Přejít na výpis diskuzí

Connie Talbot

OSOBNOST 13.4.2008 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • connietalbot

    ConnieTOfficial Video- youtube channel

    Connie má na youtube channel:-D tady má svoje domácí videa koukněte http://www.youtube.com/user/ConnieT OfficialVideo
  • Connie Talbot je prostě Connie Talbot :-)

    Zdravím všechny příznivce-příznivkyně Connie Talbot !!!

    Tuhle zcela náhodou, když jsem hledal něco kolem "Somewhere in Time", na co byl odkaz na konci písničky "Without Love" od Toma Jonese (pozor, ne ledasjaká verze!, ale jen:
    http://www.youtube.com/watch? v=rlICT5oeEBE
    ),
    tak jsem "narazil" na jakousi vítězku britské soutěže Talent ... a jelikož mi to už bylo povědomé od Susan Boyle, tak jsem ze zvědavosti nahlédl ...

    No, ač pěvecky to (25 mil. zhlédnutí) nebylo až tak na supervítězku takové soutěže, tak její bezmezně srdnaté úsměvy mě taky hned dostaly a hned jsem hledal další a další skladby v jejím podání a právě, když jsem pak konečně našel "studiovou" nahrávku té, co zpočátku nebylo až tak nej, tak jsem s úlevou pro sebe prohlásil: "No jo, Connie Talbot je prostě Connie Talbot!" - úžasně příjemně dětská, bezprostřední, skoro pořád usměvavá, a připadalo mi, že je schopná s onou lehkostí (absolutně bez trémy) zaspívat jakoukoliv písničku (i když ne hned nejlíp), ALE V JEJÍM VĚKU!, TO JE PROSTĚ ÚŽASNÉ !!!

    Tak jsem moc zvědavý, jak se jí bude dařit dál ??? :-)

    PS: Díky Vám za tento web
    a mimochodem, Ví o Vašem webu ve forum na www.connietalbot.com ;?) :-)
    • connietalbot

      Re: Connie Talbot je prostě Connie Talbot :-)

      ne nevědí a myslíM že pěkně od nich dostala co proto, protože sem na osobnosti, dávám právě fotky z Connie officialního forum :-D
      • Re: Re: Connie Talbot je prostě Connie Talbot :-)

        No, nevím, ještě jsem neprošel, ani nepřeložil si celý jejich web, ale nepředpokládám, že by tam měli zákaz publikování jejích-jejich fotek kdekoliv jinde na světě na jiném webu?
        Běžně se má uvést zdroj původu (stačilo by nazačátku uvést jejich web, ne?) a napsat jim dotaz, zda můžete publikovat ony fotky pro šíření její slávy i v naší zemi, ne? a pokud by napsali, že ne, tak si nedovedu představit prezentaci webu (v zájmu Connie) bez její fotky, ne? *3* *4*
        • connietalbot

          Re: Re: Re: Connie Talbot je prostě Connie Talbot :-)

          jasně,ale lidi z fora to berou malinko jinak:-D
  • novinka

    Connie Talbot napsala na svůj twitter že bude nahrávat NOVÉ CD!!!! některé písničky co tam budou: One Moment In Time, Hero, You Raise Me Up
    Počítá se že Cd vyjde příští rok *3*
  • Nejoblíbenější písnička

    Taky je perfektní Walking in the Air. Impozantní. Kdo ju neznáte, doporučuju poslechnout!
    • Re: Nejoblíbenější písnička

      jj nejlepší je ale verze z roku 2009 z alba Holiday magic... ale na youtube není k sehnání :-)
  • ConnieTOfficial Video-

    *smutná, protože Connie někdo z jejího youtube channelu vymazal videa co tam nahrála..:-( už mě ty lidi štvou!!!! *9*
  • moje zlatíčko

    ahojky:-) Connie je prostě nejlepší 9 let stará zpěvačka kterou znám :-)a stejně sem do diskuze nikdo moc nechodí :-) takže co sem někteří jmenovaní napsali před rokem, bych už neřešila...:) jinak díky plsky písněte mi co je vaše oblíbená písnička od Connie:-) díky moc nelisek ( a jestli máte nějaký její fotky i z internetu tak je sem plsky dejte) štve mě že je sem dávám jediná :) nelisek
    • Re: moje zlatíčko

      Tady pro zajímavost něco tuzemského: http://kastanci.cz - sice to není Connie, ale třeba Tě též zaujmou. Já jsem na ně narazil náhodou na podzim, když jsem šel z vyučování a oni měli v aule naší školy zvukovku před vystoupením. Rozotmilé je Mates, kterého přes klávesy není skoro vidět, nebo Domin, které bubnuje jak drak...
    • Re: moje zlatíčko

      Three little birds
      • Re: Re: moje zlatíčko

        díky :-) moje je amazing grace nebo i have nothing :-)znáš?
        • Re: Re: Re: moje zlatíčko

          Tož Amazing Grace je celkem známá věc, tuším, že "frčela" za války u posádek bombardérů. Přiznám se, že I Have Nothing mě zatím neoslovila, možná později... Včil mám takové pitomé období, takže spíše vyhledávám optimisticky laděné písničky (jinak su vyznavačem rockovéch balad).
        • vondysek

          Re: Re: Re: moje zlatíčko

          taky ted zrovna poslouchám Connie... zkusila jsem tam dát video *5*
  • Connie je nejlepší dětská zpěvačka všech dob!

    A těm, co tady prezentují názory typu "víš oni jsou i důležitější věci než ňáká osmiletá holka" a "je zajimave, ze cesi se staraj o britskou osmiletou holku", vzkazuju, že my, někteří, neřešíme bulvární kecy, nekazíme si den politikou (které nerozumíme), ale radujeme se nad tím, že někdo něco opravdu umí, a je nám dobře na světě! Protože i když su opravdu vytočené a z YouTube mi rozesmáté andělíček zazpívá "Don't worry about a thing,
    'cause every little thing gonna be all right!" a ještě se usměje s těma chybějícíma zubama, tak se rázem dostanu do pohody... A TO JE OPRAVDU DŮLEŽITÉ ! Díky Connie.
    • Re: Connie je nejlepší dětská zpěvačka všech dob!

      Plnně souhlasím a jsem názoru, že jen "škarohlídi" a "závistivci" nemůžou pochopit, že někdo jiný (než oni) se může těšit ze štěstí druhého a dokonce mu je přát ...
      *3* *4* *15*
      • Re: Re: Connie je nejlepší dětská zpěvačka všech dob!

        Ahoj Connie Talbot pošleš mi na email foto s potpisem?

        jsem tvůj fanoušek jsi hodně dobrá zpěvačka a jsi oki tak díky ahoj
        mas hesky píničky poslouchám je do rána do večera ahoj dominik *14* *14* *8* *8* *4* *4* *3* *3*
        • connietalbot

          Re: Re: Re: Connie je nejlepší dětská zpěvačka všech dob!

          hojky tohle je jenom fanklub Connie na fotku s podpisem si musíš počkat až přijede:-D
    • Re: Connie je nejlepší dětská zpěvačka všech dob!

      moje řeč *4*
  • xxx

    connie je vážně úžasná tak malá a už zpívá a takový těžký písničky a moc hezky je vážně skvělá *3*
  • amazing grace

    Connie zpívá Amazing Grace je to úžasné:
    http://www.youtube.com/ watch?v=uGAR-7goqc8
  • dotaz ohledně jejích akcí

    mám sem dávat datumy jejich akcí ????
    Connie Talbot bude na svém cd zpívat i skladbu kterou sama složila už se těšim a dík za odpověď :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit