Přejít na výpis diskuzí

Cody Simpson

OSOBNOST 9.12.2009 
299 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marina13
    vse nejlepsi Cody :D
  • New song - Angel

    Ahoj, slyšeli jste tu Codyho novou píseň Angel?? Bude pravděpodobně i na nově připravovaném CD :P
    • Re: New song - Angel

      Jop..:D Ale na all day a iYiYiY to prostě nemá :D ty se mi líbí nejvíc pak ještě docela I want candy :D
  • samozdřejmě že si někteří lidi myslí že od pohledu je to napodobenina justina biebra .. ale mužu uznat že cody ma velmi pěkné pisničky :)
    těším se až bude mit nějaky koncert v ČR
    • pěkně napsáno :) Dost lidí si myslím že jen kopíruje, ale když si ho poslechnou nebo se o něj začínají více zajímat, poznají že je úplně jiný!!!
      Oba jsou rozdílní a jedinečný! x)
  • Jannah speciálně pro tebe

    Jojo moc ráda..:) na icq už moc nechodím a twiter nemám co třeba facebook ? :)
    • Re: Jannah speciálně pro tebe

      Ok, http://www.facebook.com/profile.php ?id=100000985768779
  • 92. místo :D
    • Oh...87!! :DD
  • Zmrzlina

    http://www.youtube.com/watch?v=J6Yq 7edCp0c&feature=related
    Tak tadyto by ani justin Bieber neudělal :D
  • Jsi dobrej *14* *14* *14* *14* *14*
  • Julčo

    Dej sem svůj facebook a můžem :)
    • Re: Julčo

      Facebook sice mám ale skoro na něj nechodím,máš/te skype?to by bylo lepší :-) můj skype je :Julinka Jakubíčková
      • Re: Re: Julčo

        Jestli si chceš psát i se mnou tak napiš a já si tě "přidám" na skypu, ok?? :DD
      • Re: Re: Julčo

        na skype to je blbý..hoď sem tvůj fejs..je to o mnohem lepšíí..:)
        • Re: Re: Re: Julčo

          ok FB:Bejbišek Mc Cool
          nediv se divnýmu jménu,ani tomu že tam nemám skoro nikoho v přátelích,starej jsem zrušila ještě před prázdninama tak jsem si pak zařídila novej a na te n skoro nechodím :D(a to trapný jm,éno tam mám protože nechci tam mít pravé(kdo ví co je na fb za uchyly :D )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit