Přejít na výpis diskuzí

Connie Talbot

OSOBNOST 13.4.2008 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • She is the best!!!

    Ona je opravdu úžasná na to jak je malá zpívá Nádrehně...!!! *14* *14* malej andílek rozkošnej *4* kterej nádherně zpívá.
  • krásne spieva:)

    a na to,ze ma 8 je PROFICKA
    • Re: krásne spieva:)

      je upe nej...a je i 4 roky mladší než já...je goood *4*
  • She is best!

    Ona je prostě úžasná, kam se na ní hrabe např. Ewa Farná *7* ? Prostě je skvělá a ještě k tomu vypadá jako princezna! Držím jí palce a myslím že to v životě daleko dotáhne!! *3* *14*
    • kleo96

      Re: She is best!

      hele jako princezna nevypadá tři zuby ji tam chyběj a dokonce ve předu ale je pravda že zpívá dobře akorát ne vlstní jenom od někoho kdo to nazpíval dřív
      • Re: Re: She is best!

        Hele ty cloveku nebo co si ja se znam s Connie je to moje nej kamoska a vypada hezky jen se nedelej tobe urcite jako malemu taky chybeli zuby takze *10* *10* *10*
        • parket..a

          Re: Re: Re: She is best!

          hele nevytahuj se jo, tohle ti nikdo nezbaští =D ty jsi z čr a ona z anglie
          • Re: Re: Re: Re: She is best!

            tak hele jestli narážíš na mě tak se šeredně pleteš já sem z anglie a bydlím kousek od ní jsem češka ale umím dobře anglicky *16* *16* *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: She is best!

          jaktože teda mluvíš česky? když jsi nejlepší kamarádka Connie, musíš bydlet v Anglii, nevim jestli bych já mohla bejtnejlepší kámoška. A moc se nevytahuj, já jsem zas kámoš Sáry Kaleta
        • Re: Re: Re: She is best!

          přesně, a že nezpívá vlastní písně? co od ní chceš, je jí osm let!!! A na ten věk je úžasná.
  • WOW

    to je něco neskutečného, má úasný hlas,jen někdy jí to malinko ujede,ale to by se dalo tritizovat u lidí tak 5 krát starších a ne u ní,je to naprosto úúžasné, koukněte taky na bincu ryan to je taky něco :) *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14*
  • jeeeje

    jeee strasneee sa mi luubi pesnickaa i will always...je fest dobraa vii to lepsiii nez taa whitney houstoon alebo jak je je prostee good *4* *4* *4*
  • hehe

    no vubec se mi nelibi jak spiva sice spiva lepsi nez ja ale je strasne milenaa zlateee dite *4* *4* *4* *4*
    • Re: hehe

      tak hele ja ji uz znam od meho detstvi a ona zpiva hezky jo a nauc se pisat napsalas zpival se S *13* *16* *1*
  • drndulka

    málá královna

    no prostě válí kam se na ní hrabe::::prostě někdo
  • Je svělá!

    No tag ta je úžasná. Zpíwá fakt svěle! Vidim jí poprvé a je tag malinkatá má tag krásnej hlas! *1* *3*
  • ty fóle

    No tak ta bombastická. Co sem jí slyšel poprvý, tak už mi přišla jako naprosto talentovaná ty jo. Má suprovej hlas. Skvěle u tý písničky I will always love you vychytává vejšky. No je prostě úžasná. Doma na ní musej bejt pyšný. Škoda, že tak neumim zpívat já *1*. A že si vybrala takhle těžkou písničku, i to už oceňuju, u tý písničky nejsou hlavně snadný ty vejšky, a Connie je vychytá. je naprosto bombastická, úžasná, suprová, prostě ta nejroztomilejší a nejslavnější osůbka co na zemi existuje. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • Connie je uzasna

    Ta holka je proste uzasna.A jeste tak roztomila.Nechapu jak nikdo proti takovymu drobeckovi muze mit namitky.Jdete nekam.
    • Re: Connie je uzasna

      Neebyvá než souhlasit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit