Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • beast

    yuck!

    jedine slovo ''gay''
    • Jak se mu líbí gayovi..komu b se chester nelíbil, dyt je to neuvěřitelná osobnost......ale promin chester gay neni narozdíl od tebe xDDDDD
    • pstrosik

      Re: yuck!

      Kdo?? Ty? *7* Nás to nějak ale nezajímá.
  • pstrosik

    mrkněte se :-D

    http://www.youtube.com/watch?v=lsVh rQYvWkY
    • pstrosik

      Re: mrkněte se :-D

      zas ta mezera mezi těma písmenama u konce Vh a r tam nemá být.. nevím proč se mi tam furt dělá když sem to tu psala tak sem ji tam neměla.. *10* škoda že tu nejdou dávat odkazy.. *9*
      • linkinwoman

        Re: Re: mrkněte se :-D

        TO TEDA,WELKÁ ŠKODA. *9*
        • pstrosik

          Re: Re: Re: mrkněte se :-D

          tak si ji tam vymaž ne..?
          • linkinwoman

            Re: Re: Re: Re: mrkněte se :-D

            já jsem si ji vymazala.
            • pstrosik

              Re: Re: Re: Re: Re: mrkněte se :-D

              to je dobře.. *1* *1* *1*
  • linkinlady

    Jsem mega fanda linkinů a to jejich new CD je božííí MILUJI je *14* *14* *14*
    • mikes38

      Re: linkinlady

      tak to napíšu k LP ne? *1*
  • chester

    chester je najlepsia a najkrajsia osoba na svete....hrozne ho milujem....neviem bez neho zit...je taky sexyyyyyyyy *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* milujem milujem milujem milujem milujem milujem milujeeeeeeem hoooo....a mikea tiez...obaja su krasny....a zadany.... :( fnuk fnuk....ale aj tak ix milujeeeeeeeem a skocte sa mi kuknut na moj blog: l-i-n-k-i-n-p-a-r-k.blog.cz a musicmaniaci.blog.cz a mojiludia.blog.cz a este aby som nezabudla nasfilm.blog.cz ps: linkin park, chester, mike....velmi vas milujem *4* *4* *14* *14* *14*
    • Re: chester

      chaz je hustej znam skoro vsechny pisnicky od linkin park. napr.given up one step closer by melsef .......atd..... *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* chester charley bennington je jednicka *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • HB

    Vše nejlepší ... miluju Tě .. *14*
  • linkinwoman

    SE POCHLUBTE???

    NWM JESTLI JSTE TO UŽ VIDĚLI,AE DBS UŽ MAJÍ VIDEOKLIP K CBI,CHTĚLA JSEM SEM DÁT ODKAZ,AE NA YOUTUBE TEN KLIP SMAZALI,NWM PROČ.NO JEN KDO STE HO VIDĚL,CO NA NĚJ ŘÍKÁTE?? *7* *7*
    • nika.

      Re: SE POCHLUBTE???

      Smazali ho asi proto, že má vyjít až 8.9., takže to bylo nelegální. Ale závidim těm co jste ho už stihli skouknout. A já si musim počkat ještě 4 dny *9*
      • pstrosik

        Re: Re: SE POCHLUBTE???

        Nemusíš... ten klip na youtube pořád je... tady http://www.youtube.com/watch?v=-ycK NQJSrbE
        • pstrosik

          Re: Re: Re: SE POCHLUBTE???

          bez té mezery mezi K a N *3*
          Jinak klip se mi líbí ale: je docela jednotvárný Chester tam stojí dalo by se říct pořád na samým místě, stále stejné prostředí...chtělo by to něčím oživit.. jediné co to tam zachranuje je dobře vypadající Chester(to ale není nic neobvyklého *1* ) zajimavé prostředí a skvělý song k tomu a taky ještě musím říct že to byl celkem dobrý nápad ten klip ale měli tam prostě ještě něco přidat...jinak sem ale čekala o něco víc..ale tak uvidím klip k New Divide se mi taky zprvu moc nelíbil a potom sem si na něj zvykla..
          • Re: Re: Re: Re: SE POCHLUBTE???

            jo ND mi taky moc nechutna jo a to video si mužete stahnou na http://www.4shared.com/file/1298656 93/ca8e743/Dead_By_Sunrise_-_Crawl_ Back_In_Video.html stači pod videem kliknout na downald nebo jak se to piše......
            • pstrosik

              Re: Re: Re: Re: Re: SE POCHLUBTE???

              já asi z bontonloadu.
            • Re: Re: Re: Re: Re: SE POCHLUBTE???

              mnoeště mi nekdo napište kde to objednate *3*
            • mikes38

              Re: Re: Re: Re: Re: SE POCHLUBTE???

              tyvl segra to mas dobry ani ses nepochlubila ze ti to takle vychazi *15* asi si Chazz zjistil kdy mas narozky *1* no tak to zase treba placam ale je to super nahoda
            • linkinwoman

              Re: Re: Re: Re: Re: SE POCHLUBTE???

              to mě se zas ND líbí.A ten odkaz mi nešel ae to je jedno.Já se tak těším na 8.9. to mám narozky 15. a má vyjít klip DBS tak to si budu pamatovat hoooooooodně dlouho,doufám že na to nikdy nezapomenu,ono se vlastně ani nedá zapomenout. *15* *15*
  • Rene328

    je to prostě sexoš je strašně krásnej ani nejde posat jak,má nádhernej hlas a je to ten nejhezčí zpěvák a je to ten nej frontman té nej kapely je to prostě borec a já ho strašně žeru na tom koncíku mu to moc slušelo prostě co dodat on a LP jsou neeeeeej!!!
  • KECI

    vše co ste tady vypsali (samozřejmě jen to dobré)je pravda.tak to tady nebudu vipisovat.ale at to všichni ví chester je můůůůůůůůůůůůůůůůů ůůj.
    i LLLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOVEEEEEEE E CHESTER
    *14* *14* *14*
    • Re: KECI

      No řekla bych že je Chester Talindy. A když už tak není jen tvůj. takže klidni. Ale inak na Chazzyho nikdo nemá je nej zpěvák na světě. A taky nejkrásnější!!!!!! *4* *14*
  • Chester

    I love CHESTER *14*
  • Chester

    MILUJU HO :....................Chester je moje laske je beutiful..................I LOVE CHESTER.............a Linkin Park *14* *4* *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší