Přejít na výpis diskuzí

Christoph Watrin

OSOBNOST 31.12.2006 
141 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju ho

    I když odešel z US5 tak ho stejně pořád miluju a nikdy nepřestanu. Hrozně mě mrzí, že odešel a už ho nikdy s klukama neuvidím, vlastně už nikde, ale prostě zdraví je důležitější. V mém srdíčku, ale bude mít místo vždycky.
    • lum

      Re: Miluju ho

      Chátu ale on určitě nebude poslední zato aspon zůstane spomínka *4*
    • Re: Miluju ho

      jj přesně! ale strašně mě to mrzí, že odešel *9*
    • xxspartankaxx

      Re: Miluju ho

      jj přesně tak *14*
  • xxspartankaxx

    Verča

    Chudák Chris jsem si přečetla správu od jejo sestry a ta píše že Chris neodešel schválně že je na tom špatně a že tetka odpočívá doma a že doktor mu i sám řek aby odešel že by to bylo horší než je to je mi ho strašně moc líto a moc mi mrzí že odešel a nemam mu to za zlí ve mě pořád zůstane ten nejlepší mam tě moc ráda Chrisi moc.
  • xxspartankaxx

    Verča

    ♥Je prostě♥♥♥užasneeej!!!♥♥ ♥
    • valicqa

      Re: Verča

      hejjj onje (= *14* *1* *1* *1*
  • marietka

    zlatíčko to je:-*

    Chrisík to je nevíc kluk!je prostě krásný ikdyž už odešel z us5 *9* je to fakt suprovej a nejdokonalejší klučina!!! *14* *14*
  • chrissinka

    my love chris

    nevím proč se do něj všichni navížíte! chris je prostě a jenoduše super kluk! aby ste si o mě nemysleli že se ho jenom zastávám tak i mě strašně štve že už je pryč z us5! ale možná je to i tak lepší... když se skoro z ničeho nemůžete potěšit a už vás to opravdu nebaví je lepší když skončíte... a to samé bohužel udělal i chris... ale já mu to mám jenom trošičku za zlé, ale lepší když je spokojený sice bez us5 ale bez trápení! to je jenom můj názor...
  • =o*

    nejkrásnější kluk na světě! *14* *14* ...jáá ho prostě miluju!! *14* opravdu ten nejúžasnější kluk...
  • majacekdbc

    no jako chris odchayz ale promne je to ete muu nej nej milasek *14* *3* *8* ale to sou ja bravicku neverim to sou urco kecia le sice sem, videla noviho clena us5 mno fuuuujjj ten je hnusnej nechapu ye takopvej hnusak nahrayuje takoviho kwasniho kluka chrisanka *16* *8* *16* *16* *5* TOSE CHRISOVI NIKDO Y US5 TO NESNAYIL ROYMLUVIT JIM JE TO SNAD JEDNO TZ SI V BRAVU NECO KECAJ ALE YEBZ HO PREMNLOUVALI TO NETVL JA HO MJILUJU A BUDU CELJ SVUJ YIVOT *3* *9* *14* *14*
  • us5

    mate pravdu chris tam bude proste chybet je jedinecnej a nikdo ho nemuze nikdy nahradit je mi lito ze odesel ale jeho zdravy je prednejsi
  • us5-my-loves

    US5

    hlásni v anketě koho chceš v čr na stránce:
    http://www.bravoweb.cz/
    US5 vedou o 1%, tak proně pls hlásni :) *14*
  • ???

    Proč vůbec odešel.. *7* vždyt byl naprosto Super!!!! *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší