Přejít na výpis diskuzí

Connie Talbot

OSOBNOST 13.4.2008 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hannahgirl

    To je nádhera

    Slyšela jsem I Will Always Love You a to je nádhera natož že jí je 8 a postavit se před tisíci lidmi.. To si zaslouží obdiv!!!! Kam se hrabe třeba Farna!! Toto je talent!!
  • avrillavigneisik

    connie

    teprve osmiletá holčička a má krásný hlas
  • parket..a

    je skvělá

    je vážně úžasná, vypadá jako princezna a má krásný hlas, který se dá poslouchat vždy a všude, ať máte jakoukoliv náladu =) moc jí fandim
    • eliskahvezda

      Re: je skvělá

      Já ji taky šíleně fandím a souhlasím se vším so jsi řekla je prostě úžasná *1*
  • misan9

    nevím??

    Nevím, co dělá simonetta ve fotkách Connie. Taková fotka tam nemá co dělat. Tohle určitě není Connie. Dávání svých fotek na obdiv existují jiné weby. *16*
    • Re: nevím??

      to já teda taky nevim, žádná osobnost to neni *16*
      • Re: Re: nevím??

        a jak ty muzes vedet jestli je to osobnost nebo ne pakarno
        • Re: Re: Re: nevím??

          Simonetta je fotomodelka ty noumo!Ani jí neznáš! *14* Simonetta miluji Tě
  • je dobra

    no na to kolik ji je tak to je fakt dobra moc pisnicek sem ot ni neslisela teda vlastne jen jednu ae spiva prekrasne doufam ze to dotahne este dal preju ji to z ni jednou bude rock star *1*
  • negri.baju

    oh gosh !

    tahle osmiletá holká má opravdu obdiv ! takový talent! vždyť je jí 8 !! You rock Connie ! ;)
    • Re: oh gosh !

      souhlasím. hrozně jí to přeju a myslím že takový talent už jsem hodně dlouho neviděla *4*. ale zamyslete se nad tím trochu. Teď jí je 8. Jaká bude třeba za 10 let? Co když dopadne jako jiné hvězdy, např. Mary-Kate Olsen (mám ji moc ráda jenom škoda že měla tu anorexii a teď vymetá všechny večírky) nebo Lindsay Lohan. Je jich spoustu a všechny tyhle hvězdy jsou slavné odmalička a teď je nejvíc baví, alkohol, drogy, divoké večírky atd. Z toho mám největší strach *9* . Z toho, že nezvládne ten tlak *9*
      • Re: Re: oh gosh !

        Hello.Thank you very very very-Kis kis kis. don't worry about that
        *4*
  • ...

    Myslim, že tomuhle se řiká talent, o kterym by si mohlo hodně zpěvaček nechat jen zdát...jestil se bude zpěvu věnovat, tak to myslim dotáhne daleko...
  • werisec

    Budoucnost

    Připomíná mi tak trochu Daru Rolins. Když zpívala zvonky štěstí... Byla asi o něco starší ale taky mladá. Ten její zpěv byl úžasný. A kde je teď? Třeba tak nějak dopadne Conie. Zpívá super, ale v česku se o ní moc neví, třeba Conie zkončí taky jenom v VB...
  • werisec

    Showbusines jí zkazí...

    Ta holka je super, zpívá božsky, bohužel nemá svoje ale to se dá čekat když je tak malá... Ale co mě štve?? Že při natáčení čehokoliv ji maskéři dají makeup a různý ty hovadinky aby se jí neleskla pleť a tak... za pár let bude mít pleť nechutně zničenou... Bohužel ani její maminka si to neuvědomuje a nic s tim nejspíš nedělá... Ta holka je super ale je škoda že jí takhle ničí... *9*
  • moniiiczkaaa

    Božská

    Ona je fakt úžasná!! Je jí ani né 10 a zpívá líp než Kája Gott. Obdivuju jí, hrozně moc!! Je krásná, roztomilá ale nic nepředčí ten její hlas. Ta má vážně hodně zlata v hrdle. Je totálně perfektní. Nemám slov...... *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit