Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • linkinwoman

    SE POCHLUBTE???

    NWM JESTLI JSTE TO UŽ VIDĚLI,AE DBS UŽ MAJÍ VIDEOKLIP K CBI,CHTĚLA JSEM SEM DÁT ODKAZ,AE NA YOUTUBE TEN KLIP SMAZALI,NWM PROČ.NO JEN KDO STE HO VIDĚL,CO NA NĚJ ŘÍKÁTE?? *7* *7*
  • Re: Re: Re: Re: Re: lp.cz

    jo někdy když to člověk čte nestači se divit všichni to maj k narozkam a tak....
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: lp.cz

    jo tak najdou se vyjímky ale co sem viděla na lp.cz jak tam kdysi kecali kdo kdy má narozky tak tam asi tak 15 lidí napsalo že v září.. *1*
  • Re: Re: Re: Re: lp.cz

    ja mam v breznu svatek mno kousicek chaze
  • nika.

    Re: Re: Re: lp.cz

    No tak to sem out *4* jsem v červenci *9* Ale o to víc se budu snažit bejt co nejlepší fanynka *1* *4*
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: Re: mrkněte se :-D

    to je dobře.. *1* *1* *1*
  • linkinwoman

    Re: Re: Re: Re: mrkněte se :-D

    já jsem si ji vymazala.
  • pstrosik

    Re: Re: Re: mrkněte se :-D

    tak si ji tam vymaž ne..?
  • linkinwoman

    Re: Re: mrkněte se :-D

    TO TEDA,WELKÁ ŠKODA. *9*
  • linkinwoman

    Re: Re: Re: lp.cz

    NO TAK TJ VERRY NICE. *14* *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: cd DBS

    jo ja wim ale kamenej obchod.....no stejně na naši vesničce.... *1* *1* *1*
  • pstrosik

    Re: mrkněte se :-D

    zas ta mezera mezi těma písmenama u konce Vh a r tam nemá být.. nevím proč se mi tam furt dělá když sem to tu psala tak sem ji tam neměla.. *10* škoda že tu nejdou dávat odkazy.. *9*
  • pstrosik

    mrkněte se :-D

    http://www.youtube.com/watch?v=lsVh rQYvWkY
  • pstrosik

    Re: Re: lp.cz

    tak se mi zdá že všichni fans LP sou v září.. nebo aspon velká většina.. no de vidět že toho máme hodně všichni společného.. *1* btw já mám narozky 10.9. *1* *1*
  • linkinwoman

    Re: lp.cz

    NO JÁ TAKY.A HLAVNĚ KDYŽ PREMIÉRA KLIPU CRAWL BACK IN JE 8.ZÁŘÍ KDY MÁM 15.NAROZKY.KUA SUPEEEEEEEER *14* *14* *14*
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: cd DBS

    přes internet to seženeš určitě. *3*
  • Re: Re: Re: cd DBS

    ještě mě zajima v jakym obchodě to budou prodavat
  • pstrosik

    lp.cz

    Ten koho zajímá DBS tak se podivejte na www.linkinpark.cz. A budete mile překvapeni.. Já teda sem. *15*
  • nika.

    Re: Re: cd DBS

    Já se moc těšim, ale je to ještě docela dlouho *9* Stejně asi nebudu mít tou dobou prachy, no, uvidíme jestli budu muset zase stahovat *3* *4*
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: Re: JJ

    sim tě kdyby si to z češtiny chtěli přeložit do ajiny tak by jim to v tom panelu který to překládá ještě napsalo: tento jazyt z kterého chcete přeložit text nebyl nalezen nejspíš ani neexistuje. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit