Přejít na výpis diskuzí

Dakota Fanning

OSOBNOST 31.12.2006 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ms.amazing

    ..

    Asi talentovaná je..Mně osobně se moc nelíbí,ale na některých fotkách je docela hezká..Myslím že z ní něco může být...
  • parket..a

    Re: Re: Re: Re: narozky

    no to si nemyslím, Dakota i jako malá hraje úžasně a rozhodně líp než Ashley, zac a Vanessa...navíc nemá zapotřebí bejt neustále v bulváru a je přirozená...
  • parket..a

    =)

    V Šarlotině pavučince hrála úžasně, úplně mi to vyrazilo dech.Skoro každý dítě v jejím věku když hraje ve filmu, tak působí docela trapně a prkenně, ale ona hrála naprosto přirozeně a skvěle.Fakt jí obdivuju....Není to žádná namyšlená hvězdička!
  • PUSH

    odstartoval v severoamerických videopůjčovnách na 2.místě, i když nemá extra recenze....csfd 55%, IMDb 6,3 z 10, to už je lepší.Mne se líbí, má ůžasnou vizuální stránku, hudbu, na to, že stál jen 38 melounů......nemůžu se tam nabažit jedný scény....když Cassie po ůtoku v restauraci hledá Nicka, chodí, čmáře na tabulku, postupně ho vytuší, tak do toho hraje naprosto boží hudba, pomalá, chill out, atmosférická scéna, staříci hrají na paličky, podvečerní Hong Kong, super. *5*
  • poster

    kdo si otevře největší stránky Dakoty, dakota-fanning.org a klikne na Secret life of bees poster, bude zírat, jako já. To jsem nechápal, docela by mně zajímalo, jak se to tam dostalo.Ale je to fajn. *4*
  • new moon

    V sekci " fotky od uživatelů" ty první dvě fotky jsou z New Moon *3*
  • Re: Coraline

    nejdřív jsem na ní byl ve 3D s dabingem, říkal jsem si, že mohle mít trochu větší tempo,ale spokojenost. Pak jsem si jí dal v jiném kině s originál skvělými hlasy Dakota Fanning, Teri Hatcher i když jen ve 2D(s titulkama jde ve Village Cinema v Praze na Andělu) A teď už říkám, jasných 5 hvězdiček, ne kvůli dabingu (český je taky pěkný) ale ta pohádka je poetická, legrační, vizuálně kouzelná a být prcek, tak bych se i bál. Kdo má rád tak trochu jiné filmky *5* *3*
  • b.e.t.u.l.i

    :(

    Může člověk nezávidět takový pěkný holce co hraje ve filmu s Robem? *15*
  • Coraline

    Coraline, velký hit v Anglii, to mně překvapilo, protože je anglicky mluvená a odstartovala tam až 5 měsíců po americké premiéře. Takže si to každý anglán mohl dávno stáhnout z netu.A zatím se na to valí davy. Tenhle malý velký film u nás startuje až 11.června pod názvem Koralína a svět za tajemnými dveřmi. A jsem zvědavý, jestli dorazí i nějaké kopie s originál zvukem Coraline - v dabingu Dakoty.Měl by jít i v 3D verzích u nás. Podle IMDb, 14.nejlépe hodnocený animák všech dob....8,1 z 10 (9800 x hodnoceno) *3* *14*
  • cleo059

    XD

    Pamatuju si ji jako malou holčičku z filmů Válka světů a Kocour... No prosím, a teď bude hrát Jane... *4*
  • Top star

    v žebříčku nejpopulárnější filmové osobnost světa (režiséři, herci, herečky) podle největšího a renomovaného serveru boxofficemojo.com, za první 4 měsíce roku 2009 je Dakota na skvělém 64.místě (mezi ženami 10.místo!!).....v Top 100 je suveréně nejmladší a ve věku do 22 let je kromě ní tam Kristen Stewart na 46.místě. Žádný Zac Efron, Vanessa Hudgens, Ashley Green ani žádný Bravo Popcornový miláčkové tam nejsou *3* Tohle by měl vědět každý, kdo by pochyboval o jejím hvězdným statutu, nebo o ní blábolí nějaké nesmysly. *5*
  • Re: Re: Push

    jn i v televizi je max. jeden její film za půl roku, ani to ne! A to už jich má za sebou hodně! Nechápu co tím české televize, kina a časopisy sledují! To akorát dokazuje o úrovni našich médií. Ať jdou s takovým přístupem někam!
  • 111devil111

    Re: Push

    Jo presne tak!! To je na nic když se sem skoro žádné filmy nedostanou a pak to je jenom s titulkama a žádná premiéra, žádný dabing sakra. *9*
  • Push

    Push - koukal jsem na csfd a nenašel jsem, že by byl v plánech na dvd nebo do kin.Když vidím, jaký propadáky jdou u nás v kinech....přitom Push má docela slušný hodnocení i slušně vyděláno. Mimochodem všechny nový filmy s Dakotou jdou a nebo půjdou třeba i u našich nedalekých sousedů v Německu, Polsku, Maďarsku, Pobaltský republiky......Tady v Čechách to opravdu nemá fanoušek Dakoty jednoduchý. To je absurdní, aby se ohledně hvězdy takového kalibru, pomalu člověk doprošoval těch hlupáků kinodistributorů a novinářů, aby jí brali na zřetel. *9*
  • DakoTa

    Myslím si že Dakota je velmi nadaná herečka...tolik toho dokázala a to jí je jenom 15 let...myslím si že názory těch co říkají že je blbá a nic neumí mě fakt dokážou rozesmát =D Neznáte ji a nevíte jaká je...já ji taky neznám ale nesoudím ji podle toho jak vypadá...Piště se ti názory stejně tím nic nezměníte...=) *7*
  • skeky

    Forum

    Pre kazdeho kto sa neboji anglictiny tu mame www.delicate-duo.com-je to forum zalozene len pre Dakotu a Elle...pridte navstivit *4*
  • Jaro

    položili maličkou, na vyhřátou mez. A nad její hlavičkou, šumí, šumí les. Není to les jako jiný, jsou to samé kopretiny. Přiběhla k ní koroptvička:co tu dělá ta maličká? Přiběhla k ní mandelinka: co tu dělá ta malinká? Nic nedělá, pěkně spinká. Koníci jí sladce hrají, ptáčkové jí cvrlikají *4* *3* ........já musel tohle fórum trochu zjemnit, padají tu moc drsný slova *14*
  • claire.d

    Re: Re: narozky

    nejenom bulvár ale taky normální seriozní časopisy a magazíny. Řekla bych že ona ještě těch průserů a skandálů moc nemá. A Zac s Vanessou ať si zalezou domů a nevylézají, protože Dakotě nesahají ani po kotníky!
  • christine-horse

    Omlouvám se

    lidi oml ouvám se co sem řekla o dakkotě dakoto jsi skvělá holka a moc omlouvám....:-) *9* *14* *14* *4* *3* *4*
  • Bože

    Bože, jak se tady lidi můžou nervovat a hádat kvůli někomu, koho ani neznaj. Ten dotyčný herec může skvěle hrát, ale osobně ho neznáte a ani nepoznáte... Ale je to vaše věc,no *5* *1*...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit