re: Datum

    asi 30.10.
  • linkinwoman

    Re: Re: Re: Datum

    jo tak to mě taky ne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit