Přejít na výpis diskuzí

Dakota Fanning

OSOBNOST 31.12.2006 
214 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smiley15

    Narozeniny

    Vše nejlepší k narozeninám
  • Přání

    Vše nejlepší.
  • lidush

    Narozky!!!

    uuu....preju vse nej Dakoto....mej se hezky.... *15* *15* *15*
  • vše nejlepší :-****

    všechno nejlepší *14*
  • ane.tt

    ...

    vše nej k narozkám Dak *14* podle našeho pásu of course *1*
  • anabell

    TV Barrandov

    Dneska je na Barrandově ve 22:50 hod. film s Dakotou (Holky z lepší společnosti) :))
  • Re: Re: Nej herečka

    Ty si nevymýšlej... a nezáviď *1*
  • Re: Nej herečka

    Se z toho nezblázni. Já mám taky narozky ve stejnej den jako Peter Facinelli a je mi to fuk!!!!! A navíc si nevymejšlej. *15*
  • jane-

    newim

    Jsem zvědavá kdy jí stoupne do hlavy že je fakt HEREČKA a bude ze sebe dělat buhvico *9*
  • Kota

    v sobotu 6.2 ve 22 hodin večer na ČT1, snad poprvé na běžném kanále, dávají film..........který v roce 2004 vystřelil Dakotu do první herecké ligy, byl hitem v kinech, na dvd superhitem - nejprodávanější dvd za prvních deset měsíců roku 2004 v USA a Kanadě, nejpůjčovanější film v Čechách za květen 2005, kde Dakota hraje po boku herecké superhvězdy a kde zazní třeba tenhle krátký dialog *14* ....Je pro tělesného strážce v Mexiku dobré, když je černý?....To se ukáže, povídá on na to *3* *4*
  • Re: narozky

    Naprosto souhlasím s těmi časopisy... Takový ti lidi jako Vanessa, Ashley a Zac jsou tam pořád ale Dakotu jsem ve všech časopisech viděla maximálně tak jednou možná dvakrát.
  • škoda, že už není malá

    Škoda, že už není malá...byla to rozkošná, krásná holčička, která lidi dokázala přinutit se dívat na film...teď už není ani z poloviny tak hezká, je divná a na filmy už se nikdo nebude dívat jen kvůli tomu, že tam hraje ona...byla to malá velká hvězda, teď z ní bude velká malá "hvězdička"
  • Re: malý medvěd

    no jo, jak jsem čekal *9* , ale ty odkazy jdou zkopírovat, dát do lišty a ENTER, pak už se zobrazí link ke stažení.
  • malý medvěd

    Dakota a malý medvěd - čas radosti....kdo má rád medvědy, styl zvaný eurodance, může si stáhnout nejnovější video ode mně a malého medvěda.Jsme amatéři, používáme Windows movie maker, překladatele, obyčejný noťas, nedostatek profesionality, doháníme nadšením.... ale tohle videjko zapůsobilo na ty, co ho viděli,tak jak jsme si přáli, proto ho dáváme ke stažení........na prvním odkaze http://tinyurl.com/yft82sh je relativní HD high definition guality verze 1280 x 720, i na hodně velkém monitoru by měla mít pěkný obraz, a na tom druhém odkaze http://tinyurl.com/yjc2jsj , jsou zazipované 3 další formáty, širokoúhlý Divx, širokoúhlá iPod verze(mpeg-4) a maličká 3gp pro malé mobily, ten divx i mpeg-4 zkoušeli kamarádi na velkém mp3 přehrávači Iriver a mobilu s velkým displejem Samsung i na iPhonu a pěkný obraz i zvuk to mělo ,chci udělat ještě maxiverzi, ale nevím, jak to bude s medvědem, má teď nejspíš spoustu nových kamarádů....tak tedy - no tears, it's time to joy......kdyby se ty odkazy nezobrazily *10* , tak jsou taky na serveru lide.cz, na fóru New Moon nebo Dakota Fanning *8* *3*
  • Kota

    Dakota za posledních 12 měsíců - 2 kolektivní herecké ceny, 2 individuální + vítězství v souběžném hlasování lidí na netu při Critics Choice Awards. 1 staronový film - Hounddog, 4 nové - Okřídlené bytosti, Tajný život včel, Push, Koralína.....poslední 3 v celosvětové kinodistribuci....s rozpočtem 11 + 38 + 60 miliónů dolarů a tržbami z kin 40 + 48 + 122 miliónů. Hodnocení všech pěti - 68%, 60%, 79%, 56%, 82% podle csfd....6,3 - 6,1 - 7 - 6,1 - 7,9 z 10 podle IMDb.Účastnila se pěti charitativních projektů, 2x byla patronkou (jednou se svým tátou Stevem).V žebříčku Forbes největší celebrity světa, bez ohledu na věk a profesi, je na 197. místě. Pro srovnání Emma Watson (kterou velmi uznávám) je na 456. místě. V produkci má filmy The Runaways, cameo pro New Moon, Eclipse a povídá se něco o sequelu Čaroděj ze země Oz,Betsy and Emperor, akční Bad girls, zfilmované Barbie!! *8* a co zní neuvěřitelně, Rambo 5!! Ale oficiálně ještě nikde nic není.
  • Re: e

    jak řekl jeden fanoušek na Youtube....Dakota is powerful antidepressant *3*
  • twilight.girl

    Re: poster

    Kde nakdu to Secret life...? Díky
  • sweet_terule

    e

    je to normální?? je jen o měsíc a 5 dní starší než já a já jí prostě miluju! S kamarádkou sme o ní vfčera mluvily když jsme koukali na Stmívání, o tom, že bude hrát tu malou upíří psychopatku xD Pak koukáme na Přátelé a kdo tam nehrál?? V závěru sme s její mamkou kooukaly na Tajný život včel *15* V tomhle filmu si mě nejvíc získala, podle mě tam hrají tak úžasný herečky, že to ani není možný!!! Dakota je úžasná! Už se těším na Nový měsíc i její další projekty!
  • Kota

    Dakota fámy - mohla by se objevit v nové verzi nebo pokračování legendárního filmu Čaroděj ze země Oz z roku 1939, tehdy v hlavní roli Judy Garlandová.....a taky by mohla hrát ve filmu Bad girls podle bestseleru novodobého spisovatele Alex McAulayho. O problémových holkách z lepších rodin, které pošlou na převýchovu na jakýsi ostrov a tam dostanou pořádnou sodu. *7*
  • claire.d

    Herečka

    Dívala jsem se na Šarlotinu pavunčiku jen chvíli, ze zvědavosti na Dakotu a musím říct že Dakota umí dát každému filmu šťávu a pozvednout jej ještě o úroveň výš než by byl s jiným hercem v hlavní roli. Ona je prostě Herečka s velkým H! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší