Přejít na výpis diskuzí

Cody Simpson

OSOBNOST 9.12.2009 
299 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • on?

    on?nejuzasnejsi
    on?nejhezci
    on?bo zi
    miluju ho ♥♥♥♥♥
    • škoda, že už na Osobnosti tolik lidí nechodí...
  • _babetka_

    On♥

    On?♥ Nejlepší♥ Nejhezčí♥ Nejúžasnější♥...:))
    • Re: On♥

      ♥ :)
  • CODY SIMPSON IS BEST.....cody je nejlepší
    zbožňuju ho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    JE NEJ....
  • on je ten nejsladší a nejhezčí kluk na světě *14* *14* *14* *14*
  • Cody je prostě nejlepší a nejhezčí kluk na světě. Dokonce hezčí ne Bieber. *14* I LOVE YOU CODY SIMPSON *14* *14* *14*
  • Ahoj všechny Simpsonizers♥ :D
    Jen vás chci informovat že v novém bravu najdete asi 2 odstavečky o codym :D Ale i to je pokrok, začíná se tam objevovat pořád čestěji! :)
    • Jo no..akorát ty fotky k tomu..blééé...:/ hlavně ta fotka s těma ošklivýma italskýma botmaa, který mu vůbec nesluší..:/ jo no je tam častěji a častěji :)
      • :D jak já už se těším na ten plakát v popcornu! :D mimochodem, cody v žebříčkách, trochu klesá :/ musíme zase zabrat!! :D
        • Jo no klesá ://///
  • moc se mi líbíš ty tvoje blond vlay a modré oči no tobych tu byla asi dlouho než bych to tu vyjmenovala snad to bude stačit *1* *1* *1*
    • Až na to, že má zelené oči a 167cm.Jinak je náááádhernej !!!
  • nejhezčí a nejlepší kluk na světě *14* *14* *3* *3* *4* *4*
  • Cody:*

    Ježííš ten je boží:* Líbí se mivíc než Bieber:) Cody, Si sladkej:*
    • Re: Cody:*

      Biber vždycky nejlepší nikdy ho nedá i kdyby chtěl! Bieber je hezčí a má i lepší hlas!
      • nicola14

        Re: Re: Cody:*

        SOUHLAS!!! Justin bude vždycky na 1.místě! nebo alespoň u mě ;)
      • lucy-bieber

        Re: Re: Cody:*

        Moje slova!!... Cody je skvělej... ale Justin byl je a bude vždycky nejlepšíí :PP
    • klaruska44

      Re: Cody:*

      Přesně aspoň tu má někdo názor jako já *14*
      • kajuska4

        Re: Re: Cody:*

        jj *14*
        • Re: Re: Re: Cody:*

          Upe nejvíc souhlas.... :* *14* *14*
  • Oni...:p

    Asi bych začala tím, že bych řekla, že udělal moc dobře, když své video dal na http://www.youtube.com . Nevím proč lidé říkají, že Cody je jako Justin Bieber. Oba jsou jijí. Ale myslím, že někteří idioti těmto dvou závidí a holky na ně žárlý, protože vědí, že Codyho a Justina nikdy mít nemůžou a za čas je omrzej, protože přídou další nováčci. Na Codyho a Justina narážejí puberťáci, ale i starší lidé, nejspíš kvůli jejich věku. No a co? I když by jim bylo třeba 8, zpívat umí oba dokonale. Doufám, že Cody to nebude mít tak těžké jako Justin Bieber a že s Jusinem (i s Codym) se lidé smíří. Vždyť oni jednou taky vyrostou. Nezáviďte jim, ale spíše je podporujte. Podívejte kam to oba kluci dotáhli. ;P
    • Re: Oni...:p

      Souhlasím s tebou mě se líbí oba dva a komu se nelíbí tak ať je neposlouchají!!:)
    • Re: Oni...:p

      Pekne si to napísala.. Oba dvaja sú rozdielny. Majú obidvaja veľký talent a nikoho z nich neodsudzujem. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit