Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Datum

    pls upřesnit někde to už psali ale nechce se mi to hledat....
  • mikes38

    Re: Re: LOL

    *1* *1* *1* *1* *1* *1* ale jako to by chtelo s tim neco udelat *8* kdyt todle je hrozny co je tady napsany za zwasty *8* *16*
  • linkinwoman

    Re: LOL

    NO TAK TO JE NÁŘEZ *15* *15* *15* *15*
  • linkinwoman

    Re: Datum

    POČÍTÁM TAK ZA MĚSÍC,DŘIV NE *1* *1* *1*
  • nika.

    Re: Re: Re: Re: Re: OOA

    no, podle mě to tam taky některý fotky nechce dát kvůli autorskejm právům *9*
  • Datum

    tak kdy to dbs vynde v evrope???
  • Re: Re: Re: Re: Re: OOA

    myslim 3
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: Re: OOA

    a kolik si jich tam dala?
  • mikes38

    LOL

    na to ze ma Chazz v diskografii HT, Meteoru a MtM uz sem si zvykla ale ze v MtM je Numb tak to je pro me novinka *15* *15* *15* *15* *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: OOA

    mno a je tam jen jedna....
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: Re: OOA

    nj *9* asi to vic fotek nedokaze nahrat *7* jenom tak tech kolem 5 vic to asi nezvlada *8* bo ja nwm
  • nika.

    Re: Re: Re: Re: Re: OOA

    No to mě se taky permanentně stává *8* *13* *9* *9* Hodim tam třeba 10 fotek a jsou tam jen 2! *10*
  • Re: Re: Re: Re: Re: OOA

    ja tam včara tk dala nejaky fotky tak uvidime
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: Re: OOA

    jo ale já jich tam hodila aspon 15 a nečetlo se jich tam asi jenom 6 *16* To mě naštvalo a ten zbytek co se tam neobjevily tak ty byly taky suprové. Je to bordel tady s tím.
  • nika.

    Re: Re: Re: Re: Re: OOA

    No, já nemám ponětí o tom jak moc zajímá DBS lidi kteří nejsou fanoušci LP, ale myslim si že reklama udělá hodně. A taky Chester. Mám dojem že je známej nejen pro ty co ho obdivují...doufám že to bude tak za těch 500Kč, ale to je stejně hodně *10* Mimochodem díky pstrosikovi za skvělou várku Chesterovejch fotek *14*
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: Re: OOA

    my tady v česku možná ale třeba v USA jich zná víc lidí..to ty nemůžeš vědět ale určo je tam zná víc lidí než tady.. *3*
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: Re: OOA

    taky si myslim ze 702 je blbost stejne DBS znaj jenom LP fans takze zadna velka slava *8* *3* jako Chazze mozna par lidi zna lae julien-k sem teda slysela poprvi
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: Re: OOA

    no prostě 702 to nebude stát určitě.. *13* *3*
  • Re: Re: Re: Re: OOA

    začinajici skupina to sice je mno ale víš jak takovy hvezdy jako je chaz nebo julien-k
  • linkinwoman

    Re: Re: Re: OOA

    TO PŮDE URČO DOLŮ,KOLIK CD ŠLO DOLŮ,DCL DOOOST,DOKONCE-RTR ŠLO DOOOOOOOST DOLŮ.NĚKDE Z 500 KČ NA 350 KČ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit