Přejít na výpis diskuzí

Christoph Watrin

OSOBNOST 31.12.2006 
141 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • obrazek007

    *12*

    *9* mam uplne stejny nazor jako vy vsichni! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *5*
    • Re: *12*

      miluju chrise moc on už sice není v us5 ale pořat ho miluju ale štvemě to že ho už nikdy nespatřím navlastni oči ež sem ho nikdy nevidela..jaho pořat miluju je muj milaček atím vžda zustane...sice ted není tolikslavnej jak byval ale to mě je jedno jaho miluju tak i tak a nikdo mi vtom nezabraníí....vždicky se mi zdsa že se vraci do us5 jestli by tohle nikdy byla pravda byla by jsem neštasnejsi clověk na světě..ja ho miluju ted když není v us5 tak us5 se mi straci před očima ale nedokažu naně zapomenout ikdyž tam není chris ja je musíím milovat ja je miluju z venči se snazim nane zapomenout ale vevnitř je miluju a nejdeto ....jaje miluju všechny!!!ale stvemě to že ho nemam šanci videt na vlastníí očiprotože ja když miluju chrise tak to nejde aby sem nanej zapomenula jak na nekteriho otravu ja ho miluju nevíím co mam dělat kdyžted chris není v us5 tak ja se citim jako nejakej vzduch ja ho milujua nedokažunanej zapomennout milasek muj malej *9* *9* *9* *9* *9* *9* MILUJU CHRISAE WATRINA
  • nej

    byl z us5 nej ale co se dá dělat no škoda byl upe super
  • us5-my-loves

    Chris odchází

    Chris nesmí odejít. Je ze všech nejlepší a jestli odejde tak už to nikdy nebude jako dřív. *9* *9*
    • Re: Chris odchází

      Ale on už odešel!
  • ??

    jako kde jste na tom byli ??? chris neopustil skupinu protože natáčijou novy písničky *1*
    • Re: ??

      jasne ale on jen souhlasil ze bude zpivat pro novy album, ale uz se nevrati a ani v klipech nebude PRY...skoda
  • ÁÁÁ

    Co? Není to žádnej kec? Vždyt Chris nemuže odejit!!:o( *9*
  • Chrisi ..néé!:(

    Je mi s toho na nic...nepřeju si aby odešel..!!tO NESMÍ nikdy udělat *8* *9*
    • Re: Chrisi ..néé!:(

      To je zlej sen chris přece nemůže odejít ze skupiny.nééééééééééééé ééé
      bez něho to nebude ono,ale ještě nedávno psali v bravu jek se všichni mají. *16* *9* vždyt já ho miluju *14*
  • COO?????

    jakto ze Chris opustil skupinu??nejsou to zas nejaky keci??kde ste to vubec vzali?? *16*
  • Chris nas opustil

    Chris opustil moji nejoblibenejsi skupinu us5, bez nej to nezvladnu on prece nemuze odejit.musi se prece vratit uz jen kvuli nam, kvuli jeho fans
    • _sanusska_

      Re: Chris nas opustil

      Ahoj,já vím měl by se vrátit,ale jeho zdravotní stav byl tak špatný tak proč by si kvůli nám fans zkazil zdravíí???POdle mě jak se jeho zdravotní stav zlepší tak se vráti Z5 do ***US5****(pokud se nerozpadnou úplně) *9*
  • _sanusska_

    Víte to?

    Chris opustil skupinu Us5.Z psychických důvodů. Myslíte,že se ještě někdy k nim vrátí???? *8*
  • evulinek4

    chris pry odesel ze skupiny us5

    dnes rano pry odesel ze skupiny rotoze se psychicky zhroutil a vsechno nezvladl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší