Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přeji vše nejlepší k narozeninám, hodně zdraví a samozřejmě ať se LP dal daří jak doposud.
    PS: Přijeďte někdy prosím do Česka :-);-)
  • pstrosik

    Inside of me

    Komu se líbí new song od DBS Inside of me ať zvedne ruku! *1* *1* *1*
    • nika.

      Re: Inside of me

      Kam na to chodíš? *3*
      • pstrosik

        Re: Re: Inside of me

        na Myspace DBS! *1* Doporučuji poslechnout protože je to supr song!!
        • nika.

          Re: Re: Re: Inside of me

          Fajn, dik, už tam honem jdu *3* !
        • Re: Re: Re: Inside of me

          jo to je ale moc kratky .... všechny ty jejich songy
    • linkinwoman

      Re: Inside of me

      JÁ HO ETĚ NESLYŠELA TÁÁÁÁÁKŽE NWM *9*
  • foxlp

    ahoj vsichni

    ahojky vsichni pisnu sem neco protoze sem tu dlouho nic nenapsal a abys te si nemysleli ze jeden fanousek lp odpad tak to fakt nikdy i kdyz proste budu na smrtelny posteli tak si dam do usi sluchatka dam je na plny pecky a pustim si linkin park protoze jsou best!!! jak se tu mate ja nemam moc casu ale to neznamena ze sem prestal poslouchat linkin park posloucham je cim dal tim vic a nikdy nemam dost a nikdy neprestanu i kdyz mi bude treba 80let.tak je budu poslouchat jsou proste nejlepsi pro me a asi mi date za pravdu ze zadna jina skupina nema tak propracovany songy a klipy jako linkin park at zije chester charles bennington *1* *1* *3* *14*
    • mikes38

      Re: ahoj vsichni

      jo LP sou proste BEST *15* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: ahoj vsichni

        :) přemyšlim kterou pisničku si necham zahrat na svadbu a pak na pohreb :)
        • mikes38

          Re: Re: Re: ahoj vsichni

          mno tak zacatek bude 100% Linkin Park
          • Re: Re: Re: Re: ahoj vsichni

            myslim na svadbu bud nobodys listening nebo runaway popř. easier for run takovy poklidny songy a napohreb 100pro shadow of the day, ale nepovažujte mě za blazna ja jenom uvažuju kdyby *14* *4* *4*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: ahoj vsichni

              jj to by bylo upe nej aby mu nevadili LP by mu vadili tak by snad ani svatba nebyla *15* *15* *15* *15* *15* ale tak to asik zase ne ale LP fans by byl idealni bo pro me aspon nakej metalista *1* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ahoj vsichni

              jo a proto to všude musim napsat aby to každej věděl a potom to do te pohřebacky služby někdo dal *14* mno a doufam že na moji svadbe bude ženich nějakej lpfan a tak mu nebude vadit *14*
            • pstrosik

              Re: Re: Re: Re: Re: ahoj vsichni

              já o tom taky uvažovala o té svatbě ne ale co bych si od nich nechala zahrát na pohřeb tak o tom jo *1* nejhorší je stejně na tom to že až zemřeš tak se nikdy nedozvíš jestli ti to zahráli nebo ne. *5* taky nejsem blázen ale uvažovala sem o tom...člověk přeci nikdy neví kdy to přijde.. *5*
  • debora27589

    Jste paka

    Linkiny jsem žrala strašně dlouhou dobu, ale nalejme si čistého vínka, je to s nima jen a jen horší. Přesedlání na jiný žánr se neosvědčil a desek se prodalo míň než se očekávalo. Jasně že fandové si je koupí, jsou to přece fandové. Otázka nezní- kolik kusů se prodalo- ale- kolik lidí té koupě nelituje.
    Jste fanatický kačeny a z titulků stylu I LOVE CHESTER se mi chce zvracet. Jestli Vás to uklidní, tak Chesterovi taky. Uvědomte si že existuje i jinej svět než ten, kde LP hrajou od rána do noci, všichni se jmenujou buď Mike, Draven nebo Anna a kde see pohybujou i jiný lidi než vy, nemocný, unavený a totálně ujetý paka.
    Proboha živýho proberte se nebo skončíte v Bohnicích. Kdyby vás Chester viděl, za každýho z vás by se styděl až do morku kostí. Vedle člověka, kterej nosí na triku, peněžence a spodním prádle moje jméno, říká si nekomerční numetalista a všechny svý věci má počmáraný a polepený linkinama, bych si nikdy nesedla ani v autobuse...tak s tim dejte pokoj. Buď vám to dojde teď nebo až vyrostete, vy telata pitomý... *13* *13* *5* *3*
    • Re: Jste paka

      no ja nevim me se linkin park libi ale nejsem blazen do nich ani do jinych skupin ale tohle bylo mozna az moc ostry na zadnym jejich koncerte sem este nebyl :( protoze by me nasi nepustili ale urcite bych jinak jednou zasel.K tomu ze uz to neni co byvalo tak zpivaji od roku asi 1996 kazdy musi jednou klesnout... *13*
    • Re: Jste paka

      jediný tele který tady něco plká seš ty.. aco tak každej má svůj názor jinej aty si tady nehraj na drsnačku.. hod se do klidu a když se ti linkini nelíbí nikdo ti je necpe,že?? kdyby sme tu měly komentovat tebe tak by se leckdo možná taky poblil!! Linkin Park jsou borci a styl mění no aco!! a ty si snad od narození stejná?? bud v klidu a když se ti něco nelíbí tak si třeba naser.. *5* *3*
    • Re: Jste paka

      Ne ty jsi pako jen kvuli tomu že se dali na jinej styl a nebo že se ti nelíběj tak je hned budeš pomlouvat?? A klidně se z toho tytulku I LOVE CHESTER poyvracej mě je to šumak a taky ti muže být šumak co každý poslouchá je to jeho věc ne tvoje takže nekrytizuj a polib si prdel!!!!!! Jo mimochodem Linkin Park je velice dobra skupina a doufam že vydaji další dobrý alba jako do teďka *14*
      • Re: Re: Jste paka

        nejni zrovna prijemny kdyz ses nebo koukas na koncert LP a do toho ti tam naky histerky rvou CHESTER *13* moje kamoska je blazen do Chestera a uz me stim taky pekne sere ja vim ze vas asi nikoho nezajima naka moje kamoska ale ja ty kamosce neco rikam a vona na me jenom tupe zira a potom jediny co rekne je Chester i love you to bych ji potom zabila a koukat s ni na nakej koncert nebo videa s LP je uplny peklo a to jenom diky tomu ze zere Chestera *9* ja nemam nic proti Chesterovi ale nektery jeho fanynky by se nad sebou meli zamyslet *13* LINKIN PARK-nejnejnej *14*
        • Re: Re: Re: Jste paka

          Jo tva kamoška me fakt nezajima. A když ti leze na nervy tak si ji nevšímej. A taky pochybuju že by tě nekdo nutil aby ses s ni divala na koncert LP. Když se ji Chazzík líbí a žere ho tak ji to neber. já ho mam taky ráda přímo ho zboznuju upe me poblaznil. *14* *14* *14* *14* Ikdyž je pravda že to taky kazdemu furt nerikam jak naka p***
    • mikes38

      Re: Jste paka

      ja myslim ze tobe muze bejt uplne jedno jestli nekdo nekde rve, pise. . . i love chester to je jeho vec klidne muze mit chestera vytetovanyho na zadku a tobe to muze bejt porad uplne jedno a nevim co vidis spatnyho na tom ze nekdo dava na jevo ze posloucha LP (tricko, kratasy, naramky. . .)
    • Re: Jste paka

      Tysy pako ne linkini sou nejlepsi a vzdycky budou i kdyz maj ted problemi ale sou skveli takze drz hubu
      • Re: Re: Jste paka

        hele drž si ji sama a běž si brečet k mamince *1* *1* *1*
      • nika.

        Re: Re: Jste paka

        Jo,to souhlasim.Prostě je má někdo jako oblíbenou skupinu a co? Jsou úža a to hned neznamená že je miluju.Podle mýho dělaj pořád lepší muziku (můj názor),to že neprodaj tolik desek je taky tim,že už lidi na CDčka tolik nesázej-stahujou na netu-nelegálně zadarmo.Já držim Linkinům palce ať se jim daří!
    • Re: Jste paka

      Možná že sme telata ale rozhodně nejsu ten tip,co by někam furt psal styl titulku I Love Chester nebo bych furt nosila všechno s LP...to zas jako ne z tohodle je blbě i mě z těch husiček co furt na koncertě řvou I love Chester a tak... *13*
      • Re: Re: Jste paka

        jo to si řekla přesně taky to nesnáším ty co to tam takhlr furt píšou souto KRÁVY!!! *5* *10*
  • klllara013

    LP sou nejlepší ..

    pro mě LP byli už od mala nejlepší skupinou a vždy budou *8*
    • Re: LP sou nejlepší ..

      Chester je nejlepsi a taky peknej;-)ale i linkini jako cela skupina sou nejlepsi zeru je a od mala je mam rada
  • 30 sekund

    tak která s těch kratkejch ukazek se vam nejvic libila???
    • pstrosik

      Re: 30 sekund

      já nevím mě už se asik stejně bude vždycky nejvíc líbit My suffering a Inside of me. Co tobě?
      • Re: Re: 30 sekund

        jo tk tyto dvě
        • mikes38

          Re: Re: Re: 30 sekund

          ukazek?? ja myslela ze to je takle cely *1* *1* *1* *1* mno tak asi ne n *4* *15*
          • mikes38

            Re: Re: Re: Re: 30 sekund

            *15* *15* by se dostal do radia tak by misto jednoho songu hrali treba 6 *1* *1* *1* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 30 sekund

              světový výrobce nátěrových hmot jéé
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: 30 sekund

              *1* *1* *1* *1* je hele tady je dovolena *15* *15* *15*je plastovy okna a vysivana osuska jmenem Vendelin *1* *1* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 30 sekund

              jo je tam reklama na eta páni v přispevku na nej chlapa na svete se prodavaj osužky s fénem zdarma jééé
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: 30 sekund

              myslis nektery slova v prispevku?? to jako nwm proc ale sou pod tim reklamy *4* kdyz si na to stoupnes mysi tak tam je naka reklama jaky nwm proc se to tak dela
            • Re: Re: Re: Re: Re: 30 sekund

              ae jenom někdy
            • Re: Re: Re: Re: Re: 30 sekund

              *1* mám dotaz proč se mi to je vždycky podtrhne????
          • pstrosik

            Re: Re: Re: Re: 30 sekund

            ty 4 co maj DBS na myspace sou celý ale na jedné stránce si mužeš poslechnout 30 sekundové ukázky všech 12 songu na albu. *3*
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: 30 sekund

              Mě se hodně líbí Fire, Let Down a My Suffering *3* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 30 sekund

              zakvakal by 3 slova a konec songu??? nwm co je na tom peknyho!!!!
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: 30 sekund

              mno to by bylo pekny *15* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 30 sekund

              už tak mě sere jak sou kratky a eště kdyby byli jenom 30 vteřin JEŽIŠ
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: 30 sekund

              j aha *15* *15* *15* *15*
  • Narozeniny

    *3* Všechno nejlepší k narozeninám, sice je zytečné to sem psát, ale nemůžu si pomoct. *3*
    • Re: Narozeniny

      taky vsecinko nej Chazzy *1* ikdyz trochu pozdejc. A nemyslim si ze je to zbytecné. *13* *5*
      • nika.

        Re: Re: Narozeniny

        Přidávám se k vám a přeju Chesterovi všechno nejlepší, aby byl dál tak úspěšný a aby se mu dobře dařilo. *3* *1*
  • Nevíte kdy a kde budou mít LP konzerty? Děkuji :)))
  • Souhlas

    souhlasím.......Chesterův hlas je božský *14* doufám že budou ještě dlouho hrát protože kdybych neslyšela Chesterův hlas umřela bych *9* Chester is great *14* *14*
    • Re: Souhlas

      ježiš tak si ho pouštěj každej den před večerníčkem a když to nevydržíš tak si v klidu chcípni *16* *16* *16*
  • love

    Chester and Linkin Park 4EVER *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit