Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevim jestli jsem pekná?? Timi *4*
    • tak to neviem ani ja! este som ta nevidel.Ak más instagram tak povec a pozrem sa ak teda chces
  • Ahojte,holky ne nemá nový FB:)
    Mám sa dobře jen to teď nejak nestíham:(čo ma mrzí:(
    Ne nebojte sa nezapmnel sa na Vás:)
    Večer si tady budú taký sváma psát:)
    Mám síce toho dosť ale na Vás sa čas nájde vždy:*
    Váš Dalíkk:*
    • Fejk a je Slovák !!! Mazej do p*če kkte!!!
    • Nevím proč, ale něco mi říká, že to nejsi ty.
      • já ani nevím protože ten pravý mi píše cez FB cez profil ty holky a právě jsme se bavili o osobnosti.cz
        • Dalik píše bez chyb a podívej jak psal tento. Samá chyba. Já nevím, nechci mu škodit, ale myslím si, že tohle je fejk.
          • ani ten na FB nepíše bez chyb ale mám hlasovku kde na mě mluví tak já nevím ;D
            • Na nějakém koncertě říkal, že je sám. Holky si taky můžou vymýšlet, aby byly zajímavé.
            • A nemá holku? A on už chodí na gympl ne? :D Takže ta holka si asi vymýšlí ale nevím to přesně :D
            • Jenže na FB Dalik psal, že ty hlasovky už používá kdekdo, tak to může být také někdo úplně jiný. Nevím, co z toho mají, že se za něj vydávají. Podle mě, ten opravdový píše úplně bez chyb.
    • jo a máš holku? :D
  • Ahoj Dalibore, zítra brzo ráno odjíždím mimo ČR, proto ti nebudu týden psát (aby sis nemyslel, že jsem přestala jen tak). Proto ti přeji, aby ty dva koncerty co tě čekají byly v pohodě. V Praze si to užij se všemi z TOP 8, ať se ti tam líbí. Měj se moc hezky a za týden ahoj.
    • Ahoj Dano, děkuju moc, ty si to taky užij :)
  • Asi si nevzpomeneš, ale jednou jsem tu psala, že si moje takový sluníčko a můžu ti napsat, že je to pravda. Myslím, že dovedeš udělat radost a zpříjemnit večer.
    • Tak to už si opravdu nevzpomínám, promiň.
      Ale jinak děkuju ti moc :) to jsem rád, že jsem ti zpříjemnil večer :)
  • Ale zase když to vezmeš z druhé strany, tak je přeci dobře, že tě lidi chtějí. Jsi oblíbený a je o tebe zájem. Jinak by to bylo špatné.
    • To jsem rád, že aspoň u někoho jsem oblíbený, a že mám vás (fanynky), ale u někoho zase nejsem třeba moc oblíbený, ale to je tak úplně vždycky :))
  • Dalibore všechno nejlepší k narozenám jsi hrozně roztomilý :********** <333333333♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* mám tě strašně moc ráda ♥♥♥
  • Dali máš gmail já sem tě požádala o přátelství *4*
    • Asi tě zklamu, ale nemám gmail :(
  • už by tu mohol byt nie?
    • Otestujeme to : Dali si tuuuu?! Ak nie no poď sem ! :DDD
  • Ahoj holky už sem tady *4*
    • raději maž do p*če
    • Ahoj, jak se pořád máš? Co ve škole?
  • Jdu spat dobrou noc a mej se zitra hezky a pozdravuj odeme kamose a hezke sny papa slunicko :))
    • Dobrou noc Ivčo a taky přeji hezké sny :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit