Přejít na výpis diskuzí

Connie Talbot

OSOBNOST 13.4.2008 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: hmm

    jenže ta osmiletá holka má talent větší než třeba Bedřich Smetana.Pokud ovšem ty,ubohá ZÁVISTIVÁ ubožačko víš, kdo to je.
  • Re: Re: fůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůj

    naprosto souhlasím.Nedokážou přenést přes srdce, že prostě nemají talent a někdo jiný ho má.A jak skvělý!
  • Re: fůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůj

    Není blbá nána, je to přímo ZÁZRAČNÉ DÍTĚ.A ty jí jen závidíš.Jsi prostě jen UBOŽAČKA která nemá hudební sluch a zpívá falešně.
  • w

    ty si magor *15*
  • Re: Re: fůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůj

    souhlasím *3*
  • Je svělá!

    No tag ta je úžasná. Zpíwá fakt svěle! Vidim jí poprvé a je tag malinkatá má tag krásnej hlas! *1* *3*
  • ty fóle

    No tak ta bombastická. Co sem jí slyšel poprvý, tak už mi přišla jako naprosto talentovaná ty jo. Má suprovej hlas. Skvěle u tý písničky I will always love you vychytává vejšky. No je prostě úžasná. Doma na ní musej bejt pyšný. Škoda, že tak neumim zpívat já *1*. A že si vybrala takhle těžkou písničku, i to už oceňuju, u tý písničky nejsou hlavně snadný ty vejšky, a Connie je vychytá. je naprosto bombastická, úžasná, suprová, prostě ta nejroztomilejší a nejslavnější osůbka co na zemi existuje. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • Re: Connie je uzasna

    Neebyvá než souhlasit
  • Connie je uzasna

    Ta holka je proste uzasna.A jeste tak roztomila.Nechapu jak nikdo proti takovymu drobeckovi muze mit namitky.Jdete nekam.
  • Re: Re: fůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůj

    Tady všichni dělaj chytrý ale přitom jí všichni závidí doprdele co je na tom?Že osmiletá holka zpívá ste včichni magoři
  • Je dobrá, tyjo...

    Dneska mi přišel na mail odkaz z YT na tuto mladou zpěvačku. Je vážně dobrá, ale podle mě její situace není nic záviděníhodného. Myslíte, že v šesti letech si už plně uvědomovala, jaká úskalí na ni čekají ve světě šoubyznysu? Já jí fandím, ale mám trochu obavy, aby jí ta sláva nestoupla do hlavy. Což o to, teď je to jen malá holčička, která ohromila svět, jenže co s ní bude za takových šest, osm let? Mně připadá jako nerozum takhle malé dítě tahat do šoubyznysu, na to je ještě dost času. No ale když už tam je, tak snad se jí podaří udržet se a nezpychnout... *5*
  • Connie má talent!!!

    Je skvělý jakej má takhle malá holka úžasnej hlas....a i vy, kteří tvrdíte, jak je strašná a kde co všechno, musíte uznat,že má prostě talent, a s tim nic nenaděláte. Souhlasím s ostatníma, jen závidíte, protože je co. I my, kteří třeba máme špetku toho talentu jí závidíme, ale narozdíl od vás dokážeme její umění uznat. Ona to dotáhla dál než kdokoli z nás tady...a rohodně se bude ještě vyvíjet. Takže nezáviďte, a pokud něco umíte, tak přestaňte kritizovat druhé a ukažte to. Důležité jsou činy, ne plná pusa řečí!!!
  • Re: fůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůj

    Jenom neschopný blbeček neumí uznat, že někdo další by mohl být v něčem skvělý, zkrátka nesrovnatelně lepší, než on sám ubožáček, který se pak zmůže pouze na takovou negativní, žárlivostí podloženou reakci. Chudáčci ubozí!!! *9*
  • Re: otázka

    Prosím vás vysvětlíte mi prosím jestli se jmenuje Connie Talbot a nebo Connie Tabolt protože někde píšou to první a někde to druhý takže já se v tom nevyznám
  • duha2

    Re: Re: fůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůj

    za to aspoň umim zpívat líp než ty
  • duha2

    Re: Re: fůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůj

    tak mi řekni jaký mám příjmení a jaký je číslo na mí rodiče a conie je 8
  • Re: fůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůj

    TAK TI REKNU ZE TY URCITE NEUMIS ZPIVAT JAKO ONA TY ZPIVAS FALESNE A VIM KDO JSI DOBRE SI NEPLETU PTŽ TY JSI BLBA KRAVA JENOM ZAVIDIS JÍ ŽE UMI ZPIVAT NEZ TY A TY MAS 10 LET A ONA 6 LET TAK SE ZKLIDNI NEBO JDU RICT TVYCH RODICU NEJSEM PITOMA A ZKUSME JA SPIS ZAVOLAM TVYCH RODICU ABY SI TE VYCHOVALI LIP K***** TY JSES NEJVETSI K***** NANA
  • Re: Re: Re: čeština, olé

    copak zamrzla ti pusa?? *3*
  • Re: Re: Re: čeština, olé

    tak sem se spletla no a co??Svět kvůli tomu nevybouchne.Nedělej tu chytrou *4*
  • Re: Re: Re: čeština, olé

    jdi do p.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit