Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Játo jsem já

    jééé nejlepšííííí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • R.I.P Chezy :(
  • Chester a Linkin Park už mě vubec nezajímaj

    Už dávno jsem přestal poslouchat L/P. Myslim si o nich že jsou jenom zkomerčněný machírci, kteří si o sobě myslí že umějí dobře hrát. Teď poslouchám punk a myslím , že je to mnohem lepší než nějací zajebaní L/Pčka *7*
    • Re: Chester a Linkin Park už mě vubec nezajímaj

      víš houby ty zkurvysynu!!LP sou úžasný ty si jen hovno zajebanej pičusáku
    • Re: Chester a Linkin Park už mě vubec nezajímaj

      Pravdou je, že Chester na koncertech neumí zazpívat písničky typu Shadow of the Day. Buď tam má unavené hlasivky nebo prostě zpívá falešně. Ale poslechněte si tohodle týpka: www.youtube.com/watch?v=WgG_4Akt9vM *14*
      • nika.

        Re: Re: Chester a Linkin Park už mě vubec nezajímaj

        Já myslim že ty ani nepoznáš kdo zpívá falešně a kdo ne.
      • Re: Re: Chester a Linkin Park už mě vubec nezajímaj

        jo typek, dyt nezazpiva ani 3 slova bez nadechnuti a je uplne mimo
        • Re: Re: Re: Chester a Linkin Park už mě vubec nezajímaj

          Jo?to bych chtěla vidět tebe!s tím jeho hlasem...člověk se diví kde to v sobě bere...ten jeho řev je prostě super a chtěla bych vidět tebe jak by ses nnenadechoval kdyby si měl zpívat to co on! *8*
    • Re: Chester a Linkin Park už mě vubec nezajímaj

      LP náhodou dělaj skwělou hudbu a Chesteruv hlas je nenahraditelnej...*14* a s punkem se to nedá wůbec srownáwat obojí je úplně něco jinýho *13*
  • Koncert

    LINKIN PARK BUDOU VYSTUPOVAT 17.6. V BRNĚ. *15* *14* *4*
  • nika.

    OOA

    CD DBS jsem zatim našla v jednom e-shopu jako předobjednávku, a stálo to 702 Kč, což je docela hustý. Ou jé *9*
    • pstrosik

      Re: OOA

      to pujde dolů *3*
      • mikes38

        Re: Re: OOA

        702?? no to snad ne!!! *16* taky bych rekla ze to pude dolu jako zacinajici skupina si snad nemuzou dovolit dat takovou cenu *8* *8* ne ze by me to nejak trapilo ja to budu nekde stahovat ale stejne se mi to zda jako strasna blbost *8* nebyly u toho treba naky dodatky, materialy z nahravani...... za samotny CD se mi to zda hodne
        • linkinwoman

          Re: Re: Re: OOA

          TO PŮDE URČO DOLŮ,KOLIK CD ŠLO DOLŮ,DCL DOOOST,DOKONCE-RTR ŠLO DOOOOOOOST DOLŮ.NĚKDE Z 500 KČ NA 350 KČ
          • Re: Re: Re: Re: OOA

            začinajici skupina to sice je mno ale víš jak takovy hvezdy jako je chaz nebo julien-k
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: OOA

              no, podle mě to tam taky některý fotky nechce dát kvůli autorskejm právům *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: OOA

              myslim 3
            • pstrosik

              Re: Re: Re: Re: Re: OOA

              a kolik si jich tam dala?
            • Re: Re: Re: Re: Re: OOA

              mno a je tam jen jedna....
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: OOA

              nj *9* asi to vic fotek nedokaze nahrat *7* jenom tak tech kolem 5 vic to asi nezvlada *8* bo ja nwm
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: OOA

              No to mě se taky permanentně stává *8* *13* *9* *9* Hodim tam třeba 10 fotek a jsou tam jen 2! *10*
            • Re: Re: Re: Re: Re: OOA

              ja tam včara tk dala nejaky fotky tak uvidime
            • pstrosik

              Re: Re: Re: Re: Re: OOA

              jo ale já jich tam hodila aspon 15 a nečetlo se jich tam asi jenom 6 *16* To mě naštvalo a ten zbytek co se tam neobjevily tak ty byly taky suprové. Je to bordel tady s tím.
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: OOA

              No, já nemám ponětí o tom jak moc zajímá DBS lidi kteří nejsou fanoušci LP, ale myslim si že reklama udělá hodně. A taky Chester. Mám dojem že je známej nejen pro ty co ho obdivují...doufám že to bude tak za těch 500Kč, ale to je stejně hodně *10* Mimochodem díky pstrosikovi za skvělou várku Chesterovejch fotek *14*
            • pstrosik

              Re: Re: Re: Re: Re: OOA

              my tady v česku možná ale třeba v USA jich zná víc lidí..to ty nemůžeš vědět ale určo je tam zná víc lidí než tady.. *3*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: OOA

              taky si myslim ze 702 je blbost stejne DBS znaj jenom LP fans takze zadna velka slava *8* *3* jako Chazze mozna par lidi zna lae julien-k sem teda slysela poprvi
            • pstrosik

              Re: Re: Re: Re: Re: OOA

              no prostě 702 to nebude stát určitě.. *13* *3*
  • pstrosik
    Happy B-Day! Milujem tě!! *3* *2* *1*
  • lplady

    ...

    tak sem tady pročítala starší příspěvky... no docela mě udivuje že je někdo schopnej napsat že Chester neni schopnej zazpívat 3 slova bez nadechnutí... *7* řekla bych k tomu asi jenom tohle... už 2krát sem měla tu čest vidět LP live a takovej zážitek přeju každýmu pač to je neskutečná smršť energie *14* a kdo náhodou pochybuje prubněte youtube.com a najděte si Given up z Brna a uvidíte pořádnej nádech a dlouhej hodně dlouhej řev *3* a btw Chester z pár metrů bez tílka... no comment *14* *1* *15*
    • aaandy

      Re: ...

      no jo, on s tím jak řve se snad nenadechuje vůbec nebo co *7* *1*
    • nikous22

      Re: ...

      Jo,přesně,je sice pravda,že když jsem viděla na očku jak zpíval asi tak to byl rok 2003 faint na živo...zasmála jsem se....ale ted'ka zpívá všechno bez chybičky a je skvělej zpěvák....no a to s tím tílkem....pokazil mě tím What I've Done a Faint ptž se na písničky v tu chvilu soustředit nedalo..... *14* *15*
      • lplady

        Re: Re: ...

        já se teda nesoustředila vod první vteřiny co vlez na stage *14* *15* a taky kdo by mu vodolal...umírala sem při PMA celej ten song mi běžel mráz po zádech ten hlas se mi upe zarejval pod kůži...nádhera neni nic lepšího než slyšet a vidět LP live *14* nejlepší je slyšet ho zpívat na Hybrid Theory EP to je masakr jak něco *5* je tam eště takovej nevyzpívanej hlas má nádherně nakřáplej a celý to cédo je luxusnim stylem syrový a nedá se to rovnat s vo 8 let vyzrálejšim MTM čimž nemyslim nic špatnýho pač sem eště za 7 let nenašla song kterej by mě něčim neupoutal...sem malej vyhrocenej fanoušek *15* *1*
        • Re: Re: Re: ...

          Tak já se soustředit musela,ptž jsem nebyla zrovna upe ve předu a vedle mě byl kámoš.... *15* Ježiši jak si sundal to triko a holky začali pištět tak jsem si říkala:Co je???a ted'ka se podívám....a wooooow *14* *1* Akorát,že když jsem o tom pak furt mlela o tom,jak je sexy...no toho kamoša to asi moc nezajímalo *1* *1*
          • lplady

            Re: Re: Re: Re: ...

            no to jo no *1* *1* by si všichni lezli po hlavách *15* mfg...si dovedu představit jak by to dopadlo kdyby vlezli do publika voba do půl těla *1* bych asi po Chesterovi hodila malou rybku *15* *14* a k tomu piercu...já sem na něj byla pár let zvyklá s piercem a brejlema a přišel mi děsně sexy *14* ale teda teď musim přiznat je eště mnohem hezčí takovej dospělejší..a bez těch brejlí vynikaj ty jeho nádherný čokoládový vočíčka *14* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Aha,o té sádře vím,já se lekla že si to udělal n atom Brněnským *15* *15* *15* Já z těch funny videí nemůžu nedávno jsem se dívala na Funny Chester a fakt jsem se málem počůrala hlavně na konci jak nám ukázal svoje trenýrky *15* *15* *1* Ale beztak jsou nejlepší funny videa z Chazzem a Mikem dohromady,ptž jeden něco řekne,druhej se začne smát a tím pádem už to je vtipný *14*
            • lplady

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              voe děláš si prdel??? *1* *15* kdybych sem se s nim setkala tak tady teď nejsem pač by mě v tu chvíli trefil šlak *1* *14* já bych za to dala cokoliv...i kdybych po koncíku měla umřít... *4* no von si zlomil tu ruku asi v půli jednoho koncíku museli mu to zaledovat a dát do šátku zbytek show vodzpíval ale pak to komentoval se slovy ´´It hurt so bad´´ možná tam bylo i ňáký sprostý slovíčko ale to už upřímně řečeno nevim *1* no a pak se už s rukou v sádře na to koukal na netu a teď nevim jestli s Mikem bo s kym a prostě se u toho děsně smál *1* *15* já z něj prostě nemohla a nemůžu pořád *1* *14* *14* *14* určo to najdeš někde na youtube *3* tady tyhle jejich funny videos nemaj chybku *1* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              O tom s tou rukou a že se smál sám sobě to mě musíš vysvětlit *15* *15* *15* no tak to by měla pěknou smůlu,počkat tys byla na tom MaG?sakra snad mě nechcež říct že si se s ním setkala,já chcu taky *15* sakra pro to bych udělala nwm co *14* *14* *14* *14*
            • lplady

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              *1* *1* no to bych se rozhodla podle situace *15* *15* kdyby to byla ňáká modelka tak by měla smůlu rovnou *1* to je fakt Chester se rád na MaG předvádí *15* to sou prostě všechno týpci... tak jako už jenom Joe mluví sám za sebe když na nás vytasil svoje sexy břicho *1* sou magoři ( v dobrym smyslu) upe všichni a to je jeden z důvodů proč je tak žeru *14* mě dostalo jak se Chester smál sám sobě jak hodil ty záda a zlomil si tu ruku (chudinka *14* ) a von největší záchvat z toho *15* *1*
            • nikous22

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              To máš dobrý já už se zbláznila No myslím že by ten přísnej dohled nestačil on beztak vždycky udělá nějakou ptákovinu*15* Ano máš pravdu,nebudeme přece tak kruté......hm.....nebo jo? *15*
            • lplady

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              *1* *1* právě *1* nikdo nám nemůže zakázat vo tom snít *15* sice mě ten chlap asi za chvíli přivede do blázince ale jináč super *14* *3* společná péče *15* *1* dobrej nápad *1* by se k němu už žádná nedostala leda na MaG pod našim přísnym dohledem *15* *15* *15* což znamená podpis a rychle vypadnout *1* *1* *1* nééé dělám si prdel to by bylo zlý mě samotný by tohle nestačilo...aspoň pár slov s nim prohodit *9* *14*
            • nikous22

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Museli bysme se domluvit na společné péči *15* ano reakce je:chytnout se ho jako klíštěte *14* *1* *1* Sen je to nesplnitelny,ale představivosti se meze nekladou *15*
            • lplady

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              *1* *15* to bude asi problém *1* *15* ale tak až to bude na pořadu dne tak to budu řešit že jo *15* do tý doby je to pořád akorát velkej nesplnitelnej sen *1* hele nevim nevim jak by to dopadlo kdyby měl rozhodovat mezi náma..takový 2 supr holky... *15* *15* *15* *15* *15* pač naše reakce je jasná předem *1* *1* *1* tzn. chytnout se ho a už nepustit *15* *14* *1*
            • nikous22

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              A ucítí i mou nohu na jejím zadku *16* *16* *8* a je i muj...akorá bysme si měli domluvit,jak si ho rozdělíme *15*jj vynasnažím se a pošlu *3*
            • lplady

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              přesně tak...jestli mu ta mrcha ublíží tak to pro něj bude eště 10krát větší rána než rozvod se Samanthou a já jediný co chci je aby byl šťastnej milášek ´´můj´´*14* a pro ní pak taky pač si pro ní asi dojedu a ukážu jí sílu mý nohy na jejim zadku *16* *15* hele hoď mi prosim na maila SOD,Numb,FTI,Wake 2.0,BTH a Crawling z Brna *1* doufám že je to v good quality *5* jako ne všecko najednou ale už bych to chtěla mít komplet abych to mohla přehrát pěkně v kuse a vrátit se zpátky tam kde sem byla maximálně happy *14* *1* dík předem *4*
            • nikous22

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Takovýho chlapa jako je Chester nikde snad ani nenajdeš,on je prostě můj ideál: *15* neuvěřitelně krásnej,vtipnej,milej,nezkazí žádnou srandu,ulítlej...*14* božínku *15* Ano,vím o čem mluvím,měla by být ráda,že ma takovýho chlapa,co by za něj jiné dali.Já se taky těším,až mě ty všechny věcičky a různy plakátky,článečky z časáků dorazí *14*
            • lplady

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              to máš recht...tu asi zabiju spíš já *16* si ho asi pekelně hlídá když je dycky nejvíc ze všech nabalenej...musí bejt hustě sexy *1* ale Chester ten mi prostě nedá spát to je tak neskutečnej kus skvělýho chlapa...Talinda má velký štěstí a doufám že se podle toho zařídila a zařídí i do budoucna...víme vo čem mluvim... *5* už mi poslali ten penál s tim tríčem se těšim jak něco *1* už abych to tríčo měla na sobě už jenom pro ten pocit *15* *14*
            • nikous22

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Kdo by si nedal říct....já rozhodně *14* No tak samozřejmě...jen ad' si to tričko sundává,nikomu to nevadí a mě už vůůůbec *1* Ale safra:Mike je přece taky pěknej chlap tak ad' jde taky do toho!Manželka ho nezabije *15*
            • lplady

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              no ty vole dala bych si říct *1* *1* takovej striptease v jejich podání...oooouuuu lákavá nabídka *1* *14* *14* ale víš jak Chester sice chodí často do půl těla jenomže Chestera bez vršku neni nikdy dost *13* *14*
            • nikous22

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              O něm lze říct,že je rok od roku hezčí a hezčí a tím pádem je to pro fanynky horší a horší *1* *14* Hej ale to by se fakt nikdo nesoustředil...člověk si na Chestera zvykne,on je často na koncertech nahoře bez *15* Ale kdyby přišli už rovnou i s Mikem nahoře bez....wow *14* *14* Napíšeme petici:Chester & Mike:třička dolů *15*
          • lplady

            Re: Re: Re: Re: ...

            tak to vůbec ne *5* Mike musí pod těma věčnejma tričkama a bundama schovávat taky moc pěkný tělíčko *15* ale na Chestera nemá nikdo... to je prostě kousek největšího kalibru...a teda upřímně řečeno chtěla bych ho eště aspoň jednou vidět v tom jeho piercu ve rtu...to byl tak neskutečně sexy *14* *14* a zůstal doteď samozřejmě *15*
            • nikous22

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Já teda mužu říct,že v tomhle souhlasím s jeho ex Samanthou...ještě že o donutila si ten piercing sundat to byl děs *15* *15* Ale tak to už by se na koncík nesoustředil nikdo,kdyby měli trika dole oba *15* *5* *14* *14*
          • lplady

            Re: Re: Re: Re: ...

            tak takovouhle vodměnu bych brala častějc *1* *1* *1*
            • nikous22

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              A nej luxus by byl kdyby si pak sundal triko i Mike *14* Ptž jen tak mezi námi:Mike taky není tak docela k zahození.... *3* *5* Chester je neuvěřitelně,totálně a ja nwm co ještě sexy *14* *15* a Mike je pěknej *14* mohli by to někdy takhle zkombinovat....myslím,že by to nikomu nevadilo
          • lplady

            Re: Re: Re: Re: ...

            tak to zamrzí *1* koncík bych si nenechala ujít nikdy *13* já měla lístky na Brno hnedka druhej den co votevřeli předprodej *15* já byla upe v prdeli když sem ten lupen držel v ruce *1* a nejvíc mazec byl když sme s kámo dosprintily do 2.řady tak sem to hned volala kámošce a řikám jí: ty voe já sem ve 2.řadě do hajzlu *15* a vona ty vole kecáš?! *1* a upe v hajzlu vobě pak sme to ukončily a už se čekalo na příchod ES *1* dokonalý bylo jak se naprosto pořád skandovalo Linkin Park Linkin Park a čim dál rychlejc *1* to bylo kurevský peklo *15* a když vylezli na stage tak sem řvala jak pominutá...prostě mě dostalo že je zase vidim a tentokrát mnohem víc zblízka pač v Praze sem sehnala lístky na poslední chvíli akorát na sezení proti pódiu...nic se nevyrovná kotli *15* když začlo OSC tak sem byla zpocená jak prase už po první sloce *1* to bylo neskutečný spářo *15* ale jak řikám nikdy bych neměnila *14* *3* *5*
            • nikous22

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Jo asi tak,předkapelka mě dost deptala a čím víc jsem řvali :Linkin Park! tak tím dýl hráli *15* ja bych neměnila! nikdy a za nic! zřejmě si buh řekl:chudák Nikolka,když nemohla na výlete dame jí bonusek *15* *15*-bonusek v podobě Chestera nahoře bez...co víc si přát? *14* *1*
          • lplady

            Re: Re: Re: Re: ...

            si piš *1* příště už mě nic nezastaví a prostě budu v 1.řadě *15* a pokud tam budou schůdky a von sleze dolů tak to potěš prdel *14* těšim se nehoráznym stylem na další koncík...řikala sem kámo že jakmile je jednou uvidí live už nebude chtít vidět a zažít nic jinýho pač to už bude totální závislost *5* a taky že jo...je 2 měsíce po koncíku a my sem se vo něm eště nepřestaly bavit *1* taky dost těžko když si to každej den pouštim do uší *15* už aby byl rok 09 *14* učit se texty, nový klípky a koncert...neznám nic lepšího *14*
            • nikous22

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              To máš dobrý já už se zbláznila *1* *15* No myslím že by ten přísnej dohled nestačil on beztak vždycky udělá nějakou ptákovinu *15* Ano máš pravdu,nebudeme přece tak kruté......hm.....nebo jo? *1*
            • nikous22

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Jo,já se taky nehorázně teším,v tu dobu,kdy byl ten koncík měl byt školní výlet...no a ja na něj jít nemohla,ale alespon mě tata dovolil jít na koncík,no a bylo 17.06 ráno a oni odjížděli a ja byla mooc nasrana a na koncert jsem srala,ale pak večer....jsem se malem rozbrečela radostí *14* a kecali jsme s kamošem že nějakej vylet nam muže políbit *15* ani nevíš,jak mě pak bavilo se chlupit s tím,jak byl koncík super,ptž ten vylet byl nuda,a kamošky jeli na výlet místo koncíku *15* *15* to mají za to *1*
          • lplady

            Re: Re: Re: Re: ...

            *1* asi tak no *1* já byla ve druhý řadě a najednou vidim že si sundává tílko a řvu na kámo (která žere Mika btw *15* ) ty voe vidíš to?? si ze mně asi dělá prdel...a upe v řiti sem z toho byla *1* *14* mě teda solidně dorazil Joe jak si eště před ES na férovku vylez na střechu a vodhalil nám svoje sexy břicho *15* sem se jako fakt pobavila *1* ale ten koncík...nekomentuju... sem je tam všecky hypnotizovala jak sviň *15* hlavně Chestera samozřejmě a asi to zabíralo pač byl skoro furt u nás *15* *14* příští rok to vypadá že je tu máme znova a to tam budu i kdybych měla umírat *1*
            • nikous22

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Já takový nahlas:ty vole to snad ne????A kamoš:co je? a já takový:on si sundal tričko safra *14* *14* !!! vypadal že ho to zajímá *1* Proč jsem jen nebyla blíž.....ale příště mě tam rozhodně mužou očekavat a to si na něj pěkně posvítím!!!!! *1*
  • mikes38

    LOL

    na to ze ma Chazz v diskografii HT, Meteoru a MtM uz sem si zvykla ale ze v MtM je Numb tak to je pro me novinka *15* *15* *15* *15* *15*
    • nika.

      Re: LOL

      tyjo, snažila jsem se to smazat, ale prostě to nikdy neni schváleno...já to prostě nechápu...chtělo by to nějakýho admina kterej s tim něco může dělat. Taky si myslim, že by chtěla změnit hlavní fotka, protože je trošku stará *4* (a mně se nelíbí *3* ) ale tohle my nemůžeme editovat. Ty alba jo, jenže k čemu to je, když to ten admin nikdy neschválí *16*
      • pstrosik

        Re: Re: LOL

        no tak ona je ta fotka jako dobrá ale mohla by se tam dát nějaká novější to je pravda stejně tak jako u Phoenixe ten tam má taky takovou divnou fotku
    • pstrosik

      Re: LOL

      je to děs a navíc sou v názvech songů pravopisné chyby..je to na p*** že s tím nejde nic dělat *16*
      • Re: Re: LOL

        jj ty chyby sou horši jak kdyby to sem psali česky :)
    • linkinwoman

      Re: LOL

      NO TAK TO JE NÁŘEZ *15* *15* *15* *15*
      • mikes38

        Re: Re: LOL

        *1* *1* *1* *1* *1* *1* ale jako to by chtelo s tim neco udelat *8* kdyt todle je hrozny co je tady napsany za zwasty *8* *16*
  • Datum

    tak kdy to dbs vynde v evrope???
    • pstrosik

      Re: Datum

      asi 30.10.
      • mikes38

        Re: Re: Datum

        nj pstrosik to je nase zachrana *1* diky *14* *15*
        • pstrosik

          Re: Re: Re: Datum

          není zač. *3*
          • linkinwoman

            Re: Re: Re: Re: Datum

            JJ,DÍKY *1* *1*
        • pstrosik

          Re: Re: Re: Datum

          není zač. *3*
        • Re: Re: Re: Datum

          njn
    • linkinwoman

      Re: Datum

      POČÍTÁM TAK ZA MĚSÍC,DŘIV NE *1* *1* *1*
      • Re: Re: Datum

        pls upřesnit někde to už psali ale nechce se mi to hledat....
        • linkinwoman

          Re: Re: Re: Datum

          jo tak to mě taky ne...
  • všechno nej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit