Přejít na výpis diskuzí

Connie Talbot

OSOBNOST 13.4.2008 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Connie má talent!!!

    Je skvělý jakej má takhle malá holka úžasnej hlas....a i vy, kteří tvrdíte, jak je strašná a kde co všechno, musíte uznat,že má prostě talent, a s tim nic nenaděláte. Souhlasím s ostatníma, jen závidíte, protože je co. I my, kteří třeba máme špetku toho talentu jí závidíme, ale narozdíl od vás dokážeme její umění uznat. Ona to dotáhla dál než kdokoli z nás tady...a rohodně se bude ještě vyvíjet. Takže nezáviďte, a pokud něco umíte, tak přestaňte kritizovat druhé a ukažte to. Důležité jsou činy, ne plná pusa řečí!!!
  • wauu

    tato holčina ma krasny hlas
    • Re: wauu

      JJ. má. udělala jsem pro ní blog - http://connie-talbot.blog.cz *1*
  • jacquelina

    connie

    Connie je úplně sqělá..pořád se usmívá krásně zpívá..je to takoví sluníčko *3* *14* *4*
  • Connie je uzasna

    Ta holka je proste uzasna.A jeste tak roztomila.Nechapu jak nikdo proti takovymu drobeckovi muze mit namitky.Jdete nekam.
    • Re: Connie je uzasna

      Neebyvá než souhlasit
  • skvělííí

    je fakt skvělá,ta písička:I will always love you!je upa skvělá má velkej talent!!!!kdokoli by jí mohl závidět hlavně tý debilové co tu na ní nadavají že???prostě jen záviděj že jim se nic takovýho nikdy nestane tak chtějí bejt zajímavý takhle ale strapňujou se docela pořádně!takže....buďte v cajku a nazáviďte.........nepomůže vám to...hups to je překvápko co??? *15*
    • Re: skvělííí

      ´´prostě jen záviděj že jim se nic takovýho nikdy nestane ´´ tobě taky ne viď??
  • Je dobrá, tyjo...

    Dneska mi přišel na mail odkaz z YT na tuto mladou zpěvačku. Je vážně dobrá, ale podle mě její situace není nic záviděníhodného. Myslíte, že v šesti letech si už plně uvědomovala, jaká úskalí na ni čekají ve světě šoubyznysu? Já jí fandím, ale mám trochu obavy, aby jí ta sláva nestoupla do hlavy. Což o to, teď je to jen malá holčička, která ohromila svět, jenže co s ní bude za takových šest, osm let? Mně připadá jako nerozum takhle malé dítě tahat do šoubyznysu, na to je ještě dost času. No ale když už tam je, tak snad se jí podaří udržet se a nezpychnout... *5*
  • b.e.t.u.l.i

    zpiva nadherne

    kdyz sem si pustila pisnicku I will always love you.. je to neco uzasnyho.. zpiva nadherne *3* z te jednou neco bude:)
  • starhilaryduf

    connie

    connie jsi užasná!!!! *3*
  • connietalbot

    Nová videa

    Hele zase jsem sem dala nějaký nový videa tak když tak koukněte stojí za to *1*
  • parket..a

    je skvělá

    je vážně úžasná, vypadá jako princezna a má krásný hlas, který se dá poslouchat vždy a všude, ať máte jakoukoliv náladu =) moc jí fandim
    • eliskahvezda

      Re: je skvělá

      Já ji taky šíleně fandím a souhlasím se vším so jsi řekla je prostě úžasná *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit