Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je nejaky fejk zase??? Ne :+
    • ano a ten fake si ty ze priznaj sa !!!!
  • Moje kamaradka te taky moc pozdravuje I sabcu posilala ti nespocet hlasu sice si vybila mobil ale vubec ji to nevadilo a I ja ti posilala nespocet hlasu at si rika kdo co chce ale pro me jsi ty superstar a navzdy budes ten nejlepsi zpevak nikdo name tebe nema
    • Já si myslím, že kdyby nedali zpátky Štěpána Urbana, tak to dopadlo úplně jinak. Ale teď už je to jedno. Daliku pro nás si stejně nejlepší.
    • Děkuju moc za hlasy :) tobě i kamarádce :)
      Ale nejlepší zpěvák určitě nejsem :D
      • Prome jsi nevim jak pro ostatni ale ja nikoho jiniho neposloucham jen tebe jsi nejlepsi
  • mas chut sa priznat? *7*
    • Ty si stejně pako.
    • sa konečne uvedom chlapče zlatýýý.Prestaň s tím si normálny máš 7rokov a toto dokážeš???Tak ja byť tími tvojími rodičmi keby som sa toto dozvedela tak ty takú jednu uvalím cez hubu ako nikdy sa spamätaj a neotravuj tu ľudí jasne nech si Dalibor robí čo chce máš 7rokova už si to robil no mne je s teba nagrc Timo skoč si do svedomia a daj pokoj!!!
    • Neni tu uz ti pi*o
  • Divas se nekdy na horory a bavi te ja jsem se drive divala ale ted uz me to nebavi
    • Ano, občas se podívám, ale už jsem dlouho žádný neviděl. :)
  • Dali odepiš plííís
  • A změnil jse ti ten hlas hodně?? :)
    • Celkem jo, já myslím, že to jde i poznat když zpívám :)
  • Dali, my máme také ve středu dějepis!! :)
    Znáš seriál Jak jsem poznal vaši matku?
    • Ano znám, je super :)
      • To jo!! :D
  • Ahoj Dali :)
    • Ahoj Tery :)
  • Že ten Dalibor Slepčik sa robil za pravého pričom vôbec nebol..:( Mali sme počúvať Leu mala vo všetkom pravdu..::(
    • No ano ma pravdu ale coked tebto dalibor este nevidel tu spravu s tu vyzvu
  • Aký je tu chválabohu už pokoj!!Čo ste mu povedali keď stíchol?:)
    • Lenko ptej se me na fb tady se pise jen na dalika

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit