Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikes38

    Re: Re: OOA

    702?? no to snad ne!!! *16* taky bych rekla ze to pude dolu jako zacinajici skupina si snad nemuzou dovolit dat takovou cenu *8* *8* ne ze by me to nejak trapilo ja to budu nekde stahovat ale stejne se mi to zda jako strasna blbost *8* nebyly u toho treba naky dodatky, materialy z nahravani...... za samotny CD se mi to zda hodne
  • pstrosik

    Re: OOA

    to pujde dolů *3*
  • nika.

    OOA

    CD DBS jsem zatim našla v jednom e-shopu jako předobjednávku, a stálo to 702 Kč, což je docela hustý. Ou jé *9*
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: Re: UŽ JEN 2 DNY

    *1* *1* *1* *1* *1*
  • linkinwoman

    Re: Re: Re: Re: Re: UŽ JEN 2 DNY

    HMMMMMM,DÍK *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: UŽ JEN 2 DNY

    blbý
  • linkinwoman

    Re: Re: Re: Re: Re: UŽ JEN 2 DNY

    HEZKÝ,JÁ TO CHCU TAKY,JENŽE MĚ TO NEPŮJDE *9*
  • Re: Re: Re: Re: UŽ JEN 2 DNY

    na cerno nebo ne ja už to mam v mobilu :)
  • mikes38

    Re: Re: Re: UŽ JEN 2 DNY

    mno ja sem byla upe vygumovana tak nwm jestli to byl official jestli to byl CBI proste nwm nic *15* tam budu muset zajit jeste jednou bo co *15* *15* *15* ale tak asi to bylo ono
  • linkinwoman

    Re: Re: UŽ JEN 2 DNY

    jestli to nebylo na černo víš... *1*
  • mikes38

    Re: UŽ JEN 2 DNY

    za dva dny?? ja sem na nakej official koukala vcer ana youtube *1* ale ted nwm jestli to byl crawl back in ale asi j *4*
  • linkinwoman

    UŽ JEN 2 DNY

    UŽ JEN 2 DNY A OFICIÁLNĚ VÍJDE CRAWL BACK IN KLIP.UŽ SE TĚŠÍM.MUHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE-S ORRY PROSTĚ MĚ TO BAVÍ PSÁT xD *15* *15* *15*
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: Re: SE POCHLUBTE???

    já asi z bontonloadu.
  • Re: Re: Re: Re: Re: SE POCHLUBTE???

    mnoeště mi nekdo napište kde to objednate *3*
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: Re: SE POCHLUBTE???

    tyvl segra to mas dobry ani ses nepochlubila ze ti to takle vychazi *15* asi si Chazz zjistil kdy mas narozky *1* no tak to zase treba placam ale je to super nahoda
  • linkinwoman

    Re: Re: Re: Re: Re: SE POCHLUBTE???

    to mě se zas ND líbí.A ten odkaz mi nešel ae to je jedno.Já se tak těším na 8.9. to mám narozky 15. a má vyjít klip DBS tak to si budu pamatovat hoooooooodně dlouho,doufám že na to nikdy nezapomenu,ono se vlastně ani nedá zapomenout. *15* *15*
  • Re: Re: Re: Re: SE POCHLUBTE???

    jo ND mi taky moc nechutna jo a to video si mužete stahnou na http://www.4shared.com/file/1298656 93/ca8e743/Dead_By_Sunrise_-_Crawl_ Back_In_Video.html stači pod videem kliknout na downald nebo jak se to piše......
  • pstrosik

    Re: Re: Re: SE POCHLUBTE???

    bez té mezery mezi K a N *3*
    Jinak klip se mi líbí ale: je docela jednotvárný Chester tam stojí dalo by se říct pořád na samým místě, stále stejné prostředí...chtělo by to něčím oživit.. jediné co to tam zachranuje je dobře vypadající Chester(to ale není nic neobvyklého *1* ) zajimavé prostředí a skvělý song k tomu a taky ještě musím říct že to byl celkem dobrý nápad ten klip ale měli tam prostě ještě něco přidat...jinak sem ale čekala o něco víc..ale tak uvidím klip k New Divide se mi taky zprvu moc nelíbil a potom sem si na něj zvykla..
  • pstrosik

    Re: Re: SE POCHLUBTE???

    Nemusíš... ten klip na youtube pořád je... tady http://www.youtube.com/watch?v=-ycK NQJSrbE
  • nika.

    Re: SE POCHLUBTE???

    Smazali ho asi proto, že má vyjít až 8.9., takže to bylo nelegální. Ale závidim těm co jste ho už stihli skouknout. A já si musim počkat ještě 4 dny *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit