Přejít na výpis diskuzí

Connie Talbot

OSOBNOST 13.4.2008 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že hodně jejích fanoušků z čech je na jejím oficiální fóru (včetně mně). Pokud se rozběhne fanklub i v češtině ,rád se přidám ...
  • connietalbot
    Ahojky chjrěla bych přidat nějaké novinky. Jak jistě víte, Connie má obrovskou sledovanost na youtube. Její officialní channel Connie Talbot Official, kde nahrává svoje domácí videa odkaz zde: http://www.youtube.com/user/ConnieTalbotOfficial
    Jeí videa mají přes 11 000 000 shlednutí. Connie je známá po celém světě opravdu. a byla bych ráda kdyby se tady její fanklub zase oživil, vždyť oba je zlatíčko.
    Jo novinky ohledně jejího alba: Její rodiče Sharon a Gavin, zveřejnily že bude vydávat nové album. žádné další novinky nevím. Ale když tak
  • connietalbot

    ConnieTOfficial Channel

    Možná že už víte, že Connie byl zrušen její kanál na youtube. Zrušili jí to její sponzoři,protože prý mají podle smlouvy na její jaká koli videa práva. Connie z toho byla hodně smutná. Protože jak asi víte, Connie chce dělat svým hláskem ostatním lidem radost.
    Connie začne v listopadu nové tour jestli budete chtít napsat datum tak se mi ozvěte. Jo a ještě nazpívala dva nové klipy Edge of Glory od Lady GAGA a Price Tag měly by být na youtube tak se podívejte stojí to za to.
  • connietalbot

    novinky

    Connie nedávno zpívala v Číně I Will Always Love You Ke dnu dětí. Je to na youtube jestli se chete kouknout.
    Jinak natáčela novou písničku která by měla tento měsíc být k dispozici na youtube. Jmenuje se Beautiful World a Connie tuto písničku složila v sedmi letech těsně po BGT. Máme se na co těšit. Odkaz když tak sem dám :)
  • connietalbot

    Nová videa

    Hele zase jsem sem dala nějaký nový videa tak když tak koukněte stojí za to *1*
  • starhilaryduf

    connie

    connie jsi užasná!!!! *3*
  • connietalbot

    Connie :-)

    Connie má toho na příští rom opravdu hodně. Bude zpívat v Číně na jejich nový rok a o pár měsíců později se dočkáme nového alba. Další novinky napíšu. Jestli budete chtít vědět nějaké novinky tak mi pište. A na fotky koukáte ??
  • lilonely

    Krásné narozeniny

    ...naše úžasná roztomilá Connie! *14*
  • narozky

    Všechno nejlepší k narozeninám Connie
  • Narozky

    Vše Nej *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit