Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamca12

    CHESTER

    Kwásnej zpěvák z Linkinů. *14* Hlas nepžekonatelnej. *3*
  • Chester. nejlepší, nejhezčí!

    *14* Chester je prostě "ztvořen" anděli! Moc se mi líbí změna jeho vzhledu at už na blond bo jinak! Prostě chestrovi to slušinká mociny..!
  • pstrosik

    ???

    Čauky lidi nevíte náhodou někdo kolik Chazz měří?? Já to nikdy nikde nemohla najít.
    • Re: ???

      Myslím že jsem někde četla,že má kolem 180 až 184cm...ale teď už nevím přesně kolik...
      • Re: Re: ???

        No tak jsem se spletlaměří do 180 cm...
  • je nej

    nejvíc mu to sluší blond podle mě *3*
  • foxlp

    chester je nejlepsi

    zdarec lidi sem tu novy a chci se vas zeptat jestli si myslite ze na svete zije nekdo kdo vypada jako chester bennington ja sem ho potkal na jedny zabave a rikamvam ze sem si myslel ze vazne vidim chestra byl sem nalitej mel stejny bryle jako chazz zije v cesku a bydli kousek o de mne a jmenuje se pavel kamoska ho prej zna uz dyl a nic mi o nem nerekla bala se ze bych mu nedal pokoj a jeho kamos mi rikal ze uz ho nebavi jak vsichni za nim dolejzaj a rikaj mu chestre co bych za to dal vypadat jako on a od ty doby sem ho nevidel a ani nepotkal a kdyz sem ho videl tak me kamoska predstavila a dali sme pivko a aby to nevipadalo blbe tak sem se na neho dival po chvilkach bylo to super a pak ho uvideli lidi a koukali na nej jak blby no co vam budu povidat v tu chvili sem vazne myslel ze vidim chestra ale na zivo kdybych s nim sedel u jednoho stolu tak me asi odvezou. bydlim ve ctvrti kde skoro kazdy posloucha hip hop ale ja ne ja jedine linkini a nemu sehnat nikoho s kym bych si povidal o nich nikoho to nezajima v jihlave asi nikdo neposloucha lp a jestli jo tak o tom dodnes nevim posloucham je dlouho ja sem o nich nevedel ale kamos mi ze skoly ukazal co ma rad a hned se mi to zalibilo tak sem vsude po lavicich psal lp linkin park a hlevne se mi libi chestruv hlas a styl a dokonce sem prasvedcil segru at si to poslechne a zalibilo se mi to a jestli si myslite ze pisu samy keci tak se vsem omlouvam ale ja sem strasne ukecanej a hlavne o linkinech kamosi me uz nechcou mezi sebe ze to mam rikat nekomu jinymu ja porad linkin park chester a je to proste nebavi kdyz mi neco napisete budu moc rad at je to o linkinech nebo me servete ale ja proste posloucham linkin park a nikdo na tom nic nezmeni az ziji linkin park!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: chester je nejlepsi

      No tak někoho jako Chestra jsem viděla,ale z dálky...jsem si říkala..to není možný,pak příjdu blíž a...houby no už to nebyl Chezz,ale vypadal úplně jinak....Ale taky jsem viděla týpka podobnýho na Mikea...a to byl fakt on..jsem si nemohla pomoct.*1* Jinak se už nemůžu dočkat novýho CD..to bude zase bomba.... *14*
    • nika.

      Re: chester je nejlepsi

      Teda někoho, kdo vypadá jako Chester jsem ještě nepotkala, ale kdyby jo, asi bych se zbláznila. No, ikdyž, kdybych šla na koncert viděla opravdu jeho a slyšela ty jejich písničky, asi by mě rovnou odvezli. Je to riziko, ale stejně tam budu muset jít hned, jak k nám přijedou. *1* Já jsem taky ráda, když sem někdo přijde a diskutuje, nesnáším když je tu mrtvo a nemám s kym kecat o LP. *4* řesně tak, ať žije LP!
      • pstrosik

        Re: Re: chester je nejlepsi

        Přesně. Kdybych potkala někoho podobného jako je Chazzy tak by sem asi zůstala stát s otevřenou pusou jak debil. A až půjdu na koncert LPíků (což se chystám jít až zas budou někdy v ČR) a uvidím jich tam všech 6 pohromadě tak se tam vyvrátím hned po prvních pěti minutách když budou nastupovat. *1* *14* A až Chester pořádně zařve např. SHUT UP! a nebo si "nedejbože" sundá triko, tak potom už budu patřit mezi mrtvé. *1*
        • nika.

          Re: Re: Re: chester je nejlepsi

          Myslim že to je velký riziko, že si sundá triko *1* Ale přesně - jestli to udělá, tak to nevydejchám. *4*
    • mikes38

      Re: chester je nejlepsi

      jo potkala sem kluka co vypadal jako Chester *4* byla sem s rodicema v obchode a on byl u vedlejsi kasy *3* ale upe vypadal jako Chazz kdyz je ostrihanej do hola *1* *1*
  • foxlp

    kolik chester meri

    ja sem to nasel vcera ale vubec sem to nehledal presne meri 1.78cm
    • pstrosik

      Re: kolik chester meri

      Na každé webovce nebo blogu je Chazova výška uvedena pokaždé jinak.
  • katushkav14

    ....foxlp

    ty jo přesně! u nás taky samej Hip-Hop a když začnu mluvit o LP tak mě pošlou do háje a přitom nevědí o co přicházej LP jsou NEJ!!! *14*
    • pstrosik

      Re: ....foxlp

      tak je nech a nevšímej si jich.. *1* Jak říká třetí LP přikázání: Nebudeš se zlobit na chudáky, kteří poslouchají jiný styl hudby, neboť každý má právo na svůj názor. *1* *1*
  • nika.

    Nika.

    Už jste viděli ten novej oficiální klip k New Divide? Co vy na to? Podle mě je to fakt dobrý.
    • mikes38

      Re: Nika.

      jo je to vyikajici klip a maj tam uzasny efekty... a Chazz tam vypada vyborne jak vypadaj ostatni clenove nemuzu posoudit ptz tam skoro nejsou *9* ale jinak je to vazne super *1*
      • nika.

        Re: Re: Nika.

        jo, přesně, připadá mi, že Chester tam vypadá naprosto úžasně, dokonale - úplně mě dostal. Musim na to furt koukat. *3*
        • mikes38

          Re: Re: Re: Nika.

          jj je to vazne super ale co jinyho se od LP da cekat *1* a taky sem na to koukala hodenkrat jen sem to nasla na youtube a hned sem to dala stahnout *3* *1* *4* jenom je mi lito ze tam ostatni nejsou vickrat ze se to toci jenom kolem Chetera a transformers proti Chazzovi nic nemam ale mohli by tam byt vickrat kdyz uz je Brad oholenej a ostrihanej a Rob uz ma taky zase kratky a potom tam ani nejsou *9* ale jinak nemam slov
  • mikes38

    fotky

    http://www.cbennington.com/2007/03/ photos.html - uzasny fotky Chestera!!! *1* je tam vyfocenej ve vecech od Ve´Celu a Ernies *4* unikat *3*
    • pstrosik

      Re: fotky

      jj na Chazovy stránky chodím celkem pravidelně takže to znám. ale jinak fakt dobré fotky ale mohl by jich tam přihodit trochu(i větší trochu *1* *1* ) víc no. Jeho fotek se nikdy nenabažím *14* *14* *14*
  • pstrosik

    kde to vázne???

    Tak lidi kde zas ste všichni?? Zas to tu nak vázne ted to už tu budem zas codit akorat já a mikes38? přidejte se tež. *5*
    • mikes38

      Re: kde to vázne???

      ja sem tady!!!! *15* *15* *15* hej pstrosiku mame druhej vzkaznik *3* *1* *1* *1*
      • pstrosik

        Re: Re: kde to vázne???

        Hej asik jn. to je ale luxus mít 2 vzkazníky nemyslíš? *1* Budem to střídat ne? jednou budem psát do Chazulovy diskuze a pak pujdem zas k Mikeymu. a aby to nebylo pořád stereotypní někdy něco písnem i k ostatním *1* *1* souhlasíš?? *1* *15*
        • mikes38

          Re: Re: Re: kde to vázne???

          co by to byl luxus muzem mit klidne 3 *1* stridat to nebudem urcite stihnem vsechno *3* a k ostatnim zajdem na 100% aby sme neurazili *15* na DBS sem uz taky zvedava nekde sem slysela ze bude spis rockovy a plny Chazova chrapteni takze uz se tesim *4* nwm jestli si ho budu kupovat ale nekde si ho stahnu urcite *1* *1*
          • pstrosik

            Re: Re: Re: Re: kde to vázne???

            Ntj já ještě uvidim jak to vyjde s financema *1* *3* . Navíc ale to určitě si chci koupit new album LP až vyjde. To totiž chcu 100%ně original. No a DBS se ještě uvidí no ale chtěla bych ho taky original. Ještě uvidím. *3* *5* Když tak bych si ho koupila až posléze. *1* *5*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: kde to vázne???

              *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
            • pstrosik

              Re: Re: Re: Re: Re: kde to vázne???

              *1* *1* *1* *15* *15* *15* no coment... *1* *1*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: kde to vázne???

              to by ses divila *15* *15* *15* *15* uz aspon chapu proc maj mimozemstani lod ktera vypada jako CD *1* *1* *1* *1*
            • pstrosik

              Re: Re: Re: Re: Re: kde to vázne???

              *1* *1* ...Vy máte teda fakt skvělý nápady *15* ..prej jestli lítá CD *1* *15* *15* .....A co ste jako zjistily..Lítá???? *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *1* *5*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: kde to vázne???

              kdyz je to s LP tak opatruju i ty vypaleny (vsechny co mam) *15* *15* *15* ale kdyz to s LP nejni tak na tom nejsou nak moc dobre minule sme s kamoskou skouseli jestli lita CD a na tom LP rozhodne nebyli *15* *15*
            • pstrosik

              Re: Re: Re: Re: Re: kde to vázne???

              Ale jo origoš je přece jen mnohem lepší než stážená shitka. Já to mám právěže naopak..když mám nějaké CDko stažené z netu nebo od někoho vypálené(což je většina CD co doma mám..teda krom některých od LP samozřejmě *1* ) tak si jich moc nevážím a hned sou poškrábané nebo prostě zničené a moc dlouho nevydrží takže můžu přepalovat co chvilu, ale když mám origoš tak to bys měla vidět jak ho opatruju jak oko v hlavě běda aby mi na něho někdo sáhnul.. *1* obzvlášt na ty origoše od LP
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: kde to vázne???

              mno ja bych do originalu radsi nesla *4* ja bych se bala ze ho poskrabu to bych si potom zasla skaknout z mostu bez lana *9* *15* *15* takze ja spis stahuju a potom vypaluju ptz jinak bbych tady asi davno nebyla *1* *1* *3*
        • pstrosik

          Re: Re: Re: kde to vázne???

          Budeš si kupovat Chazovo sólové album DBS? Já určitě jo doufám že vyjde letos na podzim teda už se nemůžu dočkat. Sem strašně zvědavá jak se Chaz předvede. *1* určitě ale skvěle protože on je sám skvělý *1* *14* *14* Ted už ale stačí jen čekat což já nemám ráda. *9* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit