Přejít na výpis diskuzí

Connie Talbot

OSOBNOST 13.4.2008 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moje zlatíčko

    ahojky:-) Connie je prostě nejlepší 9 let stará zpěvačka kterou znám :-)a stejně sem do diskuze nikdo moc nechodí :-) takže co sem někteří jmenovaní napsali před rokem, bych už neřešila...:) jinak díky plsky písněte mi co je vaše oblíbená písnička od Connie:-) díky moc nelisek ( a jestli máte nějaký její fotky i z internetu tak je sem plsky dejte) štve mě že je sem dávám jediná :) nelisek
  • Re: Connie je nejlepší dětská zpěvačka všech dob!

    moje řeč *4*
  • Connie je nejlepší dětská zpěvačka všech dob!

    A těm, co tady prezentují názory typu "víš oni jsou i důležitější věci než ňáká osmiletá holka" a "je zajimave, ze cesi se staraj o britskou osmiletou holku", vzkazuju, že my, někteří, neřešíme bulvární kecy, nekazíme si den politikou (které nerozumíme), ale radujeme se nad tím, že někdo něco opravdu umí, a je nám dobře na světě! Protože i když su opravdu vytočené a z YouTube mi rozesmáté andělíček zazpívá "Don't worry about a thing,
    'cause every little thing gonna be all right!" a ještě se usměje s těma chybějícíma zubama, tak se rázem dostanu do pohody... A TO JE OPRAVDU DŮLEŽITÉ ! Díky Connie.
  • xxx

    connie je vážně úžasná tak malá a už zpívá a takový těžký písničky a moc hezky je vážně skvělá *3*
  • amazing grace

    Connie zpívá Amazing Grace je to úžasné:
    http://www.youtube.com/ watch?v=uGAR-7goqc8
  • dotaz ohledně jejích akcí

    mám sem dávat datumy jejich akcí ????
    Connie Talbot bude na svém cd zpívat i skladbu kterou sama složila už se těšim a dík za odpověď :-)
  • Re: DOTAZ

    jojo dej se neco novyho ;) *4*
  • Re: DOTAZ

    Connie zpívá novou písničku od Whitney Huston One Moment In Time v jejím podání je to úžasné!!!!!!!! *4*
  • DOTAZ

    má sem cenu dávat ještě nějaký nový fotky Connie, nebo už na to nikdo nekoukáte DÍK
  • Re: Re: Re: Re: She is best!

    tak hele jestli narážíš na mě tak se šeredně pleteš já sem z anglie a bydlím kousek od ní jsem češka ale umím dobře anglicky *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: Simonetta

    simoneto blbko nechtoho skoro všicni tu píší správně její jméno a najednou píšeš at se chováme ukázněně divím se že si ještě nikdo na tebe nestěžoval administrátorům já budu určitě první *16* *16* *8* *8* *5*
  • Re: Re: Simonetta

    přesně simoneto nedávej svoje hnusný fotky si udělej svůj vlastní blog a doufej že ti tam nekdo bude chodit nejsi tady vitana tak toho laskavě nech si myslíš že jsme tady na tebe všichni zvědavý na ty tvoje škaredý fotky zamysli se nad sebou laskave
  • Re: novinky

    omlouvám se z titaniku.. *3*
  • novinky

    Connie bude vydávat novou desku..a bude tam písnička My Heart Will Go On...( z tataniku) zpívá jí fakt překrásně!!! už se nemůžu dočkat..:)
  • je sluníčko

    nemáte na pravou Connie Talbot někdo facebook??? A nevíte kdy přijede do čr????? *15*
  • ta simonetta je ale blbáá!

    ta Simonetta je ale blbá proč cpe jako svoje hnusfotky mezi fotky Conni Talbot *7* *7* *7* ta bude asik total vadna..blbka jedna *1* FůůůůJJ!!!!
  • vondysek

    Ona je prostě takové sluníčko

    Ona je prostě takové sluníčko, pořád se usmívá a ještě když začne zpívat.....
    Já osobně mám zatím 3 alba a doufám, že ještě seženu to nové.
    Krásná písnička je Ave Maria, ale You raise me up, při té se mi vždy zastaví srdce *4*
  • eliskahvezda

    Re: je skvělá

    Já ji taky šíleně fandím a souhlasím se vším so jsi řekla je prostě úžasná *1*
  • Re: Simonetta

    ty mě fakt dorážíš ,,chovejte se tu slušně a vychovaně"" tak proč cpeš svoje fotky k fotkám Connie...zamysly se nad sebou *13* *5*
  • Re: Simonetta

    vÍŠ CO OPRAVDU NECHÁPU?PROČ DÁVÁŠ SVOJE FOTKY MEZI ALBUM CONNIE TALBOT!!!TO SI JE NEMŮŽEŠ DÁVAT NĚKAM JINAM?JSI VADNÁ NEBO CO????????????????????????????????? ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit